Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Kkiniaa84

IUI IVF komu się udało? Kontynuacja cz. 3

Polecane posty

Gość gość Gonia2381
Kinia Jak twoja akupunktura? Chodzisz dalej? Widzisz twoja głowa jest napełniona na maxa myślami o jednym.To jest to co ci wspominałam ze przy drugim podejsciu podeszlam na luzie odpusciłam niewierzac ze sie uda gdyz ten pierwszy nie udany raz dał mi kopa pożądanego. I wierzcie mi czy nie wierzcie ale sami doktorzy stwierdzili ze całkiem inne podejście bylo moje a nawet i dlatego ze udało sie pobrac az 16 pecherzykow z czego 11 dopuscili do zapłodnienia. Kinia spróbuj choc troche odpuścić nie gniewaj sie ze tak pisze absolutnie nie mam nic złego na myśli ale wierzę w to gdy Twoja psychika sie odblokuje to dużo to zmieni. Mam wielu znajomych kolezanki które zaadoptowały i 2-3.lata pozniej ni z gruszki ni z pietruszki ciąża po ciąży:) Duzo duzo jest roznych sytuacji i przypadkow ale nasza głowa to połowa sukcesu..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościu czy to będzie chłopiec czy dziewczynka będę kochać jednakowo. Gonią ostatnie dwa transfery były na pełnym luzie i bez większych emocji. Co do aku wykupiłam całą sesje 10 seansów i na więcej mnie nie stać, koszt 1200 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Gonia2381
Felicita Troche nie jestem na bieżąco...doktor kazał zrobić aminopunkcje? Co jest nie tak ze trzeba to badanie wykonac? Znasz moja sytuacje z tym badaniem! Daj znać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Gonia2381
Magda To sa lekarze z Gamety? Kinia Rozumiem no tak wieksze miasto wyższe ceny u mnie seans 600-700 zl mam na mysli Pl. Masz prywatnego meila abym mogla napisac do ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Gonia2381
a_gusia88 Zastanawiam sie dlaczego w 16/17 tyg.kazał doktor mi odstawic luteine może i tak.ma być kurcze sama niewiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gonia- Sliwiński i Wójcik to lekarze z Gamety, zresztą obaj świetni, Skweres pewnie mial wolny termin bo ma kiepskie opinie, bucowaty jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
~Kinia, nie pocieszę Cię. Jak zajdziesz w ciąże to tez się będziesz martwić, później jak urodzisz też. I tak już chyba nam zostanie. Za bardzo pragniemy, staramy się, robimy wszystko co w naszej mocy i nawet ponad to. Kiedy w końcu się udaje, strach wcale nie odpuszcza. Ciagle myślisz, analizujesz, zastanawiasz się czy dobrze robisz. Ale nie skupiaj się tylko na samym rozmyślaniu na ten temat, postaraj się stwarzać sobie jakieś odskocznie. Ja bardzo mocno trzymam za Ciebie kciuki. Podziwiam Cię za ogrom determinacji i cierpliwości! ~ Gonia, ja progesteron odstawiłam po skończonym 12 tc. I wszystko dobrze. Nic się nie działo. Zosia.D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gonia nikt mnie nie kierował na amniopunkcja, sama się wkrecilam za bardzo. Test pappa wyszedł mi na granicy i bałam się a opis mam że niskie ryzyko. Gonia mi wczoraj lekarz odstawial luteine a zostawił jeszcze duphaston) 15 tydz.) biorę jeszcze femibion 2 i clexane ale to będę do brać do porodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Gonia2381
Felicita81180 Hej...no już sobie pomyślałam swoje;) Kazda z nas ma inaczej podawane leki i inaczej odstawiane..zapytałam ogólnie gdyz chcialam wiedzieć jak to jest z tą luteiną ale ok rozumiem. Nie martw sie wszystko bedzie dobrze..:););) nie wkrecajmy sobie w głowę bo zwariujemy co ma byc to bedzie nie przewidzimy tego niestety. A jak ogólnie u Ciebie..;) odezwij sie na priv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam dziś w laboratorium żeby zrobić ponownie to badanie, którego Panie zapomniały mi zrobić. I tu szok .... bo nikt w laboratorium nie wiedział jak mają mi to pobrać - surowica, osocze, chemiczna czy coś jeszcze innego. Kazały mi poczekać na zewnątrz i spędziłam tak ponad 20 minut hehe Pani poprosiła mnie na pobranie, pobrała aż 4 próbki, ale powiedziała, że się będą jeszcze ze mną kontaktować telefonicznie czy dobrze to zrobiły i czy to nie będzie problem żebym jak coś podeszłą jeszcze raz. Mam nadzieję, że jednak wszystko będzie tak jak się należy :) Martuskaa1985

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Małami i jak tam wizyta?!!! Trzymam mocno kciuki za serducho Martuskaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Zobaczylismy nasza fasalke z bijacym serduszkiem;)) widok niesamowity po tylu latach....az nie realny...w sumie dopiero dzisiaj do mnie dotarlo,ze wkoncu sie udalo;)) xxx Kinia Ty tez sie doczekasz!!!zobaczysz:***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akurat w takim momencie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cudownie kochana :) rosnijcie zdrowo ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kkiniaa84
Malami cudne wieści, fantastyczne!!!!! UWAGA!!!!!!!!!!!!!! Uroczyście oświadczam wszem i wobec, że mam zaszczyt wpisać w nasz wspaniały kalendarz ciążowy,kolejna ciężarówkę, nasza kochana weteranke,wojowniczke, która mimo długiej, bolacej i wyboistej drogi, wszelkich przeciwności losu nie poddała się walczyła do końca, przeszła 6 procedur ivf i wreszcie się doczekała upragnionego serduszka !!!! Malami jesteś wielka , z całego serca życzę ci spokojnej, nudnej ciąży i szczęśliwego rozwiązania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Dzieki Kinia za te mile slowa;** jestes Kochana:** juz naprawde tracilam.nadzieje,ze kiedykolwiek zobacze sie na liscie ciezarowek:( bo juz mialam tyle dolow, ze naprawde ;((innym jest poprostu dluzsza droga pisana:(( takie beznadziejne przypadki:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Gonia2381
malami Super...ciesze sie razem z wami,sama uwierzyłam dopiero gdyz zobaczylismy bijace serduszko:) Trzymam kciuki aby wszystko było dobrze...:))) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Gonia2381
No sukcesy nasze....6 ciezarnych po In vitro..:):):) Kinia trzymam kciuki za Ciebie..mocno mocno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malamii bardzo sie cieszę Waszym szczęściem :) ja chyba tak na prawdę uwierzyłam, jak byłam już na porodowce :p Gonia ja odstawialam luteine od 13-24 tc, bo miałam ogromne dawki i odstawialam bardzo powoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malami który to był wasz transfer? Kochane trochę zaniedbałam nasz kalendarz, wpisujcie kiedy kto ma wizytę i jaką, proszę Martusia nieźle z tymi badaniami, robią i nie wiedzą czy dobrze hihihi skandal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Kinia 8 szczesliwy transfer:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Malami ogromnie gratuluje serduszka! Dalej trzymam kciuki za Was! Kinia i za Ciebie tez! W końcu się uda, nie ma innej opcji. Zosia.D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleczka21
Malamii cudowne wiadomości! Ogromne gratulacje i nudnej ciąży życzę, tzn bez nudności ale spokojnej :-) Ja wizytę serduszkowa mam 5.09 więc jeszcze troszkę. Ale już też nie mogę się doczekać żeby zobaczyć naszego bąbelka ;-) mogłabym non stop spać i znów- tak jak z Ala nie mogę pić czarnej herbaty, bo mnie mdli. Malamii masz już TP? Jak Ty się czujesz? Mariusza a co to za badanie z którym nie mogły sobie poradzić te pielęgniarki? Miłego dnia wszystkim :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×