Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Kkiniaa84

IUI IVF komu się udało? Kontynuacja cz. 3

Polecane posty

Gość Ewelka1983
Julia zostały mi jeszcze leki z poprzedniej stymulacji. Mam jeszcze decapeptyl, ale to w zastrzykach, nie przeszło by na lotnisku. Poza tym trzeba go trzymać w lodówce. Nie mam luteiny ale mam utrogestan, to to samo. Tylko biorąc utrogestan zawsze dostawałam normalnie @. To nie wiem czy by coś pomogło. Jak brałabyś luteinę? Na ile przed okresem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A odnośnie pupy... to też słyszałam o tej maczce ziemniaczanej, ale nie stosowałam. Darkness położna możesz w każdej chwili zmienić. Musisz tylko znaleźć nową i podpisać z nią ten papier o zmianie i juz :-) nieźle Cię nastraszyl babsztyl jeden! Ja miałam najlepsza położna na świecie! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiśkaD
Biedrona- :* u nas tez juz nocki coraz lepsze, wiec wierze, ze to juz osratnia prosta do unormowania kp :) Dzisiaj zauwazylam znaczna poprawe- poki co bole brzuszka sa, ale zdecydowanie mniejsze! X Aleczka- masz racje z ta oliwka. Dlatego ja wybralam welede- sklad to olej sezamowy i wyciag z nagietka ;) maki ziemniaczanej uzywam od dwoch dni. Jesli chodzi o sudocrem to nie rozumiem jego popularnosci u dzieci ;) moj M stosuje go na krosty ;) zamiast tak silnego kremu na poczatek polecalabym cos lagodniejszego z tlenkiem cynku. X Ania1602-co u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiśkaD
Ewelka-z tego co wiem moja mama ostatnio brala w tym samym celu orgamentil. Musiala zaczac 10 dni przed terminem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelka jak progesteron na Ciebie nie działa to chyba nie ma sensu. Ja dopóki nie odstawiłam to nie miałam @. A jakbyś mimo wszystko zaczęła Antki teraz? Kiedy wyjeżdzasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelka1983
Miska dzieki poczytam o tym. Julia wyjezdzam za tydzien @ dostane za 2 tygodnie. Przegapilam z antkami, chodzi tylko o kilka dni wiec mialam nadzieje ze sie spozni, raz na pare miesiecy tak mam. Ale wyglada na to, ze bedzie punktualnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chodzi o kosmetyki, to jak widać każda ma swoje gusta, więc trzeba wypróbowywać powoli samemu co najlepiej pasuje :) x Ania1602 - kurde!!! Co się stało!!!!???????????? Mam nadzieję, że z Twoim zdrowiem wszystko ok! x Biedrona1979

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Julia / Ewelka - ja duphaston przy długim protokole brałam na wywołanie @ Moja koleżanka, która ma problemy z regularnością @ też brała duphaston na wywołanie.. Fakt, że po transferze nieudanym kazali odstawiać i przychodziła @... Przyznam, że ja zdurniałam ;) x Biedrona1979

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ania1602 to co się dzieje ? Ze strony męża coś? Bo punkcja juz byla .. X Aleczka:-) a do główki stosuje tez Ziajke na ciemieniuszke bo niestety do teraz czasem malej jeszcze wychodzi .. Nadzieja78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie Biedrona, duphaston dobry na wszystko Hihi Ania co sie stało ????? Ja na ciemieniuszke używałam oleju kokosowego 4 razy dzień po dniu i nic nie ma juz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nas ciemieniucha na razie ominęła, wiec dlatego stosuje zwykły szampon. Co do testowania kosmetyków...hmm ja bym nie ryzykowała na początku częstych zmian bo nie wiadomo jak skóra malca zareaguje. TAK ki się wydaje. Nadzieja ja w ogóle lubie i Ziajkę i Ziaję :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nam ta ciemieniucha mimo mycia codziennie główki wraca np.co dwa-trzy tygodnie .. na dwa, trzy dni i znika, teraz juz długo jej nie ma, ale codziennie myje tym szamponem. Nadzieja78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu mam nadzieje, ze szybko uda sie Wam rozwiązać swoje problemy i wkrótce wrócicie po swoje Maleństwa. My tez nie podchfodziliśmy "na świeżo". Ale pamiętaj nie ma tego złego - statystyki pokazują, ze crio jest bardziej skuteczne, no i bedziesz mogła sie przygotować, mozesz sie odpowiednio suplementowac, zakończyć wszystkie sprawy, które powinny być zakończone przed ciąża, naprawdę sa plusy tego, ze bedziesz chociaż w przybliżeniu mogła określić termin, kiedy zabierasz Maluchy z zimowiska. Ja nieustannie kibicuje, pamiętaj ze to juz niemal meta. Trzymaj sie dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość griszankaanka
My na poczatku co jakis czas uzywalosmy emolientu do kapieli, znajoma nam poradzila mediderm, za 0,5l bitelke placilismy ok24 zl, wiec tanioszka. Dostalam tez zele do mycia J&J, tez byly ok, a ostatnio uzywam do mycia nivea baby, po balsamik z tej samej serii. Z kremikow do twarzy to ostatnio uzywam latopic i jeszcze swietny mialam z serii Cialo baby, ale cos ostatnio nie moglam go dostac w aptece. Dermedic tez ma swietne kosmetyki, kupowalam na lato z factorem 50, na drugi rok dla dwoch babli zakupie emulsje z tej serii do twarzy i ciala, ponoc lepiej sie rozprowadza:) Do pupci poczatkowo uzywalam 1 dziennie alantanu w kremie albo niczego. Jak zaczely sie upaly to dupa pod pielucha sie odparzyla i byla masakra, sudocrem, linomag, wyprobowalam wszystkie probki ktore mialam (nivea, bephanten i nie pamietam co tam jeszcze), zasypki, maka ziemniaczana, jakis krem na recepte, no nic nie dawalo rady. W koncu w aptece pani doradzila mi tormentiol na 2-3 dni (po dwoch dniach pawian z tylka zszedl), a pozniej smarowac na tlusto linomagiem w masci albo alantanem plus. Wychodzi na to, ze smarujemy 1xdziennie i przez reszte lata i zero problemow. No i to chyba tyle z kosmetykow, poza tradzikiem nienowlecym i tym jednorazowym odparzeniem, nic malemu nie dolegalo, nawet ciemieniuchy nie mial ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania to straszni nie fair ze str kliniki, a nie podpisaliście żadnej umowy, nie musieliście zapłacić całości po dopasowaniu dawczyni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kkiniaa84
Ania1602 :-( Zawsze mamy po górę. Współczuję kochana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiśkaD
Ania1602- chcialabym Ci pomoc chociaz symbolicznie! Odezwij sie na maila d.miska89@gmail.com Za dlugo czekalas na te chwile!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelka1983
Dziewczyny dziękuję za chęć pomocy. Miałam nadzieję, że uda się wstrzymać @ którymś z leków który posiadam. Niestety orgamentil czy estrofem jest również na receptę a tej w NL nie zdobędę. Trudno, przespałam, a wystarczyło antki wziąć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nie wierze..Ania1602 to co temu dr wzrosło skoro jest juz po punkcji? Nie rozumiem .. Nadzieja78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania zawsze coś, to takie wkurzające. Mam nadzieje, ze szybko uzbieracie brakująca kwotę, trzymaj sie kochana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki bardzo Wam dziękuje za zainteresowanie, za to że jesteście ze mną. Przepraszam, ale nic więcej na ten temat już tutaj nie napiszę. Problem jest zbyt poważny i skomplikowany, żeby o nim pisać na publicznym forum. Wybaczcie. Będzie dobrze, tylko trochę później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Annia, co to za jakiś czarny rynek???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×