Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Kkiniaa84

IUI IVF komu się udało? Kontynuacja cz. 3

Polecane posty

Faktycznie odbieranje wwyników po tygodniu jest bez sensu, bo powinnad monitorowac przyrost po 48godzinach. Nie ma laboratorium, ktore robi takie badania na cito? U nas jak robie badanie o 8 rano to mam wyniki w necie o 13

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Gonia2381
Morelka15 No niestety chory kraj gdzie mieszkam...Holandia Tu leczenie to masakra...najpierw poszlam do rodzinnego ona posluchala co mam do powiedzenia i wtedy dala skierowanie do szpitala do labolatorium bo nigdzie indziej nie ma .A ginekologa to tu widzisz przy porodzie..dopiero..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Gonia2381
a_gusia Wszystko da sie zrobic...tylko trzeba tego chciec..:))) Dasz rade wierze w to..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Gonia2381
Morela15 Tutaj takich lanolatorium nie ma i bardzo nad tym ubolewam bo w pl to rano robie w poludnie wynik na necie i jest ok a tu chore to wszystko!!! Tak samo jest z lekami ,mialam problem dostac Prolutex i Crinone i w aptece powiedziano mi ze w Niemczech dostane wiec wsiadlam odrazu z rana i pojechalam i 4 godziny pozniej juz leki.byly do odebrania i przede wszystkim w Niemczech realizuja Polska recepte..:) A tak bym musiala zjechac tylko po leki do pl!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmartuskaa1985
Dziewczyny macie cos sprawdzonego na przeziębienie? Męczę się z nim już od ponad tygodnia! Nie dość, że przeziębienie jestem też alergikiem i to też mie bardzo doskwiera teraz ( mam alergię na wszystko co kwitnie i pyli teraz). Biorę witaminy, piję herbatki z miodem, cytryną i imbirem, czosnek w wolne dni, ale nie przechodzi :(( Jutro też jadę do doktorka, mam listę badań, potem usg i startujemy z kolejną procedurą. Może on tez coś doradzi. Boję się żeby to przeziębienie nie miało wpływu na całą procedurę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Martuska spróbuj Sanbucol. Zdrowia ! X Gonia gratulacje. Nadzieja78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość Gonia2381 - gratuluję 2 kresek. Betę już zrobiłaś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki dziewczyny będę próbować. Na weekend nafaszeruje sie wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Gonia2381
gośćmartuskaa1985 Przy moim pierwszym podejscou tez dopadło mnie przeziebienie i byc może to tez mialo duzy wplyw na niepowodzenie Życze zdrowka i kuruj sie...:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Gonia2381
kkahha Wyniki bety dopiero w poniedziałek bede miała...mieszkam w chorym kraju wiec i dlatego tydzien czekam na wyniki..:( Jesli bedzie wszystko ok to zjezdzam do pl na pierwsze USG choc doktor moj mowil ze nie jest za tym bo to meczace dla mnie ale i tak pojade..:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Gonia2381
Cos tu ciszą zawiało..;) Do wakacji jeszcze daleko..;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kkiniaa84
Martuska jak zdrówko??? Kiedy teraz do dr??? Malami :-) Jak tam u ciebie słonko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kkiniaa - dzięki już dużo lepiej się czuje. We wtorek jadę na ocenę. Mam nadzieję, że będzie dobrze. Lekarz zdecydował się na podanie leku elonva. Z jednej strony się cieszę bo nie muszę kłuć się codziennie, ale z drugiej strony sobie myślę że jak to jest możliwe, że wszystko co potrzebowałam przyjęłam w jednym leku ;) Martuskaa1985

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzx007
Cześć dziewczyny. Mam do odsprzedania dwa opakowania muffiny dopochwowej 100 mg, termin ważności 10.2019 r. Cena za całość 50 zł + ok 10 zł przesyłka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzx007
Sorki. 25 zł za całość luteiny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny..:)) Moje wyniki..z 10dpt Beta HCG 101 TSH 2,8 Prolaktyna 10 Progesteron 190 pozdrawiam..:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kkinia co u ciebie? na jakim etapie jesteście? Zerknij na moje wyniki...wszystko sie pomału układa i wraca do normy...także tylko..:)..:)..:) Morelka 15 jak twoj brzusio..czy juz wiecie co bedzie ..:))).? martuśka w jakiej klinice jestes i gdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cytryna 32
Cześć, jestem tu nowa :-) czy któraś z Was leczy się w invicta w Gdańsku? Ja mam mieszane odczucia co do tej kliniki, ponieważ czuje się traktowana przedmiotowo, jak sakiewka z pieniędzmi... Czy któraś z Was dostała ovulaston na wyciszenie jajników przed ivf? Będę bardzo wdzięczna za odp, ewentualne wskazówki i rady, ponieważ bardzo boję się stymulacji i całego procesu :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gonia gratuluję! Wyniki super :) Cytryna ja leczyłam się w Invicta Gdańsk mialam tam 3 pełne procedury in vitro. Na wyciszenie również brałam ovulastan. Jeżeli o mnie chodzi byłam bardzo zadowolona z podejścia lekarzy i obsługi. Obecnie mam prawie pięcio miesięcznego synka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cytryna 32
A_gusia 88, powiedz proszę ile bralas opakowań ovulastonu przed procedura? 1 czy 2? Do jakiego chodzilas lekarza? Trochę mnie zasmucila informacja, że dopiero przy 3 próbie Ci się udało. Mnie stać tylko na 1..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Morela15
Gonia kiedy ma wizytę idziesz? My dowiemy sir kto mieszka w brzuszku 17 maja. Cytryna ja tez leczylam sie w invikcie w Gdańsku i tak jak Agusia byłam zadowolona, tylko wtedy byl jeszcze program rzadowy. Też przyjmowalam ovulastan. Do jakiego lekarza chodzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cytryna ja zaczęłam stymulację po mniej więcej półtorej opakowania ovulastanu. Wszystko zależy od złożoności problemów. Ja z całego serca polecam doktora Glodka. Jest bardzo profesjonalny i nie podchodzi do tego wszystkiego szablonowo, bo po pierwszym niepowodzeniu (mieliśmy tylko jeden zarodek) miałam zupełnie inna procedurę zastosowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cytryna 32
Ja jestem u dr Stencla, jak dla mnie jest profesjonalny, jeśli mam pytanie to zawsze mogę liczyć na inf tele od niego. Iui miałam u dr Głodka, miły ale mam pewne zastrzeżenia. Natomiast dr Zieliński był dla mnie oschly i odnioslam wrażenie, że przeszkadzają mu moje pytania. A czy któras z Was była u immunolog dr Suchanek? Jak wygląda stymulacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cytryna mi pierwsza procedurę prowadził dr Glodek, druga dr Sowińska i na trzecią wróciłam do dr Glodka i się udało. Immunologa nie znam, u dr Zielińskiego tez nigdy nie byłam na wizycie. Ja przez ok. Półtorej m-ca brałam ovulastan, potem przez ok. Tydzień gonapeptyl co drugi dzień, potem codziennie rano gonapeptyl a wieczorem menopur. Ja miakam zawsze ok. 11 zastrzyków z menopur, potem zastrzyk na pęknięcie pęcherzyków i po 36h od pęknięcia punkcją. Transfer 5 dni po punkcji. Od punkcji bierzesz progesteron... jeżeli coś mylę to mnie poprawcie bo ja miałam tylko jeden transfer na świeżym zarodku, a 3 transfery ma mrożonych, bo groziła mi hiperstymulacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cytryna ja bralam 1,5opakowania ovulastanu. Cała moja walke,.procedure i ciążę prowadzil dr stencel, ja nie mam do niego żadnych zastrzeżeń...obecna ciążę(tym razem naturalna) także prowadze doktora stencla. Do calej stymulacji lekarz podchodzil indywidualnie, przedluzone zostalo stosowania menopuru, bo pecherzyki nie rosly niestety. Jednak jak.mozezz przeczytac w mojej stopce wszystko skonczylo sie sukcesem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cytryna 32
Dzieki dziewczyny za informacje :-) a jak często podczas stymulacji trzeba jeździć na wizyty? Ja jadę do kliniki ponad 2h samochodem, więc wszystko trzeba pogodzić logistycznie z pracą itp. Mialyscie przed ivf badania subpopulacji limfocytow? Ja mam limfocyty NK 16% i dr zalecił konsultacje immunologiczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×