Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Kkiniaa84

IUI IVF komu się udało? Kontynuacja cz. 3

Polecane posty

Hej koleżanki...:-) Dziś jest mój 3 dpt..I moje wyniki Progesteron 109,30 ng/ml TSH 4,0577 uIU/ml Prolaktyna 13,15 ng/ml Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kkahha Będę najszczęśliwszą kobietą i mamą na świecie oby spełniły się twoje słowa..;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinia Dla mnie oferta z linku jest ok...A czy nie masz kogoś wśród znajomych kto chodził gdzieś i może ci polecić tam u ciebie? Jakiegoś dobrego doktora lub doktorów:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urszulla43
Ja zamieniałam na Invimed i byłam bardzo zadowolona, lepsza opieka, Panie na rejestracji bardziej uczynne, pielęgniarki super i masz koordynatora, z którym możesz się kontaktować. U mnie nie było takiej potrzeby bo lekarz odpisywał na maile dosyć szybko. A w jakim miescie chcesz zmienić? A_gusia88 a cczemu zmieniałyście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Urszulla43 my zmieniliśmy, bo u nas w invimedzie mieliśmy dwie IUI, które zakończyły się niepowodzeniem, a potem wyniki męża się pogorszyły i ruszyliśmy do IVF z rządowki w Invicta Gdańsk. U nas w invimedzie nie robią IVF.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiśkaD
Gonia tsh wydaje mi sie, ze jest za wysokie i powinnas jak najszybciej skontaktowac sie z lekarzem... Powinno byc do 1,5 a max do 2 w czasie staran o dziecko... Chyba, ze to jakies inne jednostki... Tak czy inaczej- uwazam, ze lekarz powinien szybko to zobaczyc.... Tzrymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Gonia2381
Kinia i Miska Ok jutro rano mu zaraz wiadomosc wysmaruje. Zawsze mialam problem z TSH bo mam niedoczynność i biore Eutyrox... Dzieki...:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lailla33 - tak jak pisze A-gusia ja też Invimed zmieniłam na Invicte.. W Invimedzie miałam 5 IUI i komercyjne IVF.. Zmieniłam klinikę bo chciałam świeżego spojrzenia na problem.. I dodatkowo dostaliśmy się do rządowki. Super podejście do pacjenta to nie wszystko niestety.. I w jednej, i w drugiej klinice było ono faktycznie na wysokim poziomie, ale o powodzeniu procedury decydują jednak inne czynniki.. x Gonia - faktycznie tsh wysokie, chyba że to jakieś inne wartości.. Ja tsh miałam na poziomie 2,5, a nawet więcej i lekarze nie zbijali do 2.. Także liczy się indywidualne podejście, ale lepiej dopytać.. x Biedrona1979

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny Czuję się dziś jak flaki w oleju...Źle wyglądam nie dobrze mi czuję jak wszystko mi w gardle stoi i lekkie skurcze w dole i lekko brzuch pobolewa..:-( Wracam do siebie i mam nadzieję że jakoś przetrwam tą podróż..:-!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kkahha Dziękuje....:-) Trochę mi przeszło...Może i pogoda źle działa na mnie pada i nie pada ale jeśli mam mieć każdy ranek taki to wowoo..:-( Ale tak jak piszesz ananas dobra sprawa..;-) Slyszalam już nie od jednej osoby żeby dwa plasterki dziennie jeść ananasa..:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinia & Miska pisałam do doktora o mój wysoki wynik TSH i odpisał że bez stresu narazie gdyż po takiej symulacji ma prawo skakać..Ale i też zasiegnełam trochę informacji jak mi napisałyscie w necie i rzeczywiscie piszą że może wynik taki być. No a stymulacja była nie taka sobie jak tyle pęcherzyków wychodowałam na jednym tylko jajniku..;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeżyłam badanie bez znieczulenia. Strach ma wielkie oczy. Kurcze zapomniałam zapytać czy możemy wspolzyc??? Malami pomocy??? Jak było u was??? Ale wydaje mi się że tak, że to działa jak ten scratching

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gonia2381 ja dwa razy mialam pobranych 25 komórek, ale tsh zawsze miałam ok. 1,0. Mój lekarz bardzo zwracał uwagę na to, żeby poziom był max 1,5. Nie chce Cię straszyć, ale moja siostra poronila prawdopodobnie przez zbyt wysokie tsh, miała wynik ok. 5,0, ale zaszła naturalnie w ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agusia to tak jak ja. Rok temu ciążę straciłam prawdopodobnie przez tsh które strasznie skakało jednego dnia było w normie a drugiego 5,200 :-/ Od tej pory jestem na lekach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Kinia bolalo Cie? dobrze,ze juz jestes po;)) hmm nam lekarz nic nie mowil o zakazie przutulania wiec chyna mozna,) moja znajoma po strechingu zaszla naturalnie tzn w tym samym cyklu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kkiniaa84
Malami to nie bolało ale takie nieprzyjemne uczucie jak wkladala to "coś" do macicy. Samo skrobanie endometrium niewyczuwalne. Tzn takie bóle okresowe też się pojawiały. Dobrze ze to juz za mną. Teraz czekamy na wyniki, sama nie wiem czy wolę żeby coś wyszło czy też nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gonia ty z choinki spadłaś? Tsh masz bardzo wysokie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzka1212
Raport po dzisiejszym usg;) Bączek ma 56mm. Zdrowiutki. Pan dr powiedział, że to bardzo ładne dziecko;) A mnie nadal męczą mdłości. Kupę przebieram na wdechu, bo inaczej ląduję na kibelku;) Xxxxx Gonia ja obie ciąże straciłam przy nieunormowanym tsh. Ale faktem też jest, że po stymulacji może być wyższe. Moja endo zawsze przy staraniach pilnowała żeby tsh było max 1,5. Trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinia Doktor powiedział że po stymulacji zdarzają się skoki TSH. Ale i kazał mi zwiększyć dawkę Euthyrox z 88 na 100. Ok rozumiem wszystkie dziewczyny które piszecie o TSH tylko u mnie to dopiero jest 4dpt...! Myślę że na ciążę za wcześnie aby już wyszlo więc i też nie panikuje bo mam nadzieję że się unormuje. W sobotę robię badanie progesteronu to i zrobię TSH. Nie wiem co się dzieje ale mam zawroty głowy jest mi nie dobrze i ściska mnie sądzę że to lekkie skurcze w macicy! Na zagniezdzenie trochę za wcześnie i plamienia nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny w którym dniu miałyście po transferze takie wysokie TSH??? U mnie dopiero jest 4dpt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinia A widzisz...Strach ma wielkie oczy ale cieszę się że dałaś radę trzymałam mocno kciuki więc i teraz dalej do dzieła..;-) Ją już w domku jakoś tą podróż przeżyłam było ok Gorzej teraz..:-$:-!:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agusia & zuzuka & Kinia Kiedy po transferze robiłyscie badanie progesteronu i wktorych dniach..??? Będę wdzięczna za odpowiedź..;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gonia do zagniezdzenia przy transferze blasyocysty dochodzi chyba ok 24-48h. Ja robilam bhcg, progesteron i estradiol w 3,6 i 10dpt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A_gusia88 2-3 dniowe: 1dpt ( 1 dzien po transferze) .. Embrion sie dzieli 2dpt .. Embrion staje sie blastocysta 3dpt .. Blastocysta wychodzi z otoczki 4dpt.. Blastocysta zaczyna wczepiac sie w sciany endometrium 5dpt.. Proces implantacji sie rozpoczyna, blastocysta zaczyna „zakopywac” sie w endometrium 6dpt. Proces implantacji jest kontynuawny gdy and zarodek wnika glebiej w endometrium 7dpt.. Zarodekjest juz zaimplantowana 8dpt…Zaczyna byc produkowane HCG 11dpt…HCG jest na tyle duzo, ze mozna spokojnie Jezeli tansferowany 5 dniowa blastocyste : 1dpt ( 1 dzien po transferze) .. Blastocyst wychodzi z otoczki 2dpt.. Blastocysta zaczyna wczepiac sie w sciany endometrium 3dpt.. Proces implantacji sie rozpoczyna, blastocysta zaczyna „zakopywac” sie w endometrium 4dpt. Proces implantacji jest kontynuawny gdy and zarodek wnika glebiej w endometrium 5dpt. Zarodek jest juz zaimplantowany 6dpt…Zaczyna byc produkowane HCG 9dpt…HCG jest na tyle duzo, ze mozna spokojnie zrobic sikacza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A_gusia88 Tak masz rację i tez te informacje znalazłam na necie. Zobaczę kolejne dni jak się będę czuć. Myślę że lekarstw też robią swoje..:-( W sobotę pojadę na badania bo 3 i 6 dpt.tak kazał doktor zrobić badania więc i zobaczymy jak wyjdą. Dziękuje za podpowiedzi..:-) Człowiek się uczy całe życie..;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×