Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Kkiniaa84

IUI IVF komu się udało? Kontynuacja cz. 3

Polecane posty

Gość gość
Kkinia - ja tylko słyszałam, że zdarzają się takie przypadki, że po rozmrożeniu zarodki są za słabe albo źle przeszły rozmrożenie i nie ma sensu ich aplikować. Ale na naszym forum nie pamiętam by był taki przypadek, choć gdzieś w pamięci mi się coś przewija, że coś tam było... Dzwoni w którymś kościele, ale nie wiem w którym ;) No nic.. teraz to i tak znaczenia nie ma... Myśl tylko pozytywnie póki co!!! x Małamii - za Ciebie również kciuki mocno zaciskam... x Biedrona1979

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kinia trzymam kciuki za Twoje zarodki! Podobnie jak Biedrona słyszałam o zarodkach źle przechodzących rozmrażanie, ale nie wiem czy dochodziło wówczas do transferu czy nie. a_gusia88

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny pamiętacie może czy przy ivf refundowanym, był jakiś zapis że np " jeśli para przeszła 2 lub więcej ivf z niepowodzeniem( komercyjnie), nie kwalifikuje się do refundacji? " coś mi świta że jeśli któraś miała po 3 i więcej poronienia to się nie kwalifikowala ( albo coś mi się pochrzanilo)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kkiniaa84 - bardzo wierzę,że zarodeczki ruszą i transfer będzie. Koleżanka miała podobną sytuację i doszło do transferu, bo zarodki prawidłowo zaczęły się rozwijać. Ona tez myślała,że to koniec, a teraz ma 17 miesięcznego Olka. Kciuki na pokładzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kkiniaa84 - w sprawie zapisu nie pomogę, bo nie miałam potrzeby wczytywania się w szczegóły umowy, u mnie wszystko przebiegało "książkowo"..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kinia 3 poronienia dyskwalifikują to prawda ..ale nie wszyscy muszą o nich wiedzieć. Czekamy na dobre wiadomości. Nadzieja78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jest 9:42 telefon milczy. Wczoraj dzwonili 8:46 Siedzę jak na skazaniu, straszne to czekanie. Trzymajcie kciuki. Kkaha dzięki za pocieszenie, jest nadzieja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzka1212
Kinia trzymam kciuki. Oby były z tego dzieci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmartuskaa1
Kkinia u mnie jeden przy rozmrażaniu był super, natomiast drugi uległ podczas rozmrażania częściowej degeneracji. Pani powiedziała że albo go zutylizuja albo jak chcemy mogą go aplikowac z tym dobrym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jestem po. Dwa zarodki wzięte z tym że; pierwsza blastocysta ( 1/4 jej części obumarla) ale dr mówił że ładna, natomiast drugi bardzo kiepski ale też go wzięliśmy ( dr powiedział że na bliźniacza ciążę nie mamy co liczyć) ale ja wierzę w cuda :-) Czy w waszych blastocystach też była jakaś część obumarla??? Trochę mnie to zdziwiło. A tak wogole zawsze jak idę siku po transferze boję się że wysikam te moje kropki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kinia :-) nie ważne to jest , nie myśl juz o tym. Myśl o przyjemnych rzeczach, wcinaj witaminki i sie nie przemęczaj. Myślami z Tobą.. Nadzieja78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kkinia - ufff... odetchnęłam z ulgą.. Super, że je zabrałaś i to oba.. Masz rację.. Cuda się zdarzają i trzeba w nie wierzyć :) Trzymam strasznie mocno kciuki... Biedrona1979

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiniaa- ciesze sie że zabraliście oba zarodeczki. U mnie była sytuacja gdy zabierałam 2 najsłabsze zarodki, były dwie próby podania, po pierwszym rozmrożeniu nie ufało się ich podać i zamrożono ponownie, przy drugim rozmrożeniu okazało się, że jeden jest słaby i rozpada się. Transfer nie udał się. Ale myśl pozytywnie, nie ma reguły w ivf.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kkiniaa84 - leż , pachnij i wierz w swoje bąble. W świątecznej atmosferze zrobisz betę i święta będą wyjątkowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Kinia 3mam mocno kciuki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny ... oj dawno mnie tu nie było ... widzę nowe koleżanki zatem witajcie :) o Kkahha - ja też cię pamiętam ... współczuję tych kilku miesięcy zaraz po porodzie. Dobrze, że miałaś rodzinę przy sobie ... Ja miałam problem z ciśnieniem przez kilka dni po porodzie i 2 tyg opuchnięte stopy, dodatkowo przez kilka dni jak wchodziłam pod prysznic, to mimo gorącej wody trzęsłam się jak galaretka (ale to chyba z przemęczenia było) ... o Milita - :) super, że się odezwałaś :) o Zuzka1212 - piękny wynik ... to już drugi przypadek w krótkim czasie tutaj naturalnej ciąży po IVF :D ... przyznam, że całkiem niedawno miałam stracha, że i u mnie podobnie się zadzieje, ale po 52 dniu cyklu przyszła @ ... i napiszę tym razem ... całe szczęście ... moich dwóch synów w zupełności mi wystarczy :D o Kkiniaa84 - współczuje całej sytuacji, mam nadzieję, że jednak te dwie Śnieżynki wkrótce będą miały piękne serduszka ... Ja miałam 3 crio, ale nigdy nie było mowy o części obumarłej ... Odpoczywaj i myśl pozytywnie :) o Martuskaa1985 - myślałam, że jednak się uda ... trzymaj się Kochana ... u mnie tez beta zaczęła maleć, chociaż nie miałam boleści ... tak jak ktoś napisał wyżej ... najważniejsze, że sama się oczyściłaś o Ja cieszę się moim drugim dzieciątkiem ... synek ma już 7,5 miesiąca ... nawet nie wiem kiedy to minęło ... jest niezwykle pogodny i póki co bardzo ładnie śpi w nocy ... nie uczyliśmy go, jakoś sam tak "zatrybił" :D Przez 7 miesięcy mały był karmiony piersią, po 6 miesiącu zaczęliśmy rozszerzać dietę, a w tej chwili w ciągu dnia 2 razy dostaje jeszcze mm, bo troszkę mojego mleka albo za mało, albo nygus się z niego zrobił i jak wolniej leci, to ciągnąć mu się nie chce :P o Dziewczyny wciąż starające się ... trzymam za was kciuki i mocno kibicuję ... warto walczyć ... ja po ponad 7 latach mogę przytulać moje Drugie Największe Marzenie ... bo marzenia się spełnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darkness77 - witaj kochana. Myślałam o Tobie ;-) Pamiętałam,że miałaś mieć drugiego synka. Czas szybko leci, a my odliczamy miesiące. Synek Was rozpieszcza śpiąc w nocy ;-) Czas połogu jest straszny i do tego jeszcze przemęczenie to koszmar. Mi do tego jeszcze włosy wypadały i to garściami. Widziałam przez włosy prześwity łysej głowy. Był moment,że płakałam, bo myślałam,że będę łysa. Na szczęście pół roku po porodzie przestały wypadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darkness witaj nasza nauczycielko :-) Fajnie ze się odezwałaś że pamietasz o nas weterankach, twój synus już taki duży ale czas leci. Zuzia, ania kiedy macie wizyty??? Malami jak tam u ciebie skarbie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Kinia ja w przyszlym tygodniu mam laparo...wiec sie okaze co tam u mnie jest...mam nadzieje ze nie bede musial dlugo czekac aby zaczac kolejna probe;( a Ty odpoczywasz? jak sie czujesz?:**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to super, którego masz to cie wpisze w nasz skromny kalendarzyk. M Mam nadzieję że wszystko będzie po twojej myśli. Z jakiego miasta jesteś? A ja leniuchuje, trochę to nie w moim stylu bo z reguły już o 9 latalam z odkurzaczem a teraz odpuszczam. Czuję się tak normalnie, wczoraj cycki trochę bolały ale przecież to nie objawy bo za wczesnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmartuskaa1
Kkinia i dobrze odpoczywaj, odkurzacz poczeka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Darkness!!! Powiem Ci, że my nigdy w naszej karierze związkowej się nie zabezpieczaliśmy, ale po tej ciąży widać trzeba będzie;) Xxxx U mnie straszne mdłości od rana do wieczora:( a wieczorem nawet wymioty. W pierwszej ciąży były tylko lekkie wieczorne mdłości. Dobrze, że M mam fajnego i jak wraca z pracy to ogarnia małego, a ja mogę poleżeć. Kolejna wizyta i usg pod koniec kwietnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmartuskaa1985
hey dziewczyny. byłam wczoraj na wizycie. Kazał brać jeszcze antykoncepcyjne do 20go kwietnia bo wtedy mam kolejną wizytę. Zrobi usg i badania i podejmie decyzje czy juz startujemy. Mówił, że może spróbuje u mnie lek do stymulacji elonva . Czy któraś z Was go miała? Jeśli tak proszę o Wasze opinie i doświadczenia z nim związane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Morela15
Kinia kiedy testujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Morelko najpóźniej w piątek jeśli @ wcześniej nie przyjdzie, ogólnie zero oznak. Nawet cycki nie bolą. Weekend mega bolał brzuch okresowo, niedziela to byłam pewna na 90 % że zaraz dostanę ale poki co cisza. Dziś mam 27dc a 7dpt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Gonia2381
Martuska Dawno mnie tu nie bylo ale widze ze nie udalo sie u ciebie..:( Przykro mi coz mozna powiedziec wiecej..:( Ale i widze ze przymierzasz sie do kolejnego podejscia wiec walczysz...to dobrze..:) Trzymam kciuki Morela 15 Hej co u ciebie i jak sie czujesz przyszla mamusiu..:))) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×