Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Kkiniaa84

IUI IVF komu się udało? Kontynuacja cz. 3

Polecane posty

Gość gośćKarol
Hej dziewczyny, znam wszystkie emocje które towarzysza każdej z was. Przerobiłam chyba wszystko co możliwe, zaczynajac od ciąży poozamacicznej która miałam 2 razy , pustego jaja płodowego , ciąży biochemicznej . Za każdym razem kiedy mialam iść po wynik bety świat jakby stawał na chwile i nawet jak była pozytywna to strach towarzyszył mi jeszcze bardziej ( a czy to znowu pozamaciczna a czy puste jajo płodowe itp. Wszystkie badanie zrobione, te krwi i te bardziej inwazyjne ( histeroskopia , laparoskopia ) Codzienna dawka tabletek ( witamin) zastrzyków i odpowiednia dieta -jedyne co mi wyszło to ze powinnam brać clexane i encorton do 12 tc. Całe życie podporządkowane pod wizyty i próby zajścia w ciąże.Przeszlam z kilka inseminacji i 3 pełne podejścia do in vitro. Wiele łez i nerwów mnie to kosztowało ale warto było ( to szczególnie kieruje do Kinii) nie poddawajcie się , walczcie !! Każdej się uda! Ja dziś jestem mama 2 dziewczynek które są z nami od ponad 4 miesięcy. Wiem ze czasami z bulu i to nie fizycznego nie można wstać z łóżka ale musicie znaleść sile. Bo kto jak nie my !:) Życzę wam upragnionej wysokiej bety i bardzo nudnej ciąży.Pozdrawiam was cieplutko i trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
... i właśnie po to jest to forum... By takich wpisów jak gośćKarol zamieściła było jak najwięcej... x Kkinia - trzymam mocno kciuki za kolejne podejście... I wierzę, że w końcu tu przeczytam, że się udało! x Gonia - napisz co u Was... x Małamii - który to tc? jak się czujesz? Biedrona1979

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćGonia
Biedrona 1979 U nas ok mały rośnie jutro już 4 tygodnie bedzie miał..:) Pierwszy tydzień troche był ciężki ale potrzebowałam czasu aby sobie poukładac wszystko i dojsc do siebie emocjonalnie..;) Czas leci a my zapatrzeni..zafascynowani..zakochani w małym..❤❤❤ Jak tam u was koleżanki? Nie zagladam tu na codzien gdyż jak czytam tą żenade niektórych "gości" to naprawdę szkoda słów na,takich nie radzących sobie w życiu..:) Ale od czasu do czasu zagladne do was. Piszcie piszcie jak tam u was:) Eliza Urodzilas juz? Malamii Jak tam kolezanko sie czujecie..:) Szaleństwo zakupow ciuszkow juz dopadło..:) Kinia Glowa do góry...walcz do końca:) Buzka dla was i mocno was ściskamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Gonia juz miesiac maluszek ma? jak to leci... ja juz jutro zaczynam 30 tydzien...juz sie powoli denerwuje jak to bedzie...w pon mamy ostatnie prenatalne..oby bylo wszystko ok! Dzieki Biedrona za pamiec...czuje sie juz ok...czasami zgaga mnie tam meczy, ze szok ale nie narzekam;) ogolnie czuje sie juz coraz ciezsza.... Dziewczyny ile przytylyscie w ciazy? bo mi te kg jakos szybko w gore ida...a staram sie jesc zdrowo i nie objadac;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czesc dziewczyny! melduje ze ja i moja cocia mamy sie dobrze, a wiosna wracam po rodzenstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie podpisalam sie MH1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Morela15
Malami ja w obu ciążach przytyłam po 15kg, jak tylko urodzisz to szybko zrzucisz przy maluszku:) nie martw się, czasem też dużo wody się zatrzymuje i stąd te kilogramy:) MH1 fajnie, że się odezwałaś!:) Trzymam kciuki A powrót po rodzeństwo:) Gonia to już miesiąc?!:) U nas skończone już 3msc, mała już się uśmiecha i coraz bardziej rozkoszna jest:) Pozdrawiam Was serdecznie:) Kinia melduj jak przygotowania do procedury, wierzę, że teraz wyhodujecie super armię zarodków:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćGonia
Malamii Kochana nie denerwuj sie i nie słuchaj innych jak opowiadaja o swoich przeżyciach porodowych tak jest najlepiej;) Kazda inaczej to przechodzi a czym wiecej sie nasluchasz tym gorzej bedziesz przeżywać to jest moja rada.Bynajmniej tak zrobiłam aby ten strach z wielkimi oczami ominąć a co ma byc to bedzie..:) Tak kolezanki to juz miesiąc jutro 25..a tatusia urodzinki..:) mały rośnie ,tatuś rozpieszcza ile sie da..dwa moje najkochańsze przytulaki..❤❤ Karmie piersią i chce karmic jak najdluzej. A co do kg...to mi przybylo od początku po hormonach jakies 35.kg..:( Ale pocieszajace jest to ze spadło juz duzo a za jakis czas spadnie jeszcze wiecej wiec Malamii..głową do góry..waga to jest nie problem:)..gdy malenstwo przyjdzie na świat w ogóle niebedziesz przejmowac sie wagą:) Morelka U ciebie tez.juz zlecialo....kurcze 3 miesiace..:) Super..:) Biedrona Co tam u ciebie? Pozdrawiam was wszystkie..:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćEliza
Cześć dziewczyny. Córeczka jest już z nami. Urodziłam 2 stycznia :) Jest zdrowa, przecudowna i całkowicie dmieniła nasze życie. Jesteśmy bardzo szczęśliwi. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie po hormonach 35 kg tylko po obżarstwie - taka jest prawda :-) nikt już nie wierzy ze tyjemy z powierza :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćGonia
Eliza Gratuluje serdecznie..:)) Troche my was wyprzedzilismy z terminem...;) Ale najważniejsze ze wszystko ok. Napisz czy naturalnie i jaka duza malutka:):):) Trzymajcie sie i zdrówka dla was..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćEliza
Miałam cc ze względu na brak postępu porodu. W Nowy Rok po poludniu pojechałam do szpitala ze skurczami i z sączącymi się wodami. Cc zrobili o 7 rano 2 stycznia. Córeczka ważyła 3300g i miała 54cm. Jest zdrowa a pamiętacie jaki jaki miałam wynik testu Pappa... Także intuicja mnie nie zawiodła ( nie robiłam dalszej diagnostyki). Gonia gratuluję synka. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćGonia
Eliza Super..:)..ciesze sie ze wszystko u was ok:) Na poczatku sobie myslalam no...Eliza zaczyna nowy rok jako pierwsza z cieżarnych..:) Nawet przez glowe mi nie przeszła myśl ze tak wczesnie urodze:) To bylo z ivf? Po ktorym podejsciu? Dziewczyny piszcie co tam u was:)):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćEliza
Tak z ivf... To była moja 4 pełna procedura i 9 transfer ... 3 procedury miałam z programu w innej klinice i tam 8 nieudanych tranferów :(. 4 procedura była komercyjnie w N. w Wwie i od razu pierwszy tansfer się udał a w sumie mój 9 ...A u ciebie które podejście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliza, Gonia- gratulacje Dziewczyny! Ciesze sie, ze juz tulicie swoje małe cudy w ramionach :) X Małami- ile Ci jeszcze czasu zostało do rozwiązania? Kg sie nie przejmuj, po porodzie nie bedziesz miała czasu myślec o ich zrzuceniu, same znikną;) X Kiniaa- pewnie powtórzę sie po raz kolejny...walcz, nie przestawaj marzyć i działaj. Siły Ci życzę ! Ściskam mocno. X Mh1- fajnie, ze sie odezwałaś. Tezymam kciuki za rodzeństwo. X U nas wszystko w porządku, synek ma 14 mies.,pięknie rosnie, trenuje chodzenie i jest naszą wielką radością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćGonia
Eliza Tak u mnie była druga pełna procedura i drugi transfer i udany:) Zocha Pozdrawiam serdecznie:) Biedrona Co u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasem zastanawiam sie czy dobrze robie bo moja corka nadal nie przesypia nocy i dzis czuje sie jak zoombie. takich nocy jest bardzo duzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kkiniaa84
Witam dziewczynki ja labuje, za dwa 1,5 tygodnia wizyta startowa i zobaczymy co dalej. Karol- dziękuję za twojego posta, daje on kopa!!! Gratuluję coreczek, dużo zdrowia dla was. Biedronko- przeczytasz dobre wiesci wierzę w to....jeszxze,co u was slychac Gonią- ale czas zapitala , szok!!! Zdrówka Mh1- fajnie że o nas pamiętasz, życzę powodzenia w zabrania rodzeństwa Eliza-gratulacje kochana widzę że twoja drogą była równie długa i bolesna ,ściskam mocno Zocha82- siła się przyda, Jak tam u ciebie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Felicita81180
To i ja się pochwalę :-) i z nami jest już córeczka prześliczna i zdrowa (też nieciekawy wynik testu pappa) :-) pozdrawiam serdecznie wszystkie staraczki i mamusie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Felicita, Eliza gratulacje!! Felicita mialas cc czy rodzilas silami natury? cos sie podzialo, ze urodzilas przed terminem? xxx Mi lekarz wyznaczyl.cc na 3 kwietnia....mam.nadzieje, ze dotrwam;)) Czas teraz tak szybko zapierdziela szok!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćGonia
Kinia Cały czas myślami z Tobą ..:):):) A no czas leci...masakrycznie szybko Felicita Gratulacje raz jeszcze..córeczka piękna mała księżniczka..:) Super macie juz parke...czego wiecej można chcieć...:):) Malami Nie wiem co w tym jest ale wszystkie moje znajome z forum i z poza forum rodzą wcześniej niz zaplanowano terminowo..:) I zazwyczaj cc... Hm ciężko naturalnie wiem doskonale ale co się nie zrobi dla takiego cudownego maleństwa.❤❤❤ Pozdrawiam was i ściskam mocno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny jestem tu nowa. Staramy sie z mężem od ponad 4 lat, za nami 6 inseminacji w tym roku chcemy podejść do in vitro, mam nadzieje ze sie w końcu uda. U nas badania wszystkie ok, lekarz stwierdził tylko cykle bezowulacyjne, po stymulacji pęcherzyki rosły, pękały a ciązy dalej brak. Zdecydowaliśmy sie zmienić klinike i działać dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kinia czekam na wiadomości od Ciebie .. Nadzieja78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczynki urodziłam Natalke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ucieło. Urodzilam corcie. Termin cc na 14 lutego ,corcia postanowila wcześniej urodzic na Tate urodziny 9 lutego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyzej to ja Golf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćGonia
Golf Gratulacje..wspaniała wiadomość..:):):) Najlepszego dla was dużo Zdrówka i trzymajcie się:) x No kolezanki cos tu ucichło na dobre..:( Tylko dobre nowiny odczytujemy:) x Kinia Co tam u Ciebie? Malamii Jak sie czujesz? Biedrona Odzywaj się..,:) Pozdrawiam was z Olivierkiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I dobrze,że ucichło bo lepsza szczera cisza niż te fałszywe ach i ech co niektórych pań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×