Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Kkiniaa84

IUI IVF komu się udało? Kontynuacja cz. 3

Polecane posty

Biedronko bardzo mi przykro, życzę ci drugiego cudu. Pamiętaj o nas i nigdy nie opuszczaj!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
~Bierdronko :( :( :( brak słów by cokolwiek mądrego napisać :( Zosia.D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Biedrona przykro mi;( ale wierze w Wasz naturalny cud:***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedronko przykro mi ale nic straconego. Naturalny cud może Cię spotkać w najmniej spodziewanym momencie. I tego Ci życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedronka ja tak jak dziewczyny, życzę Ci zebys chwaliła sie nam naturalnym cudem. A jesli nie to zawsze juz jeden macie. Szczęściarze z Was. Chociaż wiem jak bardzo teraz boli ... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biedrona:( . I ja... tak jak dziewczyny zycze ci naturalny cud. Golf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pcham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biedronka- ściskam mocno i przytulam. Filip jest Waszym cudem, po cichu życzę by kiedyś spotkała Was naturalna niespodzianka Zocha82

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedronko trzymaj się kochana, naturalne ciąże po in vitro się zdarzają i to nawet całkiem często. Nie ma co się poddawac, ważne że jest już dzieciątko :-) szkoda że również i to forum na Kafeteria powoli zanika... Dla mnie to duże wsparcie.:-( golf co u Ciebie? Jak się czujesz? Kinia odezwij się też coś? Pozostałe dziewczyny Wy też :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Felicita u mnie ok, trzymam się i idę walczyć dalej ,w środę podgląd, lecę teraz na cyklu naturalnym , zmieniłam lekarza, ma on obejrzeć moje usg z hsg i podjąć decyzje czy dwa zarodki to bardzo duże ryzyko przy mojej dwuroznosci/ łukowatosci i tyle nie poddaje się. Każdego wieczora pije winko na moje endometrium hihihi Basik30 jak tam u was???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny moje kochane, cały czas Was sledze, choć nie zawsze mam jak odpisywać, a jak coś to dopytam martuske. Biedrona- musisz uwierzyć w cud naturalny, bo one sie zdarzają. Sama jestem na to dowodem!!! tzn jeszcze nie wiadomo jak potoczy sie dalej moja sytuacja, ale wczoraj beta wynosiła 65...coś mnie tknęło i zrobiłam przedwczoraj test ciążowy i pokazał 2 słabe kreski. Wczoraj rano poszłam na betę i wyszło 65 !!! Sama jeszcze w to nie wierze i zastanawiam sie tzn wiem jak i skąd, ale ze taki cud !!! Zadzwoniłam od razu do kliniki, bo tylko jednemu lekarzowi ufam z pytaniem czy mam brac jakies leki cokolwiek, kiedy przyjechać, co robic...boje sie strasznie, ze skończy sie poronieniem...kazał brać acard75 i pokazac sie za 2 tyg...wiec biedronka i Tobie i wszystkim takiego cudu zycze a sobie, by ten cud trwal przez kolejne miesiace !!! Ps. Kinia i MalaMi- jestescie WIELKIE !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alex,bardzo bardzo mocno trzymam kciuki. To juz druga osoba po in vitro na naturalny cud . Ojej ale sie ciesze. X Felicita,czuje sie dobrze,nic sie nie dzieje. Odkad przestalam brac leki czuje sie bardzo dobrze,niemdli wlasnie. Za 2 tyg.prenatalne . Golf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słowo cud to chyba przesada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alex, też gratuluję i spokojnej ciąży życzę... Kurcze Golf Ty już odstawialas leki... Ja nadal biorę końskie dawki i zdarza się nadal że kiepsko się czuje... Lekarz nic nie mówił o odstawieniu. Ja mam prenatalne dokładnie za 2 tyg. Już mam stresa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Felicita,odstawilam estrofem,encorton ,clexane i luteina. Pozostal tylko duphaston do 12tc. Golf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Golf - też uważam, że moje złe samopoczucie w ciąży to wina leków, teraz przed crio jak brałam estrofem i luteine czułam się identycznie jak byłam na początku ciąży... Mdliło okrutnie i chciałam prosić lekarza o jak najszybsze ich odstawienie... No, ale nie muszę prosić niestety :( x Alexvandekol - super!!! Wielkie gratulacje... Tak, to prawda naturalnych ciąż po IVF na naszym forum jest nawet więcej niż dwa przypadki, bo ja sięgam pamięcią, że to już czwarty ;) Trzymam kciuki i spokojnej ciąży życzę... x Mnie cuda omijają ;) także się nie nakręcam :D x Małamii - jak tam sytuacja u Ciebie??? x Kkinia - ile po odstawieniu leków przychodziła @??? Jaki u Was etap teraz.. x ZosiaD, Ania, Golf, Felicita, Gonia, Alexv - trzymam mocno kciuki za szczęśliwe rozwiązanie kochane... :* x Małamii, Kkinia - strasznie mocno Wam kibicuję i naprawdę wierzę, że w końcu się uda!!! x Innym podczytującym staraczkom życzę wytrwałości w dążeniu do celu i wielu, wielu sił oraz wiary do działania.. x Ja się zamieniam w podczytującą, pisać będę raczej rzadko, dlatego po części się żegnam ;) Ale oczywiście zawsze będę służyć pomocą jeśli zajdzie taka potrzeba ;) x Biedrona1979

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość z wczoraj - daj tym dziewczynom nazywać swoje dzieci jak chcą!!!! Cud czy bachor? Wg Ciebie jak lepiej? Ja pier...le wiecznie coś tu komuś przeszkadza...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzka1212
Alexvandekol gratuluję i trzymam kciuki za dalej:) Jak widać cd naturalsów;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro pójdę sprawdze bete czy rosnie, niestety w weekend w moim miescie to nie jest możliwe. Wiec nie miałam jak sprawdzic po 48 godz , pójdę jutro z rana. Czy kojarzycie moze , ktorej z dziewczyn udało sie zając po inv naturalnie w ciąże ? Zastanawiam sie czy dziewczyny tez nie brały żadnych leków. Ja miałam zawsze problemy z endometrium, moze po tm scratchingu się tam wszytko pozmieniało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a_gusia88
Alexvandekol - przede wszystkim gratuluję! Morela15 jest obecnie w 30tc naturalnej i nie brała żadnych leków z tego co kojarzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naturalne cudy na forum - MiskaD, Skanusia, Zuzka, Morela i teraz Alexvandekol... Może faktycznie warto wierzyć :D ;) x Biedrona1979

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Morela15
Alexvande ja zaszlam naturalnie po ivf tak jak Aga napisala, nie bralam.żadnych leków. Dziwnie sie z tym czulam troche, bo przy pierwszej ciąży to bralam konskie dawki luteiny, estrofemu itp;) gratuluje i trzymam kciuki za prawidłowy przyrost!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Morela- ja mam dokładnie to samo. Bralam tyle leków prolutex, estrofem, clexane i jeszcze plastry a teraz nic, tylko acard ...Beta zrobiona - wyniki po 16 !!! Biedrona- jedyne co brałam to Ubichinol- został Martuśce i mi dala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzka1212
Tak Alex ja też jestem teraz w naturalnej:) Oczywiście przed zajściem nie brałam nic, bo to wpadka;) A teraz biorę to samo co po ivf oprócz luteiny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czwartek beta 65 a dzis 587 !!! Boze mam nadzieje, ze taki wysoki przyrost nie oznacza jakiś problemów, ciazy pozamacicznej czy czegokolwiek. Jak Wasze doświadczenia ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alexvandekol- gratulacje! Cudownie, Twój synek niedługo doczeka się rodzeństwa :) To jest CUD:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje, przyrost super. Mam pytanie do dziewczyn w ciąży. Czy robicie wymaz na uroplasma, mykoplasme w ciąży? Mi lekarz zlecił z cewki moczowej i wyszła dodania uroplasma, zmartwilamvsie. Nigdy nie wyszła mi pozytywna a robiłam kilka razy to badanie tylko z szyjki macicy. Odkąd jestem w ciąży nie wspolzyjemu więc mąż mnie nie zaraził. Czytałam że ta bakteria bardzo jest niebezpieczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×