Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Kkiniaa84

IUI IVF komu się udało? Kontynuacja cz. 3

Polecane posty

Gość gośćGonia
Witajcie koleżanki Z okazji zbliżających sie Świąt Bożego Narodzenia chciałabym życzyć wam.. Wszystkiego Najlepszego..Zdrówka bo to jest najważniejsze,Radości Usmiechu i zadowolenia z każdej chwili..:) Reszta sama pomału do każdego z nas przyjdzie..;) Trzymam kciuki za wszystkich aby sie spełniły nasze marzenia i miejcie pokore do tych , którzy mają kiepskie życie nieradząc sobie z własnymi myślami wypluwając tu jadem na tym forum..:) Niech każdy żyje swoim życiem i niech kazdy spojrzy na siebie za nim wystawi opinie innym. Buźka dla was..:):):) Nam zostalo pare nascie dni i nasze szczęście bedzie z nami..❤❤❤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość penelopka 28
Zdrowych Spokojnych Świąt Bożego Narodzenia . Dużo radości z waszych pociech . Realizacji marzeń tym, którzy walczą o cud narodzin. Szkoda, że na forum pojawili się anonimowi goście. Nie przejmujcie się tymi wpisami, bo niestety wiele osób jest bardzo zakompleksionych i trzeba na nich spojrzeć z pewną dozą litości, bo tak naprawdę takie osoby są bardzo zagubione i nieszczęśliwe. Szczególne życzenia kieruję do Kini, która pokazała na forum jak wielkie wyrzeczenia jest w stanie ponieść, by doświadczyć macierzyństwa. Życzę Ci dużo nadziei siły i wytrwałości w dążeniu do celu Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kkiniaa84
Widzę że gość bardzo sobie mnie upodobał...mozesz pisać co chcesz nie rusza mnie to. Kochane przepraszam ale nie jestem w stanie prowadzić już forum mam nadzieję że wybaczycie. Dziękuję za każde słowo, za każda poradę która tu otrzymałam, za to że byłyście/ jesteście przy mnie. Bede zaglądać obiecuje! Co u mnie ? Jestem po kolejnym 8 transferze , niestety ciąża biochemiczna o której dziś się dowiedziałam że beta nie rośnie tylko spada, trochę mnie to rozwalilo , znowu takie wieści na same święta.....ale cóż muszę przetrwać. Czeka na mnie jeszcze jedna śnieżynka i ewentualnie kolejna stymulacja jeśli dam radę. Chce wam wszystkim życzyć Wesołych pogodnych świat, uśmiechu, spokoju i wszystkiego co najlepsze. Dla mnie te święta będą wyjątkowo trudne, nie wiem jak je przetrwam ale muszę. Wszystkie jesteście w moim serduszku i często o was myślę Penelopka buziak!!! Martusia mam nadzieję że u ciebie lepsze wieści. Ściskam was wszystkie... Moja wojna jeszcze się nie kończy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mimo tego co się tu dzieje zaglądam z sentymentu,bo był czas ze staraczek było mnóstwo i wszystkie bardzo się wspierały...pamiętam jak dziś jak napisałam post by odezwała się chodź jedna której iui się udało, by podniść nas wszystkie na duchu .. Dziękuję Wam wszystkim po raz kolejny, za to ze bylyscie, bo z Wami wszystko było łatwiejsze :-) a droga była długa każdej z nas .. Teraz moja córka ma prawie 2 latka a mi czasem wydaje się że to sen ... Kinia jestem z Tobą myślami i bardzo wierzę że i Ty niedługo będziesz śnić na jawie :-) Nie poddawaj się kochana i życzę Ci spokoju i wytchnienia w te Święta .. Wszystkiego dobrego dziewczyny .. Nadzieja78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malami1989
Kinia Kochana nawet nie mam słów aby Cię pocieszyć- doskonale wiem co czujesz:( wierzę,że ta ostatnia śnieżynka da Wam szczęście:* Najgorszy czas na odczytanie takiego wyniku bety....3maj się Kochana---wierzę ,że wkońcu napiszesz ,że widziałaś swój Skarb na USG- ja taki dziwny przypadek...a wkońcu zaskoczyło to u Ciebie też się tak skończy!! Tymbardzej,że u nas to był już naprawdę ostatni transfer...bo na więcej nie byłoby nas stać.... W przyszłe święta będzie w trójkę zobaczysz:*** ciągle myślami z Tobą!!!! 3maj się w te święta KOchana:*** Wszystkim Wam Zdrowych i Wesołych Świąt:****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćGonia
Witajcie Dzis rano urodził sie synek Olivier Gabriel 3500kg/50cm zdrowiutki i cały :))) Termin porodu byl na 10 stycznia czyli troche wcześniej Pozdrawiam was prezent Śwteczny Najwspanialszy na,świecie❤❤❤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Gonia ale synek sie pospieszyl!! mialas cc czy naturals? serdecznie gratulacje!!przepiekny prezent;*** Mi juz sie termin zmienil na 1 kwietnia wiec od polowy marca musze byc gotowa....to az niemozliwe, ze ten czas tak szybko ucieka!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Morela15
Gonia gratulacje! Piekny prezent bożonarodzeniowy! :) całuje cala waszą rodzinke!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Felicita81180
Gonia jeszcze raz gratulacje Kochana, widziałam zdjęcie śliczny chłopczyk :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
morela co ty gratulujesz goni jak za chwile obrobisz jej d**e ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje Gonia! No to mas świąteczny prezencik! Kiniaaa wierze ze Wam sie uda. Jestes mega waleczna babka. Kibicuje Ci w tym ostatnim transferze i wierze ze to juz bedzie ten szczęśliwy. Nawet nie wiem kiedy to minęło ze miałaś aż 8 transferów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćGonia
Malami W wigilie nad ranem odeszly mi wody,od 15 zaczely sie skurcze,o 20 pojechalam do szpitala..:) I walka do nastepnego dnia rano pare minut po 8 malutki przyszedl na świat naturalnie ale doktor musiał zrobic mi vacum bo było bardzi ciężko...nie bede opisywac tu szczegółów bo kazda z nas to przeszła lub przejdzie inaczej..;) Moj był przy mnie i moja przyjaciółka wspierali mnie do samego końca bo tak tu mozna co kraj to inaczej a w takim momencie nic sie nie liczy poza tym co przeżyłam a oni razem ze mna i ten widok ten moment jak położył mi doktor malutkiego.....Cudo Miłość życia nasza:))) Najcudowniejszy prezent w naszym życiu❤❤❤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
vacum?? to sa zakazane metody... poczytaj o skutkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2017.12.26 niestety ale musze przyznać Ci racje i to jest bardzo przykre,że tutaj są gratulacje a poza szkoda słów...to jest szkoła durnej aleczki...chyba już zapomniała jak była traktowana przez swego byłego a sama podle innych traktuje i odnosi sie z taka pogardą,że masakra:( w dużej mierze dzieki aleczce nie mam ochoty dzielić sie z Wami o dobrych i złych chwilach:( Gonia ogromne gratulacje:)nasze szczeście też nas zaskoczyło w najmniej spodziewanym momencie:) Kinia jesteś silna babka i dasz rade i niebawem przekażesz dobre wiadomości:) Malami doskonale pamietam Twoja historie wiec tym bardziej moje serce sie raduje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również rzadko tu zaglądam.. Też z ogromnego sentymentu. Nie odniosę się do prostackich wpisów gości, którzy nie mają odwagi się podpisać. Forum chcę zapamiętać takie jakie kiedyś było! x Kkinia - wiele sił do dalszej walki Ci życzę! Osiągniesz swój cel... Zobaczysz!!! x Gonia - wielkie gratulacje!!! Ależ to szybko zleciało.. Dużo zdrówka dla Was! x Małamii - jak się czujesz? Który to miesiąc? x Najlepszości pod każdym względem w Nowym Roku życzę!!! x Biedrona1979

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biedronka sama jestes prostacka:( co nie masz odwagi przyzac sie ze to prawda?najlepiej udawac ze nie ma problemu i w kolko to samo pisac,ze sie nie ma ochoty na komentowanie niepodpisanych gosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość - zacznijmy może od tego, że nie mam ochoty zniżać się do Twojego poziomu.. A tak na marginesie to nigdy nie lubiłam biologii.. Zawsze zastanawiałam się do czego w życiu przyda mi się budowa jamochłonu... Hmm... Nie przypuszczałam jednak, że będę miała z nimi tak często do czynienia. Inteligentni zrozumieją przekaz. x Biedrona1979

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biedronka jesli juz tak piszesz o tej biologi to czytajać Twe nędzne wypowiedzi to mam wrażenie,że mam do czynienia z amebą która nie ma mózgu ,bo nie posiada. Jej decyzyjność realizują się na prostych mechanizmach biochemicznych.Więc wszystko w temacie:)dobra spostrzegawczość gościa,że nie potrafisz stanąc przed prawdą,no ale swoją sekte trzeba bronić i jej przyklaskiwać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Szmacioszka
Rany, co tu się dzieje??? Ja też zaglądam tu z sentymentu i pamiętam jakim wsparciem byłyśmy dla siebie. Mój Junior zaraz kończy 2lata, trudno w to uwierzyć. Macierzyństwo jest trudne, ale daje zarazem tyle radości. Wszystkiego Dobrego. Poxdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2017.12.30 - jakaś ty nędznie żałosna dziewucho jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak masz problem to weź się rozpędź a ściana sama cię znajdzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Kinia co tam u Ciebie?;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Felicita81180
Nikt tu nie pisze czy może znowu forum zawisło? Kobitki dajcie znać co u Was? Eliza jak u Ciebie, mała już z Wami? Ja jeszcze w dwupaku, planowana cc na koniec stycznia ale ciężko już bardzo... Napiszcie cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość penelopka 28
Co się porobiło z tym forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kkiniaa84
Gonia serdecznie gratuluję dużo zdrówka dla was dziewczynki. Malami w poniedziałek 9 transfer, ostatni mrozak. Kochana podaj jakiś namiar na siebie jeśli oczywiście masz ochotę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Kinia moj email: malami1989@o2.pl ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Morela15
Kinia trzymam kciuki za transfer!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kkiniaa84
Morelko dziękuję ale zarodek nie przetrwal. Przed nami kolejna stymulacja....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×