Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Kkiniaa84

IUI IVF komu się udało? Kontynuacja cz. 3

Polecane posty

Kinia masz rację. Gdzieś głęboko ta wiara i nadzieja jest, bo inaczej podchodzenie do kolejnego crio by nie miało sensu. Jestem po prostu zniechęcona po tych wszystkich porażkach i niepowodzeniach. To IVF miało być ostatnią drogą do upragnionego szczęścia zakończoną szczęśliwie. Miało być tak pięknie, tyle procent szans... A ja jestem bardzo rozczarowana i zła... bo ilość zarodków nie powalająca i szczęśliwego zakończenia też nie widać. Boję się, że zostanę bez upragnionego szczęścia, z rozczarowaniem, żalem, złością i ogromnym długiem do spłacenia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane, ja juz w domku. Moj Ksieciuniu urodził sie dnia 27.11- niedziela o godz. 3.22- 3850 g i 54 cm po 11 godz. Porodu naturalnego zakończonego cesarka....od wczoraj jestesmy w domu- niestety tam nie miałam jak pisać , ale chciałam w wam dać znac , ze wszystko jest ok. Trzymali nas dłużej , bo maleństwo dostało żółtaczki. Porod był straszny, ale nieważne- najwazniejsze , ze jestesmy w domku i Borysek jest zdrowy. Agusia i Zosia - teraz wasza kolej !!! Trzymam kciuki !!! Dla staraczek - dziewczyny - prędzej czy pozniej każda z Was weźmie swoją najwieksza milosc zycia w ramiona . Nie mozna sie poddawać !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Szmacioszka
Alexvan... Gratulacje i Wszystkiego Dobrego dla Was. X Ania wiem, że czasami jest się rozgoryczonym, ale trzeba dalej dążyć do celu. Po prostu czasami to zajmuje więcej czasu. X Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alexvandekol gratuluję! Wszystkiego dobrego dla Boryska i jego rodziców :) Zosia tez juz urodziła, wiec zostałam pierwsza w kolejce - nie mogę w to uwierzyć :p Aniu zaciskam kciuki! Gdybym nie wierzyła to nigdy nie byłabym na tym etapie, a upadków było też kilka... powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiniaa- masz super podejście! Zarażaj nim naszą Anie:) masz ładne komórki, nie martw się ilością , kciuki za dojrzałe komóreczki ;) Ania- wiem, że żal i rozgoryczenie coraz większe ale jeszcze jest nadzieja, trzymam kciuki za Ciebie:* Alexvan- gratulacje synusia! Rodziłaś ostatecznie w Niemczech? Uczcie się siebie nawzajem, samych przyjemności i przespanych nocy dla Was:) X My już też wykluci;) W piątek na świat przyszedł nasz synek, 54cm, 3840 g, 10 pkt., jeszcze jesteśmy w szpitalu bo poród zakończył się cc, męczyliśmy sie bardzo długo, ale najważniejszy jest efekt;) Nie wierze że On już jest przy mnie :) Teraz Agusia Twoja kolej, zamykasz listę w tym roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alexvandekol, zocha82 gratuluję wam z całego serca. Dużo zdrówka dla pociech i dla was mamuśki wszystkiego naj.... Aniu kochanie wiem ze jest ciężko ale damy radę, niebawem wpisze nas w kalendarz który jest już krociutki a przecież nie może się skończyć, musimy podtrzymać średnia. No agusia jesteś pierwszą w kolejce!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Alex,Zocha gratuluje malenst:** duzo zdrowka dla Was... Kinia 3mam kciuki za komoreczki... Aniu ja dolaczam do Ciebie robilam bete w sibite kolejne 0;( jutro mam wizyte....mqm jeszcze 2 procedury oplacone ale juz sama niewiem czy to ma sens?:( skoro wszystko ok a zaden maluszek nie chce ze mna zostac:(( jestem beznadziejna....juz brakuje sil...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malami bardzo bardzo mi przykro :-( Nie wiem co więcej napisać.... Masz jeszcze dwie procedury, nie możesz się teraz poddać!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadzieja78
Alexvan gratulacje :-) X Kinia, Malami,Ania :-) dziewczyny ja tez jestem myślami z Wami .. Kinia owocna stymulacja i to najważniejsze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem po wizycie punkcja w środę, estradiol bagatela 13 tysięcy ( powiedziano mi żebym w necie nie sprawdzała bo to ich normy) Dr pytała jak się czują a ja ze wspaniale, mówi dziwne skąd taki wysoki poziom. Poinformowała mnie ze do transferu może nie dojść w tym cyklu ale jeśli mam czekać i ma to wyjść na dobre to poczekam, trudno się mówi oby komórki się zaplodnily, bo boję się że jedna tylko da radę, nie wiem skąd mi się to ujeb... Ało w glowie. Myślicie że mogę iść do fryzjera dzień przed punkcja na koloryzacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogólnie powiedziała że poziom jak na przestymulowanie i mamy czerwone ostrzegawcze światełko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małami- nie poddawaj sie, żebyś nie żałowała w przyszłości że nie spróbowałaś Kiniaa- ja miałam estradiol w obu procedurach przekroczony- ok 4000 i 7000 i nur miałam świeżych transferów. A przy tym wyższym e. była hiperstymulacja, dlatego pij duzo wody by wypłukiwać te leki. Poziom e. Jest związany z ilością komorek , oznacza yo że każda komórka powinna miec 250-300 j.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinia, ja też miałam tylko jeden swiezy transfer, który się nie powiódł. Wiec mrozaczki tez dają radę :) juz tyle przeszła ze poczekasz spokojnie ten m-c lub dwa ;) Nie ważne nawet ile będziecie mieli zarodków, ważne żeby chociaż 1 z Wami został :) malamii skoro macie jeszcze dwie procedury opłacone, to musisz walczyć dalej. Lekarze nie mają żadnych pomysłów dlaczego ciągle się nie udaje? Ile już mieliście transferow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Kinia jakie masz AMH ? wysoki masz ten estradiol bedziesz miala piekne komoreczki;) ja mialam w sumie 5 transferow z czego 1 byl przez chwile pozytywny....jutro jade na wizyte mam nadzieje,ze bede mogla zaczac stymulacje....ostatnia mialam we wrzesniu.. Kinia ktory dzisiaj masz dzien stymulacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malamii a ile komórek masz mniej więcej zapladnianych? Ja w ostatniej procedurze miałam zapladnianych 12 z czego tylko 3 zarodki dotrwaly do mrozenia, ale wszystkie 4ba lub 4ab no i jeden już niedługo będzie z nami :) suplementujecie się cały czas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malami dziś 10 dzień stymulacji i to już koniec jutro nic nie biorę, dziś ovitrelle tylko. Co do amh to rok temu mialam 3,27 ale jak teraz robiłam we wrześniu to jakoś spadło chyba do 1,88 ale głowy uciąć nie dam. Dziś największe pechole miały po 17mm chyba 4 sztuki w tej wielkości, strasznie się boje ze będą niedojrzale, chociaz do środy do 20 pewnie dojdą Agusia z 12 tylko 3???? Jestem w szoku, dobra nie nakrecam się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
u mnie max dojrzalych bylo 9...nie umie wiecej naprodukowac:( AMH mialam rok temu 3,3 caly czas sie suplemtuje....jutro ide do innego lekarza , ktory nie boi sie mocniej stymulacji zawsze mialam dawki 150...zobaczymy... dzieki za wsparcie:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinia no niestety za pierwszym razem mieliśmy tylko 1 zarodek, który się nie przyjął bo miałam za niski progesteron. W drugiej procedurze były 3 ale bardzo słabej morfologii, a w trzeciej procedurze z 12 tylko 3 ale bardzo dobre i juz pierwszy z nami został, wiec mam nadzieje ze pozostałe dwa pójdą w jego ślady za jakiś czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
* Alex gratulacje :) Zosia i tutaj jeszcze raz :) * malamii przykro mi :( * Kinia trzymam kciuki za środę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nie nakręcajcie się proszę..u mnie bylo 7 dojrzałych pęcherzyków z czego zaplodnionych zostalo 5 ..jeden mnie teraz terroryzuje ;-) (rwie włosy z głowy:D to super zabawa jest ) i jest jeden mrozak. Można miec 20 pęcherzyków i nic z tego nie być..przez te kilka lat na forum, widzę ze na NIC nie ma reguły! X Kinia te cztery 17-stki super rokują uwierz w to i tego się trzymaj :-) A swoja droga tez się dziwie, ze przy takim estradiolu nie bolą Cię jajniki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Szmacioszka
Małami ja miałam 300 j menopuru przez 9 dni przy bardzo niskim AMH, i z tego 6 komórek, a 4 zarodki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Morela15
Kochane ja mialam dojrzałych komórek, z ktorych powstal tylko jeden zarodeczek!!! Zresztą konczy on za 10 dni, siedem miesięcy! Jak czytam, ze zalamujecie sie, ze TYLKO 9 komorek itp, to nie moge uwierzyć! Dobrze Wam idzie! Wiecej wiary w wasze szczęście!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
czesc;) Ja po wizycie...zmienilam lekarza wiec znowu nowe spostrzezenie na problem... czekam na @ i zaczynam anty a tym samym dlugi protokol...teraz bede miaka dawki 300...menopur i gonal.. dal nadzieje ale wiadomo wszystkie badania mamy porobione juz nie mial co zlecac..pow ze jestem mloda i bede mama tylko potrzebuje wiecej czasu niz inni...ahh takie slowa od lekarzs dodaja skrzydel...teraz jestem pod jego opieka dodatkowo przy zapladnianiu komorek mam dosrac lepsze podloze aby im bylo latwiej sie dzielic.... kolejna nadzieja...kolejny cel...teraz wkoncu moge sie napic za ten caly beznadziejny rok...ja tu zakwitne na tym forum jako najdluzej starajaca sie.... Kinia powodzenia jutro:* ja zawsze bralam wkladki bo po mozesz plamic...i bez makijazu szlam...;) noi naczczo i nic nie pic przed;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malami bardzo się cieszę że jesteś zadowolona i dr podniósł cie na duchu, zobaczysz że zaraz będziesz widniala na pierwszej stronie w kalendarzu, kochana wypij i za mnie :-) Ostatnio mówiłam do m że jak to wszystko się zakończy, pojadę do przyjaciółki upijemy się jak prosieta i wyplacze wszystkie moje smutki i złości. Zrobię takie uffffffff..........wreszcie koniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Kinia i jak?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×