Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kim jest Sylwia?

Polecane posty

Gość gość Tomasz
Sylwuniu- mam zioło :-) Chcesz bucha? 😴 Po tym powinno Ci się polepszyć 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sylwia
13.43.To nie jest śmieszne,to co oni robią to przeztępstwo.Własnej żonie rękę złamał po tym jak ochlapusa podała do AA.Co go kuzea interesują krzaki czy towy wokoł lesniczowki??Regulowzc mu sie zachciało?.Nie lize d**e komu innemu bo ja takich hien do naszej rodziny i fo mojego ojca nie dopuszczę!.Hiena codziennie wydwania do mojej mamy a ta głupia udziela mu info na moj temat .To jest chore.Juz mamie powiedziałam i ojcu też co tym mysle ale jak eidac nie pomogło.Kolejna awantura potrzebna jak widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sylwia
13.43.To nie jest śmieszne,to co oni robią to przestępstwo.Własnej żonie rękę złamał po tym jak ochlapusa podała do AA.Co go kuzwa interesują krzaki czy rowy wokoł lesniczowki??Regulować mu sie zachciało?.Niech lize dupę komu innemu bo ja takich hien do naszej rodziny i do mojego ojca nie dopuszczę!.Hiena codziennie wydzwania do mojej mamy a ta głupia udziela mu info na moj temat .To jest chore.Juz mamie powiedziałam i ojcu też co tym mysle ale jak widac nie pomogło.Kolejna awantura potrzebna jak widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Tomasz
Sylwuniu- zapalmy na zgodę 😴 ... a potem znowu seks :classic_cool: I będzie jak dawniej ;-) :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto skacze nie jest palaczem!.Ona nie pali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko jara jak mały parowóz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sylwia
Jaka zgoda ??jaki sex??i jakie jak dawniej??co ja z tobą mam wspolnego.?Juz nie jestem 12 letnia gowniarą..z ktorą chodziles do jednej klasy i to wszystko na czym opierasz swoje paranoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Tomasz
Zawsze tak mowiłaś... ale jak tylko poczułaś mój język na swojej cìpce to zmieniałaś zdanie 😴 Idę bo Iwonka mi dopiertoli 🖐️ Wiesz Sylwuniu gdzie mnie szukać jak coś ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sylwia
S********j paranoiku.Jutro jestem u ciebie i rozprawie sie i z tobą i z Iwoną za te pomowienia !Moi rodzice tez uszłysą wiązankę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Tomasz
Ok :-) Przyjdź goła i usiądź mi na twarzy... jak za dawnych lat 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tomasz, skąd ty to masz?😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sylwia
Cos ci sie p****ało.!zboczencu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Tomasz
Ale że co mam bo nie ogarniam pytania 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Tomasz
Sylwuniu- nie jestem zboczeńcem. To normalne objawy... 😴 Stęskniłem się i tyle :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sylwia
Jestes pijakiem i zboczencem.Xoną sie zajmnij lepiej..albo do piaskownicy id bo tam jest twoje miejsce .Myslisz ze jak moi starzy gadają z twoi to co ugrasz??mylisz sie zrywam kontakty z rodziną a jak Patryk zapyta dlaczego to mu wyjasnie ze babcia mowiła sylwiaja nie Gia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sylwia
Jestes pijakiem i zboczencem.Żoną sie zajmnij lepiej..albo do piaskownicy idz bo tam jest twoje miejsce .Myslisz ze jak moi starzy gadają z twoimi to co ugrasz??mylisz sie zrywam kontakty z rodziną a jak Patryk zapyta dlaczego to mu wyjasnie ze babcia mowiła Sylwija nie Gia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Tomasz
Dzisiaj jeszcze nic nie wychlałem, więc nie rób ze mnie pijaka 😴 Ty też jesteś zboczona, tylko jak zwykle udajesz świętą... A potem będzie znowu... "Tomasz zerznij mnie ostro we wszystkie dziurki" Wiem, że znowu przyjdziesz w łache jak tylko Cię cìpka zaswędzi 😴 A Ty wiesz, że nikt nie zrobi Ci tak dobrze jak ja :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz rację Tomaszu Wawo :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego denerwujecie kobietę? teraz w ogóle nie zaśnie. dzieci spędzają jej sen z powiek, a teraz doszło wasze głupie gadanie. chcecie aby rozchorowała się z przemęczenia? sylwia :) idź na spacer, odpocznij i przestań się denerwować. odstresuj się dziewczyno. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wawa nabija się z biedaczki. Zostawcie ją bo sobie jeszcze coś zrobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sylwia
Jesteś p*****lniety i cos ci sie p****ało debilu.Nigdy nie pozwolę ci sie dotnąć.!Skonczysz jak twoj ojcies w AA .Za wysokie progi na twoje nogi i zostaw mnie i moją rodzinę w spokoju bo ja jestem święta.Żałuję ze nie jestem w klasztorze.Ojciec nie miał prawa mi zabronić.Tam bym przynajmniej wiodła spokojne życie bez wpieprzania sie takiej patologii jak ty i twoja rodzina.Moja przynajmniej jest porządna.Zajmij sie Iwoną.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Tomasz
Masz racje Sylwuniu, spiertalam już do Iwonki 🖐️ To wszystko to tylko żarty... sorki ;-) Niczego co tu piszemy nie traktuj poważnie! Forume to tylko zabawa :-) 😘 ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sylwia
14.36.a zebys wiedziała ze spedzają.Syn przesladowany..atakowany bity i wyzywany na praktykach..grozby ,teksty ze ma matke szmate itp.Boli go głowa..pare lat temu usunieto mu guza spod zęba szóstki..zdrowej.Corka cierpi na potworne migreny..strasznie sie boję o obojga.Teraz jeszcze mama smiertelnie chora.Ja to już nawet nie chcę mysli czemu mnie tak boli z lewej strony pod sercem ale niestety lata stresu i bydła zrobiły swoje to prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sylwia
Takich rzeczy nie można nazwać żartami!!Cos ci sie pomyliło ty nie masz pojęcia jak żarty wyglądają.Padły tutaj oszczerstwa i pomowienia domniemanej zdrady fizycznej..posiadania "kochanka"..palenia zioła czy ćpania..a tego żartem nazwać w żadnym razie nie można.Propagowani takich tresci jest wytazbym przestępstwem i naruszeniem o nietykalnosci życia prywatnego drugiej osoby oraz aktem agresji i gnębienia..psychicnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Tomasz
I nie jestem zadna wawa 😴 Jestem Tomasz, mąż Iwonki 😴 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
życie bywa czasem brutalne, dlatego lepiej zrobisz idąc na spacer. będziesz miała czas pobyć sama ze sobą i zastanowić się, co zrobić aby ogarnąć obecna sytuację, czyli od czego zacząć, aby zmienić swoje życie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sylwia
Nie aniolek tej patologi nie da die ogarnąc(nie znosę tego słowa)przez tych debili już 3 razy dtraciłam pracę..to nie jest normalne.Ja nie pozwolę na to zeby rowalali mi życie bo z tego co widzę to to sie raczej nie skonczy.Juz chyba nawet fb.zlikwiduję bo debil Tomasz wraz ze swoim ojcem notorycznie sledzą wszystko to co na fb.dodaje a potem dzwonią do mojej matki i komentują tylko po to zeby mama oddzwoniła do mnie i zrobiła mi pranie mozgu ze komus to czy tamto co dodałam się nie podoba.To jest chore.!Czy ja nie mam prawa do normalnego życia.??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sylwia
Nie aniolek tej patologi nie da sie ogarnąc(nie znoszę tego słowa)przez tych debili już 3 razy straciłam pracę..to nie jest normalne.Ja nie pozwolę na to zeby rozwalali mi życie bo z tego co widzę to to sie raczej nie skonczy.Juz chyba nawet fb.zlikwiduję bo debil Tomasz wraz ze swoim ojcem notorycznie sledzą wszystko to co na fb.dodaje a potem dzwonią do mojej matki i komentują tylko po to zeby mama oddzwoniła do mnie i zrobiła mi pranie mozgu ze komus to czy tamto ,co dodałam się nie podoba.To jest chore.!Czy ja nie mam prawa do normalnego życia.??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×