Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Kkiniaa84

IUI IVF komu się udało? Kontynuacja cz. 3

Polecane posty

Gość gość
Witajcie Dziewczyny nikt tu nie znika i to nie są żarty jeśli chodzi o Gonie. Ja poprostu już nie przebywam na forum tak jak kiedyś mam jedno dzieciątko za pierwszym razem nam się udało i pożniej walczyliśmy o kolejne jeszcze 6 transferów miałam i odpuściliśmy. Mamy jeszcze dwa zarodki zamrożone ale narazie niewiem co dalej. Apropo Goni próbowałam sie dodzwonić dziś na jej numer bo tylko jej numer mam ale tak jakby ciągle był zajety. Wiem że ona zawsze dużo rozmawiała gdyż ma swoją firme i ciągle była zajęta a teraz niewiem ,jutro spróbuje i dam wam znać. Siostra jej obiecała że da mi znać także pozostaje mi czekać innego kontaktu adresu nie mam. Wierzcie mi że takie żarty są nie na miejscu ktoś głupi naprawdę by musiał być żeby to zrobił. Pozdrawiam was Nika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny, piszę na prośbę Goni, znamy się z forum objawy ciąży po in vitro kontynuacja. Gonia już lepiej się czuje, z dziećmi ok będą bliźniaki :-) jest polamana i obolałe ale już lepiej i w szpitalu trochę pobedzie. W każdym razie dzieci mają się dobrze. Odezwie się na forum jak już będzie silniejsza. P**drawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nika przeczytałam twoja wypowiedź ostatnia. Ja również mam już dzieciątko z pierwszego transferu, w lutym jednak kriotransferu się nie udał teraz będziemy zabierać ostatnie nasze zarodki. Trochę mnie zalamalo że 6 transferów nie wyszło, dziwne to wszystko.... Możesz napisać czy pochodziłas na sztucznym czy naturalnym cyklu. Martwi mnie ze odkąd dostałam okres po porodzie to występują u mnie plamienia przed miesiączka (ok. 5 dni). Czy któraś z Was takie miała i się udało zajść w ciążę,? Dodam że wcześniej nie miałam nic takiego i znikają po luteine dopochwowa. Dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ula Bebe
To dobre wiadomosci o Goni :) pozdrow ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blizniaki?:) super:) cieszę się, że juz dobrze sie czuje. Po porodzie miesiaczki moga byc różne...niektóre z dziewczyn z tego co pamietam mialy bardzo nieregularne. Mi zdarzylo sie plamienie w środku cyklu, ale to byl zwiastun tego, że akurat zachodzilam w ciaze naturalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zachodzilam w ciążę naturalną - co za bez sensu wypowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Felicita- masz po prostu niedobór progesteronu w 2 fazie cyklu. Duphaston powinien pomoc i trzeba zrobić monitoringi cyklu czy masz owulacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakieś wielkie bagno zrobiło się na tym forum.... kiedyś można było poczytać wypowiedzi interesujących osób, a teraz ktoś wypisuje jakieś niestworzone historie o Goni. Na Forum nie miała siły napisać,ale do koleżanki tak i jeszcze skąd wiedziały na jakim forum się udzielała.... Jedna wielka ściema.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gonia - szybkiego powrotu do zdrowia i pełni sił.. x Felicita - ja z kolei plamie po miesiączce 5 dni.. A sama trwa 3-4 dni i jest skąpa.. Podobnie było przed porodem, ale nigdy po, tyle nie plamiłam.. Przyznam też, że jakoś się nad tym nie zastanawiałam dlaczego. Przy najbliższej wizycie zapytam lekarza ;) x Morela - gość nie przeczytał ze zrozumieniem ;) x Biedrona1979

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochane wczoraj pobrano mi 15 jajeczek, stan na dziś to 6. Mam nadzieję, że są mega silne i do transferu dotrwają. Jestem mega obolała i wzdęta, ale przetrwam wszystko :) Martuskaa1985

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GONIA2381
Witajcie koleżanki..:))) Brakowało mi was..;)..wiem że dzwoniłyście i pisałyście za co wam dziekuje. U mnie pomału do przodu wyjde z tego tylko troche czasu potrzebuje bo narazie kuśtykam z gipsami. Najważniejsze że nasze "bubolki" a są dwie..:)))) są z nami i Bogu dziękuje że ocalił nas. Trzymajcie sie i pozdrawiam was..buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martuśka trzymam kciuki mocno mocno aby przetrwały wszystkie 6 do końca..:))) Głowa do góry a wierzę ze bedzie wszystko dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiadomość z godz.20.00 to jest moja niewiem tylko dlaczego znaczka mojego nie ma! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martuska 3mam kciuki! Ciesze się, że się nie poddajesz :) Gonia super, że się odezwałaś. Gratuluję i życzę nudnej ciazy. Mam nadzieje ze następne miesiące przebiegna szybko i zaraz powitasz swoje kruszynki na świecie. Uważaj na siebie, żeby sytuacja się nie powtórzyła i szybko wracaj do pełni sił!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, ja własnie staram sie z moim wybrankiem o dzidziusia. Jest to nasze pierwsze staranie, planowany transfer na poczatku czerwca. Ja niemam dzieci ale mój partner ma trójke z poprzedniego małżeństwa. Bardzo sie denerwuje bo zalezy mi zeby wszystko było ok. Przyjmuje juz leki i zastrzyki w piatek mam kolejna wizyte w klinice. Dziś mój partner musiał wyjechac w delegacje na MIESIAC !!!! wiec dzieciątko bedzie tworzone zaocznie (zdeponował juz materiał w banku) chetnie pogadam z kimś kto powie mi wyszystko co i jak wyglada, powie mi krok po kroku z własnego doswiadczenia. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No proszę i tajemnicza gonia ma już 3 konta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aaa i szybko pozbierałaś się....nawet już kuśtykasz....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie, chciałam zapytać się was o radę , wczoraj miałam transfer blastocysty zaproponowano mi jakiś klej embryo glue podobno zwiększa szansę na ciąże. Czy on faktycznie coś pomaga ? i Jeszcze jedno pytanie czy zaraz po transferze wracaliście do domu samochodem? bo ja wczoraj wracałam do domu mam 100km od kliniki i się martwię czy dobrze zrobiłam. będę wdzieczna za informacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość, mój lekarz twierdził że nie ma dowodow na to, ze embryo glue faktycznie pomaga. Ale zaproponował nam AH (nacięcie otoczki), po transferze wracałam do domu 150km i się udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję Agusia trochę mnie uspokoilas z powrotem do domu bo już zaczęłam się martwić. Mam nadzieję ze mam to pomoże bo się zdecydowaliśmy zapłaciliśmy 750zl za ten klej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość - ja miałam embrio glue i tez się udao. Po transferze jechałam do domu ponad 100 km, także głowa do góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moglibyście trochę napisać o swoich objawach po transferze? Kiedy się zaczęły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Gonia2381
Moje wyniki z piątku czyli 20dpt Progesteron 190 TSH 2,9 Beta HCG..3929..:))) Jutro USG...juz nie moge sie doczekac..:)))) Pozdrawiam was kochane..:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze jedno pytanie. Jaki powinien być progesteron dziś jest 2dpt i mój wynik to 20,70 czy to dobry czy za niski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie od transferu bolał brzuch ale tylko do 6dpt, potem trochę piersi ale przestały boleć 21dpt i wtedy dopiero zaczęłam wymiotowac w 11tc. Co do progesteronu, jest w granicach normy ale tych dolnych, wiec na bym zwiększyła dawki progesteronu. Mi lekarz utrzymywał w okolicach 60. Gonia a hcg nie jest trochę za niskie jak na ciążę bliźniacza? W sumie to nie wiem jakie powinny być wyniki z bliźniakami, ale ja w ciazy pojedynczej 20dpt miałam hcg 6440.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To teraz się martwię nie mam żadnego kontaktu z kliniką nikt nie odbiera tel. Przyjmuje dufaston 2x1 encorton 2x1 prolutex 1x1 cleksane 1x1 lenzetto 8 x podanie na skórę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annie84
MalaMi nieustająco trzymam za Ciebie kciuki, liczyłam ze moze dla Ciebie tak jak dla mnie 5 raz bedzie szczęśliwy, mam nadzieje ze Wasza cierpliwość zostanie wynagrodzona. Xxx Kinia kciuki moje i córci mocno dla Ciebie zaciśnięte, trzymaj sie. Xxxx Ania1602 jak sie czujesz? Mam nadzieje, ze ciąża przebiega książkowo i leniwie ;) Xxxx Czarna Porzeczka, twoja serduszkowa ciąża aż tak sie przeciąga, zaglądam tu ze względu na Ciebie, i czekam na post o odebranym telefonie, oby jak najszybciej. Xxxx Pozdawiam wszystkie mamusie. Tak sie cieszę, ze po tylu latach walki na forum coraz spokojniej i coraz mniej znajomych ników ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie panikuj tylko sprawdź jakie masz wartości referencyjne w swoim laboratorium. U mnie było I trymestrze 16,4 - 49, II trymestr powyżej 19,7. Ja 3dpt miałam progesteron 7! A mimo wszystko się udało i donosiłam ciążę, a nawet przenosilam :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Martuska - kciuki mocno zacisnięte :) x Gość - Agusia już wszystko napisała, a ja potwierdzam ;) x Kkinia, Malamii - za Was też nieustająco trzymam kciuki.. x Gonia - dobrze, że wszystko ok. Szybkiego powrotu do pełni sił. x Annie84 - fajnie, że się odezwałaś :) Co u Was? Synek mój kończy roczek za tydzień. Nie mogę w to uwierzyć... Jest cudnie nam razem we trójkę :) i wracamy po rodzeństwo, z jakim skutkiem to sie okaże niebawem ;) x Pozdrawiam Was wszystkie... Biedrona1979

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×