Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Kkiniaa84

IUI IVF komu się udało? Kontynuacja cz. 3

Polecane posty

Gość gość
Jutro bede wiedziedziec cos wiecej. To juz 12 tydzien. Nela40

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nela - trzymam kciuki, aby wszystko okazało się pomyłką... x Biedrona1979

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ania- strasznie się cieszę, że jednak odbyl się transfer, czekamy na pozytywną betę. Nela- ten test nifty robilaś teraz ? Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze z córką. Ja już tu kiedyś pisalam, najbardziej wiarygodna jest amniopunkcja i ja akurat na tym badaniu bym bazowala jak chodzi o wykrywanie/wykluczanie chorób genetycznych. Kiniaa- będziesz wydlużać czymś cykl czy zdasz się na los? Ja dziś mam usg genetyczne, też się trochę boję , chcialam zrobić w gamecie u tej samej doktor, ale wszystkie miejsca pozajmowane u każdego z lekarzy, więc robię w innym miejscu. To jest mąż tej lekarki , ona okreslila pleć synka , więc kto wie może on też dziś coś wypatrzy. Azzurro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nela skad u Ciebie takie przepuszczenia? Z tego co wiem to test nifty służy do oceny ryzyka trisomii 21, 18 i 13 chromosomu, czyli Downa, Edwards, Patau. Jesli sie myle to mnie popraw... Mam nadzieje ze u Ciebie to jakas pomylka. Jesli mozesz to napisz jak wyszly Ci wyniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosc 10:54- zespól Turnera, nie zalicza się do trisomii, tylko zaburzeń liczby chromosomów i test Nifty też to wykrywa, u plodów z tym zespolem brakuje jednego chromosomu X. Azzurro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Azzuro ja robilam test Harmony stad moje przepuszczenia. Teraz doczytalam ze test Nify ma dodatkowe zalety. Nela pamietaj ze to sa testy przesiewowe z duzym prawdopodobienstwem. Tylko aminopunkcja jest testem diagnostycznym i daje 99.8% pewnosci. Trzymam za was kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julia83
Nela... Roszkowski to bardzo dobry specjalista, polecalam go właśnie ostatnio Oli. Głęboko wierze ze u Ciebie to tez pomyłka. Czekam na wieści jutro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedronka na Twoje pytanie mogłaby odpowiedzieć Milita, Griszankaa lub Sylkaa. Może to przeczytają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Azzurro zdaje się na los, może źle robię. Liczę że okres dostanę 26.09 więc 15 dc to byłby poniedziałek, ogólnie znowu się boje tego co będzie. Kurcze a może powinnam zacząć brać luteine co myślicie dziś mam 24 dc, zglupieje Nel kochana wierzę w to że to pomyłka i od dr w warszawie usłyszysz same dobre wieści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiśkaD
Nel40-myslami z Toba! X Ania1602- obys w dwupaku chodzila jeszcze najblizsze 9miesiecy! Trzymam kciuki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak jak pisała Azzurro test nifty wykrywa zespół zaburzeń chromosomów. W dzień pobierania krwi do nifty robiłam jeszcze usg i pani doktor mówiła, że co prawda ona nie jest specjalistą od badań ale wg niej wszystko wygląda ładnie a tu taka niespodzianka. Na wyniki pisze duże ryzyko wystąpienia zespołu Turnera. Nela40

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nela jesli oprócz usg prenatalnego będziesz robila jeszcze pappa, to pamiętaj ze tu tez wyjdzie duże ryzyko prognozowane, ze względu chociażby na wiek. To w ogóle tego nie bierz pod uwagę, i ciesz sie ciąża bo na pewno wszystko będzie w porządku:-) Nadzieja78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
* Nela mam nadzieję, że twoje dzieciątko będzie zdrowe. Duże ryzyko wystąpienia to nie powiedziane, że tak będzie. Trzymam kciuki, żeby było wszystko dobrze. Postaraj się nie zamartwiać i myśleć pozytywnie. * Dziękuję dziewczyny za kciuki. Julia czuję się dobrze, biorę z zalecenia lekarza: Jodit, Kwas foliowy 5, Glucophage, Estrofem, Luteine, Duphaston, Inozytol, Vitrum D3 forte. Jak podchodziłam do IUI zalecał mi Medargin i Acard, nie wiem czy teraz zapomniał ale biorę na własną odpowiedzialność no i Magne B6 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Julia- zespól Turnera może być tylko u płci żeńskiej. Azzurro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Więc jeśli jest podejrzenie to dziewczynka . Azzurro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania życzę spokojnych 9 miesięcy i trzymam kciuki aż do testowania. Xxxxxx Nela mam nadzieje ze diagnoza jest błędna, znam kilka takich historii. Xxx Dziewczyny czy możecie mi polecić jakaś karuzele do łóżeczka? Mata TL jest super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nela rozumiem, nie ciekawie to wyglada. Stanowczo jak najszybciej zglos sie do lekarza, ktory na pewno skieruje Cie na aminopunkcje. Mysle ze test papa jest w tym wypadku bez znaczenia bo majac wysokie prawdopodobienstwo z testu nifa kazdy lekarz da skierowanie. Probowalam troche poczytac o tym zespole. Wayne jest usg w 20 tygodniu gdzie mozna juz zrobic przeplywy serca i sprawdzic nerki/uklad moczowy. No chyba ze wolisz nie robic amino bo i tak nic to nie zmieni. Zespol Turnera nie jest tragedia. Niektore kobiety nie wiedza ze go maja az do czasu gdy nie przychodzi miesiaczka (czasu dojrzewania) albo gdy chca miec dzieci. Z calego serca zycze Ci aby wyniki nie potwierdzily sie. Dodam ze ja robilam test harmony bo u nas przeziernosc wynosila 3mm. Wiem jak sie czujesz, nic w tym momencie Cie nie uspokoji dopuki nie dostaniesz do reki wynikow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ania1602 - a czy mieliście zastosowane AH lub embryo glue? x Annie84 - ja mam zwykłą canpola z pluszakami :) x Julia - tak myślałam o nich, ale zc tego co kojarzę, to chyba nie robiły żadnych badań. x Biedrona1979

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedrona ja co prawda miałam najpóźniej crio 4 m-ce od punkcji, ale nie robiłam żadnych hormonów, bo miałam transfery na cyklu sztucznym. Także moim zdaniem może być strata kasy robienie badań na zapas. Nie wiem natomiast czy nie będzie musiała powtarzać badań wirusowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Annie ja niewiem jakiej firmy jest nasza karuzela, nie mam juz pudełka, jakiejś polskiej naoewno.Jest fajna z dźwiękami natury i miłymi melodyjkami. Pałąk jest w kształcie liścia, zawieszki sa pluszowe pszczółka, biedronka,motylek i słoneczko:-) i jest zdejmowany (co robię na noc gdy włączam monitor oddechu) zdecydowanie jestem zadowolona a córka jeszcze bardziej :-) szukaj delikatnych dźwięków i żeby powolutku sie kręciła:) Nadzieja78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny za odp w sprawie karuzeli, musze coś w końcu Malutkiej zamówić. Xxxxx Biedroneczko ja miałam crio i inviccie (dalej tam jesteś?) i w sumie robiłam tylko progesteron i estradiol, zeby dobrać leki przed transferem. Mimo wszystko wydaje mi sie, ze potrzebna bedzie wizyta, nie ma co wydawać pieniędzy na niepotrzebne badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annie ja mam karuzele tez z tiny love rośnij z muzyką. Jest super. Ma 18 różnych melodyjek w tym bicie serca, melodyjki uspokajające, pluszowe zawieszki-jezyk, motyl i żółw.tez ma sciagany pałąk i jak dziecko dorośnie to same to pudło od karuzeli ma uchwyt do noszenia i zmienia się w radyjko. Dodatkowo są kolorowe przyciski wiec później dziecko z poziomu łóżeczka samo może zmieniac melodie. Jest extra! Ja mam z różowym wersje dla dziewczynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aleczka dzięki, zaraz zamówię, zwłaszcza, ze w smyku promocja, tylko nie wiem, która czy różowa czy uniwersalna (tak na przyszłość ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedronka- ja przed crio zawsze też miałam robiony tylko progesteron, najpóźniej crio miałam 9m-cy po punkcji ale przez ciagle badania w międzyczasie nie musiałam żadnych powtarzać. X Agusia_88- już jesteś po wizycie? Jak synek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×