Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Kkiniaa84

IUI IVF komu się udało? Kontynuacja cz. 3

Polecane posty

Gościu niepodpisany... No moim zdaniem być w ciąży to powód do dumy! Różne sytuacje się w życiu zdarzają, więc nie oceniaj! A praca to sprawa drugorzędna... No chyba że się nie ma dzieci i pojęcia o tym, co w życiu naprawdę jest ważne. Bez odbioru, nie pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość penelopka 28
Nie jestem egoistką po prostu myślę realistycznie. W naszym kraju niestety jest tak że wszystko kosztuje. Dzisiaj musiałam wezwać pediatrę do domu bo Ola dostała temperatury i licząc koszt wizyty domowej plus koszt leków to wydałam w sumie 300 zł. Owszem lekarz uprzedził mnie o kosztach ale w takiej sytuacji niestety myślę tylko o dobru dziecka. Też nie mam pewności czy leki podziałają, ale pediatra zostawił mi namiar na siebie gdyby coś się działo. I tu niestety pieniądze są bardzo ważne bo podejście lekarza prywatnego jest zupełnie inne. Tak że nie dziwcie się że robię wszystko aby znaleźć taką pracę dzięki której nasza rodzina będzie mogła czuć się bezpiecznie. Niby pieniądze szczęścia nie dają a dzisiaj dały mi poczucie bezpieczeństwa. To że ivf czy iui są nierefundowane to inna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Morela15
Penelopka wszystkim chyba bardziej chodzilo o to, że Twoja wypowiedź na temat kosztow utrzymania dziecka, byla trochę niestosowna zważywszy na tematyke tego forum. Miska gratuluję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Penelopka - Twoje wypowiedzi są po prostu śmieszne i żenujące zarazem. To o czym piszesz jest oczywiste, że pieniądze dają ogromne poczucie bezpieczeństwa i każdy ma tego świadomość. Jednak na tym forum dużo osób zamieniłoby się z Tobą z pewnością i te pieniądze co wydają na ivf i walkę o to by mieć dziecko, z pewnością z wielką chęcią wydalyby na swoje dziecko! Nie grzesz dziewczyno naprawdę! Ciesz się, że masz zdrowe dziecko i nie wydajesz tysięcy na jego leczenie, bo dopiero byś narzekała! x Miśka - moje gratulacje! :D x Biedrona1979

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kkinia - Co u Ciebie? Na jakim etapie jesteście? x Biedrona1979

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzka1212
Miśka serdeczne gratulacje!!!:) To wielki powód do dumy:) Ostrzegam!!!!!!!!;) Będziesz miała Meksyk w domu;) Wg mnie odpowiednia różnica wieku między dziećmi to conajmniej 3 lata. Mniejsza to trochę hard core;) U nas są niecałe 2 lata. Synek nie korzysta z toalety. Nie potrafi też sam się najeść. Czasami jest tak, że karmię go z córką na rękach. Niekiedy budzi się z płaczem. Wtedy idę go poprzytulać i mała się budzi. Płaczą oboje! Które ratować!?;) itd itd Xxxxx Kinia nieustannie trzymam kciuki. Kiedyś i Ty spróbujesz tego "miodu";)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Miska gratuluje;))) Mamusie czy ktoras z Was miala cukrzyce ciazowa? wczoraj bylam.na krzywej i na czczo przekroczylo mi o 2....norma jest 92 ja mam 94....czy to juz cukrzyca?;( Kinia odezwij sie:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzieki Zuzka;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kinia daj sobie spokój z tą ciążą siedzisz tu latami i nie umiesz zajść nie wszystko dla wszystkich widocznie się nie nadajesz na to żeby mieć dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
gosciu daruj sobie takie komentarze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak sex nie pomaga na zajście w ciążę to sie trzeba z tym pogodzic albo bzykać się do upadłego może coś wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aleczka uważasz ze jak ktoś nie ma dzieci, to nie wie co w życiu ważne ? Ty to jednak tępa jesteś. Za grosz taktu i empatii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Malami powinnaś zrobić krzywa cukrowa i z wynikiem pójść do lekarza. Jeden wynik na czczo za bardzo nie przestawia sytuacji. Lepiej dmuchać na zimne i dbać juz od teraz o dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleczka21
Gość bez odbioru znaczy nie pisz do mnie nigdy więcej!!! No, ale tak inteligentna osoba, która z łatwością obraża innych nie zrozumie tępej, pozbawionej taktu i empatii... Czy Ty w ogóle czytasz co piszesz? Nie bądź obłudna 'koleżanko' i miej odwagę się podpisać. Wtedy porozmawiamy. A pisząc anonimy omijaj mnie szeroooookim łukiem. Ponownie i raz na zawsze BEZ ODBIORU!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc buba
Gosciu z 16.28 spieprzaj I to daleko, najdalej jak potrafisz, bo nie potrafisz wspolzyc z ludzmi. A zaden mezczyzna to kijem nawet Cie nie dotknie i dlatego pewnie ublizasz innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To chyba Kinię facet kijem ***** i dlatego nie może zajść w ciążę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aleczka bardzo to niemile co piszesz. Jesteś tak mądra bo masz dzieci ? Śmieszna jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 13:48 przyznam ci rację. Ta aleczka jest tak zakompleksiona ze aż śmieszna w swoich wypowiedziach. Furiatka te wykrzykniki haha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś oraz gość dziś ja tez przyznaje Wam racje w temacie aleczki.Tego czytać nie można,jest tak żenująca że masakra i taka głupio mądra...chyba za mało od byłego męża dostała albo za dużo i w główce sie poprzewracało na niekorzyść.Wszędzie gdzie się pojawia to smród po sobie zostawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zuzka - dopiero doczytałam :D Gratuluję córeczki :D Super, że już jesteście we czwórkę.. x Ja nie wierzę, w to co czytam!!! Jak można tak pisać drugiemu człowiekowi... Serio nie ogarniam tego chamstwa!!! Dno.. x Biedrona1979

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aleczka dopiero będziesz miała jak cię z tej pracy zwolnią to sama zobaczysz że staniesz się klientką mopsu dla 500 zł plus niszczyć sobie karierę zawodową a potem płakać że nie ma się kasy dla pracodawcy taka krowa rozpłodowa jest nic wart. No ale takie myślenie wrócić do pracy i zaraz zajść w ciążę potem to już cię nikt nie zatrudni a twoje dzieci będą żebrać na ulicy sama jestem pracodawcą i nie zatrudniam kobiet na umowę o pracę tylko zlecenie bo od razu się zaciążą i poniosłabym straty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie Aleczka jak można tak pisać drugiemu człowiekowi. Zastanów się nad sobą. Sam jad z twoich postów wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kinia się coś nie odzywa chyba bzyka się na upadłego aby obwieścić świąteczną nowinę huraaa jestem w ciąży niepokalane poczęcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2017.12.16 Święta racja :( dlatego przestałam tutaj zaglądać i radzić się :( słusznie gość wyżej podsumował o tym smrodzie,nic dodać i nic ująć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julia83
Majtunia o który steryd Ci chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×