Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Pies kąsa dziecko po nóżkach z zazdrości o moją miłość

Polecane posty

Gość gość

Nie robi krzywdy, ale podgryza i się denerwuje. Kocham bardziej dziecko niż psa, chociaż psa też lubię i staram się z nim bawić codziennie, i nie wiem co w tej sytuacji robić. Mąż uważa, że mam nie reagować bo pies stanie się agresywniejszy... czy tak może być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Psa należy uśpić. To niestety konieczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
należy uśpić dziecko. to niestety konieczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"kocham bardziej dziecko niż psa" - to chyba jasne i nie trzeba o tym pisać... Oddaj psa. Kto jest ważniejszy? W końcu stanie się nieszczęście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Weterynarz wstrzyknie psu przedawkowaną narkozę. Zwierzę odejdzie w spokoju, bez bólu i nerwów. A dziecko będzie bezpieczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dziecko boi się psa? Bo kąsać a kąsać to też rożnica. Bawiący się pies też często będzie kąsać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co nas to obchodzi? głupie baby i ich problemy z d**y.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiele psów "kąsa" w zabawie tylko osoby zaprzyjaźnione. Miałam takiego psa. Tak wyrażał swoją sympatię. Czasami psie zachowania znacznie odbiegają od ludzkich wyobrażeń i są to normalne reakcje. Oczywiście jeśli to komuś przeszkadza, można łatwo oduczyć. Jeśli natomiast jest to kąsanie związane z negatywnymi emocjami, to należy je wyeliminować jak najszybciej. Brak reakcji to w wypadku, gdy obiektem kąsania jest dziecko, zła reakcja. Należy przekierować zachowanie psa. Jednak karanie psa czy nie daj Boże bicie go, może przynieść efekt odwrotny, więc mąż ma połowiczną rację. Jeśli nie znacie dobrze psiej psychiki, to dobrze, gdybyście zaprosili przynajmniej na jedno spotkanie behawiorystę do domu. Behawiorysta pomoże Wam zrozumieć, jakimi emocjami kieruje się pies w swoim zachowaniu, bo Wy patrzycie na niego jak na człowieka sądząc, że jest zazdrosny, a może być zupełnie inaczej. Pamiętajcie, że pies to pies i nie można go antropomorfizować. Zachowania i motywy psa mogą znacznie różnić się od ludzkich wyobrażeń czy oczekiwań. Moim zdaniem konieczny jest dobry behawiorysta. Nie zwykły psi trener, nie weterynarz, tylko konkretnie behawiorysta i to sprawdzony, bo ostatnio to popularny zawód i wiele osób bezprawnie nazywa się behawiorystami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×