Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Kkiniaa84

IUI IVF komu się udało? Kontynuacja cz. 3

Polecane posty

Gość gość
Basik ufff naprawde kamien spadl serca.golf xJulia wow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie dziewczyny !!! Proszę o poradę, moja mała od kilku dni ma zielone kupki, jest na mleku enfamil, chyba musimy zmienić mleko, nie wiem na jakie mleko przejść . Pozdrawiam Magda 7814

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Basik super gratulacje:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Magda zanim zmienisz mleko, podaj jej probiotyk przez kilka dni np.Bio Gaie. X Julia moja ma 4,5 miesiąca i waży 7700 ;-) rzeczywiście masz treściwe mleczko :D tylko się cieszyć ;-) nie widać po nim tych kg .. 4-5 miesięczne niemowlę powinno podwoić swoją wagę, a roczne potroić:-) X Basik byłam pewna ze przeczytam od Ciebie same dobre wiadomości:-) gratulacje! Nadzieja78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiczku cóż mogę napisać uffffffff, kamień spadł z serca, otwierasz kalendarz porodów na 2017 rok mam nadzieję że dołączę za jakiś czas do ciebie, póki co... Życzę Ci spokojnej ciąży, zero zmartwień, zero nerw i wszystkiego co najlepsze, jesteś w ciąży kochana, JESTES W CIĄŻY!!!!!!!!!!! Teraz pozostaje tylko się cieszyć!!!! '' Juleczko dorodny ten twój synalek :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiśkaD
Basik- nie moglo byc inaczej :) X Kochane! Dziekuje Wam za wszystkie slowa! Nasz malenki cud jest z nami! Urodzil sie wczoraj o 10.44, wazyl 2850g i ma 56cm :) Po porodzie mial problemy adaptacyjne, musial byc pod tlenem i cos tam jeszcze. Caly czas ma jeszcze cukier mierzony, ale wszystko w normie :) Poki co karmie piersia, jest mi ciezko samej go przystawic dlatego prosze polozne o pomoc i jakos to nam idzie ;) Jestem przeszczesliwa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miska- :) :) gratulacje! Zdrówka dla Ciebie i Synka! Bardzo sie ciesze, że już jesteście razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basik30 - właśnie przeczytałam ... cudowne wieści ... spokojnej ciąży i zero stresów ... cieszcie się z mężem z całych sił :) o MiśkaD - gratuluję :D Dużo zdrówka dla Was i jak najszybciej uciekajcie do domu :D o Kiciołka - myślę o Was nieustannie ... o Ja już się nie mogę doczekać ... do tp zostało 17 dni, ciekawa jestem jaki scenariusz szykuje dla mnie życie ... nie obraziłabym się gdyby syn zechciał przywitać się z nami nieco wcześniej - z każdym dniem temperatura mnie wykańcza (wczoraj 32st na zewnątrz, w mieszkaniu 26 :( ) Miłego piątku a później spokojnego weekendu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MiskaD gratuluje, dużo zdrówka Wam życzę, mam nadzieje, ze szybko wracasz do sił i ze w ogóle nie boli. Xxxxxx Basik wspaniałe wieści, wszystkiego dobrego i spokojnych 9 M-cy Xxxxxxx Julia nasza córcia ma 2 tyg. I wazy juz 4kg, w ciagu półtora tygodnia przybrała 600 gram (norma tygodniowa 150) - jej najwieksza miłością jest jedzenie ;) Od 2 dni podaje delicol i bóle brzuszka chyba przeszły, mam nadzieje ze na dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miska Gratulacje kochana! Dużo zdróweczka! Bardzo się cieszę! Buziaczki Basik Tak wszystkie czułyśmy, że musi się udać. Teraz dbaj o Was maksymalnie, ciesz się ciążą, odpoczywaj, jedz zdrowo i dobrze i bądź przeszczęśliwa. A te panią doktor z wczesniej to może sobie odpuść... Cieszę się ogromnie! Juleczka Fajnie taki pączuś! Muszę wstawić fotki mojego brzuchola, ale mam takiego lenia... Cały dzień siedzę w necie przez tę moją firmę, i później nie chce mi się nawet zaglądać na mojego oficjalnego faca... My przedwczoraj usg- mały waży 860 gramów, łepek wiekszy niż brzuch cały czas :) Profil robi się coraz ładniejszy... Mój cieszy się, że ma mój nos, a nie Jego, czyli typowo włoski... rozsmieszył mnie tym, no bo przecież nie wiadomo jaki będzie miał ten nosek... A On już coś tam widzi... hehehe, śmieszny jest. Mały kopie jak wściekły i smiejemy się, że będzie mały diabeł... no, ale to dobrze :) Zaczynam robić porządki w szafach żeby zrobić małemu miejsce... Baaaardzo powoli mi to idzie... Darkness Jak to leci, już niedługo... Kkinia Myslę o Tobie często, nie moge się doczekać dobrych wieści od Ciebie! Wiem, że to już niedługo! Penelopka Jak tam u ciebie? Alex? Ja myslałam, że może nazwiemy naszego Mateo/Matt, ale widzę, że mój kręci nosem... Nie jest łatwo nazwać osobę :) Dziewczynki Buziaczki dla Was wszystkich! Staraczek, ciężaróweczek i mamusiek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiciolka jeśli tu zaglądasz napisz, wszystkie myślimy o Tobie.. Nadzieja78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miska :-) ja sie cieszę !! Az łezka mi sie w oku zakręciła..Ty wiesz ;-) X Lucy powodzenia z firmą :-) Ty nasza biznes łomen ;-) ps.wstawiaj brzucholka! X My dzis na łonie natury :-) Udanego dnia wszystkim Nadzieja78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basik czułam, że będzie wszystko dobrze :) Teraz życze spokojnych kolejnych tygodni ciąży :) xxx Miśka Super, że masz już synka przy sobie.,też już bym chciała mieć to za sobą ;) Szybkiego powrotu do domku i trzymam kciuki aby zdrówka Wam dopisywało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julia83
Miska gratuluje! Okruszek musi być cudowny. Życzę Wam dużo zdrówka! Annie to tak jak u mnie! Cycus najwieksza miłość:) Jak sie śmieje przez sen to mówimy ze jedzonko mu sie śni:) Annie na ból brzuszka najlepszy termoforek z pestek wiśni. Podgrzewalam w mikrofali o po monicie czuł ulgę. Nie miał tego codziennie ale co jakis czas. Odkąd podaje przed każdym posiłkiem delicol i sab simplex wszystko minęło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Morelka chyba faktycznie mam tam śmietanę zamiast mleka. Hehe Nie wiem o co chodzi, moze dlatego ze mam tak strasznie dużo pokarmu... Cycki mi urosły mega, o 6 rozmiarów miseczki. Golf wow to jest jak muszę z nim "tańczyć" zeby go odbić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Azzurro
Cześć dziewczyny! Ponieważ dawno nie pisalam to trochę nasmaruje . Najpierw chcę pogratulować wszystkim forumowiczkom , które w ostatnich miesiącach zostaly mamami. Miśka- gratuluję i powodzenia w nowej roli Kiniaa- miesiąc szybko minie, życzę powodzenia w staraniach, wierzę że w 2017 zostaniesz mamą Julia- no masz co nosić na rękach :-)). Synek Ci rośnie jak na drożdżach. Jak chodzi o piersi, to nawet nie jestem w stanie sobie wyobrazić siebie, jakby mi biust, urósl o 6 rozmiarów. Mi podczas ciąży zwiększyl się o rozmiar a po zakończeniu karmienia zmniejszyl się o jeden niż mialam przed ciążą. Magda- po Enfamilu zdarzają się zielone kupki, jeśli temu nie towarzyszą inne niepokojące objawy to raczej mleko córce nie szkodzi. Mój syn też pil to mleko. Np. mleko Nan ma bardzo dużo żelaza w skladzie i zielone kupki to po nim standard. Darkness- co do oszacowania wagi dziecka, to mój lekarz na kilka dni przed porodem , wyliczyl wagę syna na 2750 g, a waga urodzeniowa byla 2770g, zatem trafil idealnie mimo, że bardzo trudno bylo zmierzyć glowę synka bo byla już na "wylocie". Myślę, że dobry polożnik z dobrym sprzętem nie pomyli się zbytnio, ja dzięki temu że znalam wagę syna, bylam bardziej spokojna podczas porodu, że mi nie będą kazali rodzić 4 kg dziecka:-)) . Już niedlugo znów czekają Cię pieluchy :-) Syllka- fajnie , że zdecydowalaś się na poród naturalny ( jak zdrowie Ci pozwoli). Będziesz mieć porównanie . Oczywiście to będą zupelnie inne doświadczenia. Mimo wysilku jaki trzeba wlożyć w urodzenie a ból potrafi być nieznośny, to chwila kiedy widzi się jak dziecko "ląduje" z krzykiem na świecie i jego gorące cialo zaraz potem na twoim brzuchu, to magiczne przeżycie , dla mnie bylo najwspanialsze. Powodzenia Ania1602- fajnie , że już wszystko ruszylo, też Tobie życzę abyś w 2017 roku zostala szczęśliwą mamą. Mój syn niedlugo będzie mial 11 miesięcy. Wszystko jest w porządku, od czasów rota nie mial nawet infekcji. Ma już swój charakterek, jest urody skandynawskiej i ma 8 zębów. Co do mnie. W czerwcu na wlasną rękę zrobilam badanie kilku hormonów. Znów mialam mega wysoką prolaktynę po obciążeniu ( 35 razy), niestety moje fsh bardzo wzroslo i wyszlo prawie 20, spadl mi estradiol, lh wysokie, tylko tsh bylo prawidlowe. Podlamalam się tym, bo to w moim przypadku oznaczalo że chyba będę mieć meno jeszcze szybciej niż moja mama. Zaczęlam czytać o htz itp., chcialam zglosić się do lekarza, aby porozmawiać czy już powinnam jakoś interweniować lekami czy jeszcze nie trzeba. Jednak z takimi zlymi wynikami przytrafila mi się ciąża :-))))). Pierwszy cykl od porodu poszliśmy z mężem raz na 'calość' i doznalam szoku bo w 24 dc zobaczylam 2 kreski na teście, zrobilam 3 testy, bo nie wierzylam, mąż myślal , że żartuję sądzilam , że takie rzeczy to mogą spotkać w pelni zdrową, mlodą dziewczynę. Widzialam w środę zarodek i bijące serce, mialam na początku lekkie plamienie ale teraz jest ok. Czuję się gorzej niż w ciąży z synem, ale nie mogę się nad sobą rozczulać wlaśnie ze względu na niego. Wszystkie czynności wykonuje jak do tej pory, nie mam wyjścia. Pewnie po genetycznym, jeśli dotrwam, zacznie do mnie dochodzić co się dzieje, bo na razie to dla mnie jakby sen , jakoś tak dziwnie być w ciąży bez starań, stresu, bez badań i litrów lez . Rodzina jeszcze nic nie wie, w pracy chcę powiedzieć jak skończę pierwszy trymestr, dlatego po rodzicielskim idę jeszcze na zalegly urlop. He wszystkie moje plany pozmienialy się teraz. Nie sądzilam , że będzie mi dane jeszcze raz być w ciąży, myślalam że mój synek będzie tym jedynym:-))).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MiskaD Gratuluję 🌻 Basik Azzurro cudowne wieści 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Azzuro- a jednak ... Życzę Ci morza łez, ale szczęścia przez kolejne 9 m-cy i samych przyjemnych bóli...ciążowych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zocha, Ania, gość- dziękuję, choć na razie podchodzę do tego bez emocji, bo rożnie bywa. Zocha- Ty mi chyba kiedyś napisalaś, że zawsze trzeba mieć nadzieję. No cóż, po zobaczeniu moich wyników zlapalam mega dola, trochę lez wylalam znów do poduszki, w glowie mialam jedynie wizję menopauzy przed 40-stką. Zobaczymy co dalej los mi przyniesie, na razie dziękuję naturze, że mnie tak pozytywnie zaskoczyla. Tobie jeszcze muszę pogratulować synka, na pewno da Ci mnóstwo radości. lucy- moje propozycję międzynarodowych imion- Max, ,Benjamin, Leon, Alexander, Leonardo, Bruno, Albert, Victor, Allan, Ludwik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Azzurro nieźle:D wszystkim staraczkom ktorym juz ręce opadają, i nie tylko ;-) życzę takich cudów!! Czytajcie te historie na ukojenie, one dają nadzieję na przyszłość:-) A Tobie gratuluje:-) życzę zdrówka i spokojnej ciąży:)) Nadzieja 78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewap jak tam u Was? Jak niunia radzi sobie z nową sytuacją? ;-) pewnie lepiej niż Ty prawda ? U nas za tydzień 5 miesięcy i pierwsza łyżeczka marchewki za nami. Aj jak smakowało!! Az popiskiwała a jak mlaskała niam niam :-) ( to pediatra miała na myśli mówiąc"dziecko gotowe do jedzenia" ) a w ogóle jak my jemy to bacznie obserwuje i czasem przy moim kęsie otwiera buźkę ;-) ) Nadzieja78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewap156
Nadzieja nikt mi nie powie ze dziecko 5 miesięcy to jeszcze nie rozumie wchodzi Niania a oczy pełne łez i płacz i następny problem to jedzenie zaciśnięta buzka i nie weźmie od niej mleka nawet jak mija 5 godzin od jedzenia po pewnym czasie śmieje się do niej ale bacznie obserwuje gdzie ja jestem .Obecnie wyglądam strasznie aż jestem zapuchnieta od płaczu i czuje taka złość i żal ........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewap156
Miałam napisać do ciebie wiadomość i trochę siewyplakac wirtualne ,ale nie chce i tobie juz przynudzac .Dziś zostawiam Tosia na 5 godzin ,ale z moja mama i tata których uwielbia i na ich widok aż piszczy i podskakuje kurcze dlaczego oni jeszcze pracują i wtedy jest to dla mnie jak wypad na zakupy jestem spokojna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewap156
Mam nadzieje ze obie przyzwyczaimy się do nowej sytuacji tylko szkoda że tak wcześnie musimy to zrobić i nie możemy się nacieszyć sobą tak na 100% przez te 12 miesięcy,ale po raz kolejny przekonałam się ze z rodziną to tylko na zdjęciu dobrze się wychodzi .A marchew jabłko tez już u nas było i mała zachowywała się tak jak u ciebie i tez stwierdziłam ze to ta pora a teraz jak widzi łyżeczkę to tak szeroko otwiera pyszczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewap156
Chcialam dołączyc do was na fb ,ale nie dochodzi do mnie wiadomość z zaproszeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleczka21
Miska ogromne gratulacje mamusiu!! Basik musi być dobrze! Dbaj o Was i odpoczywaj ile się da :-) nuuuudnej ciąży Ci życzę :-) Zocha my chodziliśmy do szkoły rodzenia w Śremie. Ale jeśli teraz miałabym wybierać to poszla bym do tej która prowadzi moja położna srodowiskowa. Jeśli jesteś zainteresowana napisz na fb do mnie :-) Alicję tez męczą gazy... na razie podaje jej espumisan 100, mój M świetnie masuje jej brzuszek po takim masażu od razu idzie kupka albo gazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Azzurro gratulacje,wierzę w to, że wszystko będzie dobrze i synek będzie miał rodzeństwo. :) Wiem jak to jest jak ma się dużo pracy przy jednym dziecku a dokuczają dolegliwości ciążowe,ale zapewne dzieci nam to wynagrodzą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×