Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Kkiniaa84

IUI IVF komu się udało? Kontynuacja cz. 3

Polecane posty

Dzięki dziewczynki za kciukasy, potrzebne są. W poniedziałek kolejny transfer. Malami jak się czujesz słonko, kiedy kolejna wizyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Gonia2381
Kinia Trzymam kciuki rekoma i nogami za poniedziałek..:)) Morela 15 Od tygodnia mam problem z siegnieciem do butow i tak.pomału to sie zaczyna wiec domyslam sie jak jest u ciebie..:)) Przynaje kochane że te chwile teraz dla mnie to najpiekniejszy i najwaspanialszy.moment w moim życiu a zwlaszcza gdy czuje mojego maluszka jak sie wygina w każdą strone..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Gonia w ktorym tygodniu juz jestes?;)) ale ten czas leci... xxx Morela jakos ciagne ...dzien bez wymiotow u mnie dniem straconym...mdlosci mam coraz mniej za to czesto sobie podjadam;)) xxx Kinia 3mam juz kciuki b.mocno;*** musisz wierzyc!!!!jak mi taki beznadziejny przypadek po tylu latach sie udalo to Tobie tymbardziej Kochana:* Wizyte mam za tydzien 14.09 juz sie boje...mam.nadzieje, ze z dzidzia jest wszystko ok....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Gonia2381
malamii89 U mnie małymi kroczkami zblizam sie do 23 tyg..:)) Kurcze czas leci niesamowicie..:)) Ja przyznam ze też przed każdą wizyta mam lekkiego stresa zawsze.czekam co doktor powie.My juz po USG połówkowym wszystko bylo ok i oby tak dalej..:):):) Kinia czekam na najwspanialszą nowine od ciebie i wierze bardzo że to już niedlugo oglosisz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kkiniaa84
Malami ty wiesz jak jest ciężko kiedy kolejny transfer okazuje się lipą, dość mam już tych wszystkich wizyt i tego wszystkiego , za nami 110 wizyta, ileż można, ten tydzień też codziennie podglądy miałam ,opadam chyba z sił- mam nadzieję że to chwilowe. Patrzę w swój kalendarz a tam czerwono od wizyt, ulewa mi się już tym. Nic mi się nie chce, nie mam siły na nic. Do wizyty już blisko niebawem zobaczysz swoje serdunio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Kinia doskonale wiem jak to jest....jak innym sie udawalo a my wiecznie chodzilismy na wizyte nie dajace w sumie zadnej nadzieji;( bo lekarze rozkladali rece....widocznie tak mialo byc , ze tyle musialam czekac....a innym udawalo sie szybciej... Ja nawet nie licze tych wszystkich wizyt i kasy...bo naprawde tak sie zadluzylismy..ale dla ostatniego widoku na USG bylo warto; Wam tez sie uda zobaczysz!!! tymbardziej,ze wiesz , ze mozesz byc w ciazy!!! wiem jak jest ciezko psychicznie;(( bo ja mialam depresje, mysli samobojcze....ciezko to wszystko przechodzilam....a widok innych dzieci doprowadzal mnie do rozpaczy;(( najgorsze byly pytania innych...kiedy dziecko itp itd tyle lez co wylalam;*(( musisz byc silna Kinia:***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Morela15
Ja z zakladaniem butow dopiero teraz zaczelam miec problem:) u nas 35/36tc:) # malamii mdlosci miną, zreszta sama wiesz, że wszystko jest do zniesienia jeśli mala kruszynka jest w Tobie;) #kinia to musi sie udać!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Gonia2381
Kinia I wy doczekacie tego.momentu wierze w to...:)) A wtedy co dzien bedziesz opisywac swoje odczucia..przeżycia..każdą chwile,każdą sekunde..:) Ja po tylu latach razem w pierwszym związku gdy przyszedł moment jak załatwiłam wszystko kredyt iitd...i usłyszałam słowo "nie" Zwątpiłam we wszystko a zwlaszcza w samą siebie! I nigdy wiecej nie myslałam juz ze kiedys jeszcze przyjdzie taki czas w moim życiu że pomyśle spróbuje zawalcze.. A jednak szczęście sie do mnie uśmiechnęło i spróbowałam i zawalczyłam a sama wiesz ile przeszłam operacji,,wizyt,klinik itp. Także głowa do góry myślami jestem z Tobą i mocno mocno mocno trzymam kciuki:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kinia szczerze podziwiam Twoją siłę, wytrwałość i cierpliwość! Wierzę i mam ogromną nadzieje że zostanie Ci to wszystko przez co przechodzisz wynagrodzone. Zosia.D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Morela zanim kogoś wytypujesz to upewnij się na 100% bo tu akurat nie masz racji do swego typu,coraz bardziej sie przekonuje,że zero przemyśleń no ale to wlaśnie w twoim i innych stylu,że najpierw obgadanie a może póżniej udawanie,że przecież nic się nie stało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćEliza
Gonia czuję się dobrze. Pomału kompletuję wyprawkę :) Kinia trzymam kciuki w pn :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kkiniaa84
Kochane dr mówiła coś że teraz da mi dodatkowo progesteron w zastrzykach, zapewne prolutex, możecie coś o tym powiedzieć czy są bolące czy to gotowe ampulkostrzykawki , gdzie kupić najtaniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malami napisz prosze czy leczac depresję równocześnie starałaś się o dziecko. Chodzi mi o to czy leki przepisywane przez psychiatrę/psychologa nie kolidowaly z lekami ginekologicznymi. Czy można się leczyć równocześnie, chociaż aleczka jak dobrze pamiętam leczyła się jednocześnie( chyba że pomyliłam osoby). Może któraś z was wie coś na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Morela sugerujesz ze Czarna Porzeczka jest gościem ? A Ty kim jesteś ? Popatrz w lustro dziewczyno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Gonia2381
Kinia Ja miałam prolutex przy drugim podejściu,nie jest to nic bolacego. Jedną igłą pobierasz do strzykawki i zmieniasz na drugą aby wstrząsnąć.Ja brałam nie pamietam dokladnie ale do 3 miesiąca a w opakowaniu masz 7 sztuk taze doktor przepisywał mi po 14 sztuk i wykupowałam w Niemczech bo nie zawsze mogłam wykupić w Pl ze wzgledu na odległość. Doktor ktory prowadzi w Pl moją ciąże był bardzo zdziwiony że takie leki to naprawde sporadycznie juz przepisuja bo to są mocne dawki hormonów ale u mnie zadziałał ten lek..:)) Cena...nie są tanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Gonia2381
Eliza No to tak jak i ja też kompletuje wyprawke..:) Powiedz mi czy masz bóle pod żebrami? Od koło 1,5 tyg mecze sie z bólem po prawej stronie i to tak zaczyna łapać mnie po południu aż do nocy,dzisiaj normalnie z bólu płakałam. Jak starałam sie unikac leków przeciw bolowych to codzien Apap muszę zażyć. Może ktoras z was miała takie bóle...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Codziennie w ciąży bierzesz przeciwbólowy? Nie żartuj sobie z tego dziewczyno i idź do lekarza z tymi bólami. Nie lekceważ problemu i nie wypytuj na forum co ci która doradzi bo tak naprawdę to one maja to gdzieś :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Morela15
Penelopka chyba brala leki na depresje w ciąży;) wiec podejrzewam, że są takie, które nie koliduja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a_gusia88
Kinia, aleczka nigdy nie brała leków na depresję, pomyliło Ci się z penelopka :) co prawda nigdy nie interesowalam się tym tematem, ale wydaje mi się, że są kobiety które leczą depresję w ciazy. Gonia koniecznie idź do lekarza z tymi bólami, mnie w ciąży zaczęło pobolewac podbrzusze dopiero po 32tc jak mały juz dość sporo ważył, a tak to nic mnie nie bolało. Gosciu ehh... szkoda na ciebie słów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinia- ja brałam prolutex od dnia transferu codziennie do wizyty serduszkowej. Od pozytywnej bety robiłam codziennie badanie progesteronu i na podstawie wyniku lekarz decydował jaką dawkę prolutexu mam brać. Wierzylam że i mi może on pomóc, tj wielu dziewczynom (to z forum sie o nim dowiedziałam:) ) a i te zastrzyki zniesiesz, uwierz mi. Ja uważam że to dzięki niemu mam mojego synka. Walcz Kiniaa, trzymam kciuki za jutro :) Co do ceny to ok 200 zł za opakowanie 7szt X Gonia- ja miałam bóle pod żebrami, niewiem czy to była zgaga czy narządy mnie uciskały bo wszystko w środku sie rozciągało ale pamietam że ból był okropny, leżenie tylko go uśmierzało. Starałam sie nosić miękki biustonosz, bo fiszbiny potęgowały ból, do tego swędzenie i pieczenie w tych okolicach. Żadnych leków na to nie brałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak to penelopka była, aleczko najmocniej przepraszam za pomyłkę, mam nadzieję że się nie obrazisz. Dzięki dziewczynki za info w sprawie prolutex byłam w aptece dowiedzieć się o cenę, ostatnia jaka mieli to 160 zł, kurna znowu z tysiaka zostawię w aptece bo jeszcze clexane dojdzie....ehhhh. Zocha a to są gotowe ampulkostrzykawki czy sama tam muszę odmierzac ilość( tego trochę się obawiam) Aaa dobra już wiem gonią już napisała. Walczę Kochana z całych moich slabnacych sił!!!!! Boże tobie też dopiero 5 transfer się udał, a kiedyś ivf to mi się wydawało że to taki pstryk i już jest ciąża. Gonią idź dla świętego spokoju do lekarza z tymi bolami nie lekceważyć tego. W ogóle po co ja zadaje pytanie czy boli. Przecież ból fizyczny to pikuś i niewiadomo jak by bolało i tak człowiek by robił, dał by się pokroić i posolić by tylko mieć dziecko, apropos chyba clexane z tych wszystkich zastrzyków najgorszy)Jednak psychika boli najmocniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Gonia2381
Kinia Jedz sobie ananasa nawet i codzien po plasterku,pytaj ile chcesz ile potrzebujesz...:) Kazda z nas w jakimś stopniu przechodzi to samo kazda z nas bierze czy brała leki ale i po to sie tu udzielamy.moja kochana aby sobie pomóc wysłuchać i wesprzeć bo nikt kto tego nie przezyl i nie przechodzi to nas nie zrozumie...buzka dla ciebie i jestem myslami z tobą..:):);) Ja w Niemchech za 14 sztuk ampulek Prolutec plus paczka czyli 15 żeli Clexane placiłam 220€ No ale niestety nie moglam zawsze kupic ba zapas w pl gdyz w kazdej chwili doktor mogl kazac mi odstawic a ja zawsze lubie miec rezerwe aby nie główkować i nie martwić sie co później. Uważam ze ten lek mi bardzo pomógł...:))) Dzieki niemu nosze moje szczęście naszego synka pod serduszkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julia83
Kinia ja tez miałam prolutex przy udanym podejściu. Oby to był ten klucz to Twojego szczęścia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Gonia2381
Kinia Przepraszam za bład...ja mialam Crinone żel dopochwowe...a pomylilam i napisałam Clexane. Clexane zastrzyki mialam przez 10 dni po transferze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Gonia2381
Felicita Halo halo..jak sie kolezanko czujesz:) Jak samopoczucie..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Gonia2381
a_gusia88 I co ci powiedział doktor i jakie leki dostalas na te bole? Ja czytałam na necie ze to normalne ze jak brzuszek sie obniży to te bóle przedją gdyz teraz wszystko sie rozciaga w środku i maluszek potrzebuje wiecej miejsca. Więc niewiem ale jutro zadzwonie do doktora i zapytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzka1212
Kinia jest zamiennik clexane nazywa się neoparin. Kosztuje 10zł za opakowanie na receptę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×