Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

An09

liposukcja, usuwanie rozstępów, usuwanie cellulitu, modelowanie sylwetki

Polecane posty

liposukcja, usuwanie rozstępów, usuwanie cellulitu, modelowanie sylwetki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LIPOSUKCJA ULTRADŹWIĘKOWA Liposukcja ultradźwiękowa to jedna z najskuteczniejszych metod redukcji tkanki tłuszczowej. Fale ultradźwiękowe wzbudzają w ośrodku ciekłym fale ciśnienia i podciśnienia o dużej prędkości. Fale te wywołują zjawisko kawitacji – jest to zjawisko fizyczne, które następuje wskutek zmian ciśnienia wewnątrz cieczy, wywołanych przez źródło dźwiękowe. Zmiany ciśnienia oddziałują na mikropęcherzyki obecne w cieczach i w tkankach organicznych. Mikropęcherzyki poddane ciągłym zmianom ciśnienia fali akustycznej zwiększają swoje wymiary aż do momentu, gdy ciśnienie zewnętrzne powoduje ich implozję, wzbudzając falę uderzeniową o dużej energii. Implozja milionów mikropęcherzyków przypadających na 1 cm3 prowadzi do rozbicia znajdującej się obok tkanki tłuszczowej, ponieważ najpierw powoduje rozerwanie wiązań komórkowych komórek tłuszczowych (efekt rozpakowania). Następnie powoduje ona rozerwanie ściany komórkowej komórek tłuszczowych i wiązań włóknistych występujących w tkance tłuszczowej. Komórki tłuszczowe, które mają błonę bardzo podatną na działanie ciśnienia wywołanego przez mikropęcherzyki powstałe podczas kawitacji, ulegają rozbiciu (lysis komórek tłuszczowych) i uwalniają swoją zawartość. Uwolniona zawartość komórek tłuszczowych jest metabolizowana z organizmu naturalnymi drogami. Urządzenie wyposażone jest w głowicę, która umożliwia przeprowadzenie zabiegu liposukcji ultradźwiękowej pod ciśnieniem – ułatwia to wykonanie zabiegu prawidłowo metodycznie i maksymalizuje efekty. http://pure-clinic.pl/oferta/klinika-medycyny-estetycznej/zabiegi-na-twarz/liposukcja/ Droga Męczenników Majdanka 181 Lublin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agness3
Na taki zabieg zapisałam się do kliniki Mirackiego w Warszawie. Z efektów zabiegu jestem bardzo zadowolona . Dr. Alex jest bardzo doświadczonym chirurgiem dlatego warto się do niego zapisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadaszm się korzystałam z zabiegów W Esthe, mają najskuteczniejszy sprzęt w Lublinie. Robiłam tam kawitację uktradzwiekową z faką radiową. Dosłownie roztapia tłuszcz. www.esthe.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak jest taka możliwość i można sobie coś poprawić coś wypełnić to dlaczego nie. Ja chodzę do tego gabinetu medycyny estetyczne www.klinikabochinska.pl. Mają super ceny i super promocję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o liposukcję, to uważam, że ten zabieg daje genialne efekty. :) Robiłam lipo u http://piotrromanczuk.pl/ , już po jednym zabiegu różnica jest niesamowita. Jestem zachwycona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie ciekawy zabieg. : ) Myślę, że mogłabym się na niego wybrać. A co myślicie o endermologii? Warta ceny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wolę sama ćwiczyć i w ten sposób zrzucać kilogramy. Jest przecież tyle stron, które mają plany ułożone dla każdego, np. http://runners-world.pl. Nie lubię jakiejkolwiek ingerencji w moje ciało :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja właśnie miałam plan układamy przez trenera personalnego i pomimo przestrzegania całej rozpiski i systematyczności, wszystko stawało się szczupłe oprócz brzucha (pomyślałam wtedy wtf?) no i tak jakoś wtedy trafiłam na endermologię a jako że mieszkam w Gdańsku, wybór padł na klinikę Cosmetologica. No efekty fantastyczne, zresztą ciężko to opisać bo każdy przypadek jest indywidualny. U mnie ten zabieg pomógł po piątym razie, ale słyszałam że widać efekty również po pierwszym.. ja jestem zadowolona a i atmosfera tego miejsca jest raczej rzadko spotykana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też jestem z Gdańska i właśnie stoję przed wyborem dobrej kliniki. Zależy mi nie tyle co na profesjonalizmie co na atmosferze i dobrym podejściu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba najlepiej poczytać opinie na portalach....i wtedy podjąć decyzję o wyborze... ja zanim pójdę do jakiegoś gabinetu, poczytam 10x co ludzie mają na ten temat do powiedzenia, bo jednak opinie o czymś świadczą. Kiedyś poszłam w ciemno do pewnego SPA.. potraktowali mnie tam z taką łaską...... nie będę o tym pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadzam się! warto czytać opinie. Ja zanim się zdecydowałam to przesiałam chyba cały internet. no i jestem dumna ze swojej decyzji. Jednak o czymś to świadczy, gdy tyle osób chwali jakąś klinikę. Przy okazji - jeśli chcielibyście wykonać zabieg w komfortowych warunkach i właściwym podejściem do pacjenta to z całego serca polecam Clinice Cosmetologice :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra___99
No właśnie, ja też kiedyś poszłam w ciemno, bo zamówiłam sobie kupon na gruponie i nie przeczytałam opinii... dramat. Dlatego warto czytać opinie. Ja teraz szukam opinii na temat tej kliniki w Gdańsku dr Michajłowskiego ale z tego co czytam to raczej wszyscy zadowoleni. A jakie są wasze ulubione kliniki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja robiłam serię karboksyterapii w Proclinic we Wrocławiu. Miałam duże kompleksy przez cellulit na udach. Po 10 zabiegach skóra stała się świetna! Nie pamiętam już kiedy miałam tak jędrne uda :D Bardzo polecam jeśli jesteście z Wrocławia, tutaj możecie zobaczyć efekty http://proclinic.pl/oferta/karboksyterapia-usuwanie-cellulitu/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MArlena29
Hmm ciekawe, ja akurat szukam czegoś bliżej siebie. Mieszkam w Kartuzach a zależy mi na klinice w 3mieście. Najlepiej by było. Tylko zastanawiam się czy lepiej zrobić karobksyterapię czy emdermologię... czym to się właściwie różni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oba zabiegi są bezinwazyjne, endermologia bardziej jak masaż a karbo wprowadza co2 pod Twoją skórę. Ja wybrałam jeszcze co innego - zabieg Maximus który rozbija lipidy falami radiowymi. Podziałał na mój tłuszcz i wyplenił go z mojego ciała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria_O88
Słyszałam o tej klinice Cosmetologica. Faktycznie jest tam tak jak dziewczyny piszą? Szukam odpowiedniego miejsca, które otoczy mnie opieką a zabiegi będą skuteczne. Jestem wyczulona, bo mam niemiłe wspomnienia z jedną z Warszawskich klinik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiola

U mnie na wymodelowanie sylwetki bardzo dobrze sprawdził się zabieg endermologia. Super modeluje sylwetkę , a przy tym ujedrniając ciało. Byłam juz na 3 zabiegach i widze ogromną różnić w pozbyciu się cellulitu jaki miałam. Mogę polecić bardzo fajne miejsce gdzie robilam zabieg Galena w Bielsko Białej https://klinikagalena.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aldona

Moja przyjaciółka korzystała z pomocy dr Pabiańczyka w zakresie modelowania sylwetki i muszę przyznać, że efekty są naprawdę WOW. Pięknie wysmuklona talia i uda prezentują się cudnie, a ona sama czuje się świetnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mania

Po ciąży, kiedy nie byłam w stanie dojść do siebie, udałam się na konsultację do dr Boligłowy w Krakowie. Okazało się, ze w moim przypadku możliwe jest piękne wymodelowanie sylwetki bez poważnych ingerencji chirurgicznych - obecnie jestem po i bardzo się ciesze z rezultatów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcysia

Ja również zdecydowałam się na modelowanie sylwetki u dr Boligłowy i jestem zadowolona z rezultatów. Nie było to łatwe przeżycie, ale naprawdę warto było!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×