Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Kkiniaa84

IUI IVF komu się udało? Kontynuacja cz. 3

Polecane posty

Gość gośćEliza
Małami gratuluję !!! Cudowna wiadomość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzka1212
MałaMii żadna pomyłka! Jesteś w ciąży:) Gratuluję! Teraz trzymam kciuki za cd:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Małami- uwierz w to! Jesteś w ciazy:) ogromnie gratuluje, Twoja cierpliwość i wiara wynagrodziła Ci te lata walki. Zocha82

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Malami,tak dlugo czekalas na te malenstwo...jestes w ciazy.To teraz nie dzwigaj,dbaj o siebie i o malenstwo. Po cichu gratuluje,nadal 3 mam kciuki na cd. Lzy mi leca ze tak dlugo czekalas , i twoj maz sie doczekal. Wasza cierpliwość się wynagrodzila. Golf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
No w sumie 4 lata walki w tym 2 lata in vitro i ciagle leki,stymulacje....4 IUI 6 pelnych procedur i 8 transferow...powiem Wam, ze nasze malzenstwo bylo wystawione na mega probe przez te 2 lata walki in vitro... dzisiaj jade na powtorke bety...tak jak piszecie juz nic nie zrobie a modle sie zeby wkoncu bylo dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Gonia2381
Malamii To są słowa Kini które napisała w swojej stopce... "Nie rezygnuj z marzeń tylko dlatego że wymagają one czasu" Nic dodać ...nic ująć..:))))) Pozdrawiam i ściskam mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Kinia a Ty jak tam? co z ta histeroskopia? ja histero mialam po 1 nieudanej procedurze w 2015r...teraz przy laparo mialam i histero...wiec moze warto powtprzyc..tylko szkoda, ze dopiero teraz Ci o tym powiedziano:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malami GRATULACJE !!!!!NAWET NIE WIESZ JAK SIE CIESZE !!! teraz tylko na spokojnie i do przodu, będzie wszystko dobrze !!!! Kinia, ja chciałam przypomnieć , ze ja miałam robiony scratching i w pierwszym cyklu po zagnieździł sie mój synuś !!! jutro na 11 jade do lekarza i wszystko będzie jasne, wreszcie !!! Bo czekam juz 2 tygodni i cały czas myślę i się boje.....może dlatego, ze juz tyle razy okazało sie, ze niestety.....nie mam objawow, tylko strasznae zawroty glowy i zmeczenie- tak to czuje sie swietnie. Julia, moj maluszek ma juz 8 misiecy, 2 zęby, masę blond włosków, 75 cm i wazy 9 kg. Jest wiecznie usmiechniety, przesypia cale noce i jest moim najwikszym skarbem. Ostatnio zaczal sam siadac ...a jak u Ciebie? jak twoja kruszynka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
dzisiaj 18dpt beta 5474 wczoraj bylo 3238 Nie jest ona znowu za duza?:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a_gusia88
Malamii ja juz kiedyś pisałam ze 20dpt mialam 6440. Przedziały są ogromne wiec Twój wynik jest jak najbardziej prawidłowy :) pamiętam ze na początku człowiek się martwi czy przyrost nie za wolno albo nie za szybko. Kiedy wizyta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Umowilam sie na poniedzialek...zobaczymy czy dr usg zrobi... No wlasnie tak to jest , ze czlowirk ciagle sie martwi:(ale nie ma sie co dziwic jaktyle lat sie na to czekalo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Malami bete powtarza się po 48 lub 72 godzinach. Powyżej 6 tys beta zwalnia z przyrostem. Ogólnie przy tak wysokich wartościach bardziej klarowne jest to co widać na usg niż cyferki bety. Poczekaj na usg. Zosia.D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julia83
Malamii na pewno dr zrobi usg! Nie moge sie doczekać wieści od Ciebie. Alexvan moj mały ma juz rok i 2 mce. Miesiąc temu odstawiłam go od cyca i śpi dużo lepiej w nocy od tej pory. Caly czas przeżywamy zeby, bo go bardzo boli. Ma juz 9, idzie dziesiąty. Ogólnie wszędzie go pełno i zaczyna mieć swoje zdanie, a nie jak mama zrobi tak dobrze :) Sam jeszcze nie chodzi, ale przy czymś śmiga, tylko jeszcze nie ma odwagi sie puścić. Na czworakach za to nadrabia ;) Adaptuje sie właśnie do żłobka, bo ja od wrzesnia do pracy wracam. U Ciebie teraz fajny czas jak juz sam siedzi. Buziaki:* Zosiad jak Ty sie czujesz? Mdlosci minęły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Julia83 tak minęły po 16 tc, nie powiem odżyłam bardzo. My póki co wstrzymaliśmy się ze żłobkiem ze względu na choroby które nas trochę wykańczają poza tym chce zaszczepić małego na ospę a przy ciągłych infekcjach to niemożliwe. Zosia.D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj niedobrze ze od razu zaczęło sie od infekcji. My mieliśmy dzisiaj szczepienie, ale to na żółtaczkę. Za 2 tygodnie właśnie priorix. Oby sie tez nie rozchorowal. A ile dzieci jest w tym zlobku? Dobrze ze mdlosci minęły bo z chorym maluchem to i tak masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość alexvan
MalaMi- tak to juz niestety jest....zanim zajdzie sie w ciaze nie raz człowiek upadnie , przeleje czasem morze łez....a gdy juz wreszcie w tej ciazy jest zamiast sie nią cieszyć boi sie wszystkiego....bedzie dobrze - zobaczysz , ściskam cie mocno Ja tez niebawem sie szykuje, nie spałam cała noc, serce bije mi jak szalone, boje sie strasznie... non stop myśle czy pęcherzyk nie jest pusty, czy serce zabije- zwariować można. Tyle kobiet na świecie nawet nie ma pojęcia co takie osoby jak my przeżywamy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Julia83 żeby to jedna infekcja, wyglądało to tak 2 dni w żłobku tydzień w domu i tak 3 razy z rzędu. Gorączkował przez 5 dni do 41 stopni, po pewnym czasie leki na zbicie temperatury przestały działać. Do tej pory wcale mi nie chorował :( Zosia.D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Malamii... W końcu.. W końcu przeczytałam tę cudowną wiadomość!!!!! Naprawdę wierzyłam, że ją w końcu przeczytam. To niesamowite, że udało się z ostatnim zarodkiem 6 procedury... Drże ze strachu.. Ale wszystko musi być dobrze!!!!!! Po prostu musi!!!! Przesyłam moc pozytywnych fluidów... I kciuków nie puszczam.. x Ania1602 - cobu Ciebie? Jak się czujesz? x ZosiaD. - cieszę się, że mdłości minęły :) Faktycznie przynoszenie infekcji ze żłobka nie jest teraz wskazane.. No a przed nami jesień, więc może dobrze, że posiedzicie w domu.. x Biedrona1979

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
* Nie zaglądałam przez kilka dni, a tu takie wieści :) malamii super, bardzo się cieszę że w końcu Ci się udało :) Gratulacje :) * Biedronka u mnie ok, czuję się dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kkiniaa84
Malami ja po kolejnym transferze to chyba już 5 , walczę dalej i mam nadzieję że lada chwilą dołączę do ciebie. Zobaczymy co będzie z ta histeroskopia, prawdę mówiąc to chyba wolę laparo z histeroskopia . Przed ostatnim transferem miałam scratching jak widać u mnie nie pomógł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinia nie poddawaj się, tak jak widać w naszych historiach czasami udany transfer jest loteria. To że raz scraching nie pomógł nie znaczy ze nie zadziała za drugim razem. U mnie też pierwsze AH nie dało ciazy, ale kolejne już tak. A co do histero ja jestem na tak, bo mi się udało właśnie podejście po histero, choć w trakcie nie wyszły żadne nieprawidłowości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alexvandekol
Wizyta serduszkowa przełożona na wtorek..Dr powiedział , ze to powinna byc formalność bo piękny pęcherzyk i przede wszystkim nie pusty ( tego sie najbardziej bałam ) ale serduszko jeszcze nie biło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alexvandekol i to jest świetna wiadomość! To teraz trzymamy kciuki za serduszko! Pamietam jak stresowałam się przed pierwszym usg, tez bardzo chciałam zobaczyć pęcherzyk w prawidłowym miejscu ;) myśl pozytywnie i ciesz się każdym dniem, druga ciąża zleci Ci w mgnieniu oka! Zosia.D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Kinia 3mam kciuki:*** ja teraz mialach odtatnie podejscie mialam tylko Ah , estrofem i luteina nic wiecej a zawsze multum lekarst....embroglue streching i z marnym skutkiem:(( 3mam.mocno kciuki za Ciebie..kiedy betujesz?;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Felicita81180
Malami gratulacje serdecznie, niech wszystko ułoży się po Twojej myśli. Kinia trzymam kciuki :-) Alex za Twoja serduszko wizytę także.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kkinia - trzymam strasznie mocno kciuki... Ania1602 - to dobrze.. A na kiedy masz termin? Biedrona1979

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ania1602 - o rany.. za miesiąc będziesz tulić swój największy skarb :) Strasznie się cieszę... Małamii - zobaczysz, że Tobie ciąża też tak zleci.. z niecierpliwością wypatruję wieści od Ciebie.. Ciężarówki.. Małamii, Ania, Zuzka, Alex, Golf, ZosiaD, Gonia, Eliza... Dużo zdrówka dla Was, bo zbliża się czas infekcji ;) Dużo Was się zrobiło w ciąży :D ;) x Biedrona1979

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Gonia2381
Biedrona Witaj..:) Właśnie zajżałam na kalendarz ciążowy na internecie co tam ciekawego zaczyna sie dziać w 19 tygodniu i tez opisuja o infekcji Tylko zastanawiam sie na co uważać bo najwiekszy problem mialam przy luteinie a nie biore jej od 2 tyg...od czego ta infekcja moze byc,na co uwazac? Dziewczyny kiedy zaczełyście czuć ruchy maleństwa..:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×