Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Kkiniaa84

IUI IVF komu się udało? Kontynuacja cz. 3

Polecane posty

Gość gośćmartuskaa1985
Kkiniaa to była moja lista badań P-ciała p/kardiolipinowe ACA Igm P-ciała p/kardiolipinowe ACA IgG P-ciała p/jądrowe ANA P-ciała p/beta2 glikoproteinir IgG P-ciała p/beta2 glikoproteinir IgM Test LCT- Test IMK Ocena cytokin i współczynnika Th1/Th2 Lupus Antykoagulant mutacje Leiden cz. V -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmartuskaa1985
6 i 27 listopada potem 18 grudnia to terminy moich szczepień. Dziś obudziłam się z pieczeniem podczas siusiania. Chyba nabawił się zapalenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kkiniaa84
15.10 dzis mamy Dzien Dziecka Utraconego, Aniolki kochane pamietajcie ze mamusie nigdy o was nie zapomna, bedziemy was kochac do konca swoich dni!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmartuskaa1985
Widze, że forum trochę ostatnio coś się mocno zawiesza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kkiniaa84
Martuska nie dosc ze sie zawiesza to w dodatku zostalysmy dwie na polu bitwy, niedlugo same sobie bedziemy odpowiadaly na posty. U mnie okres przyspieszyl I przyszedl W 25 dc of dzis estrofem I lecim dalej z tym koksem. Kochana dlugo musisz czekac na te szczepionki mozesz mnie uswiadomic jaki one maja cel???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kkiniaa84
Morelko czy ty jeszcze W dwupaku?? Malami jak sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kkiniaa84
Martuska jutro ide do gina na nfz ciekawe czy cos wyciagne of niego z tych badan Co to robilas do immunologa. A Co jesli powie ze nie moze mi dac jakich man uzyc argumentow by ja przekonac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Kinia a nie masz w okolicy immunologa na nfz? mi sie udalo zalatwic skierowanie od rodzinnego do immunologa...troche badan udalo mi sie zalarwic za free... bo tak to sa takie koszty ze obled...wczoraj bylam na badaniu nk bo tego jeszcze nie mialam koszt 300zl...skierowal mnie na nie moj lekarz prowadzacy...bo w razie wysokiego nk bede przyjmowac intralipid bo to moze miec wplyw na dziecko Tymbardziej ja mam czynnik V leiden i moj lekarz za glowe sie zlapal , ze z dzieckien wszystko ok.Lekarz z kliniki dal mi na to tylko acard mimo ze prosilam go o zastrzyki to stwierdzil,ze to wystarczy....teraz raczej do konca ciazy bede sie kluc( musze opanowac wbijanie w brzuch) pozatym zwiekszyl mi progesteron wiec troche tych lekow mam...ogolnie w miare sie czuje ale nie narzekam;) czekam na poniedzialek bo mam kolejna wizyte;) jeszcze nie wiemy co bedzie bo maluch ma takie pozycje, ze nie chce sie pokazac;( Kinia zaczynasz kolejny atak 3mam kciuki i wierze, ze laparo Ci pomoglo i oglosisz wysoka bete!!Bedziesz w ciazy!!! wiem co teraz czujesz bo ja mialam to samo!!! tyle lat...stymulacji...punkcji....aaa i moj lekarz mi pow ze moja macica po tylupunkcjach musi niezle wygladac:// xxx Ania jak tam u Was? jak malutka?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleczka21
Kinia dobrze, że znów startujecie. :-) zaciska zatem znów kciuki i mam nadzieję, że Twoja cierpliwość i wola walki zostaną w końcu nagrodzone pozytywną betą, nudną ciąża i zdrową dzidzią. Trzymaj się Kochana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny w linku wyżej jest napisane że od 1 stycznia weszła w życie ustawa i kobiety w ciąży są przyjmowane jakby bez kolejki do wszystkich lekarzy na NFZ. Może warto wykorzystać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmartuskaa1985
Kkiniaa ja nie musiałam uzywsc żadnych argumentów żeby ginekolog wypisał mi skierowania na badania. To jest lekarz z powołania i niczego nie odmawia. Inaczej było u rodzinnej. Rzuciłam jej cała teczka z dokumentacją medyczna jaka posiadam i powiedziałam jej ze ma mi wypisać skierowanie na ten kariotyp. Bo w tej teczce jest już wydane ponad 50 tysięcy i oprócz laparoskopi nie ma tam nic innego na NFZ. Wypisała od ręki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzwonilam po immunologach wizyty na nfz to obled nawet do lublina dzwonilam ze moze szybciej no I grudzien 2018 zalamac sie mozna. Boze Malami dobrze ze z maluszkiem wszystko OK to najeazniejsze I to we jestes W dobrych rekach. Wiesz jak no ciezko ale twoja historia daje nadzieje. Aleczko nie poddam sie. Dziekuje Martuska identycznie mam laparo tylko I histero na nfz. To Tobie gin dal tylko na kariotypy czy na to wszystkie Co mi ostatnio wypisalas W skrocie. Dziewczyny wiecie Co zauwazylam ze ja caly czas napinam W emocjach dolna partie brzucha I tak jakby macice, caly srodek mam taki spiety. Szczegolnie W pracy kiedy siedze zakladam bezwiednie noge na noge I wszystko napinam, dziwne to, jak nad tym zapanowac, Jak rozluznic te miejsca, miala ktoras tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmartuskaa1985
Kkiniaa na kariotyp dostałam od rodzinnej, a od gina (oprócz 3 które zrobiłam u immunologa) to wypisał mi resztę bez problemu. Ja już odliczam do 6 listopada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Morela15
Dziewczyny we wtorek 17.10.2017 na świat przyszła nasza córeczka. Jest cala i zdrowa:) buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Morela ogromne gratulacje!!:):**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmartuskaa1985
Morela gratulacje. Niech niunia rośnie zdrowo. Kkiniaa a czemu tylko na to ci wypisał? Powiedział dlaczego? Może na raty ci będzie dawał bo się bał na jeden raz wypisać wszystkie badania, bo one są drogie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kinia mi lek.rodzinny nie wpisał ani jednego badania immulogicznego. .mimo że poronilam 3 krotnie. Powiedział ze genetyk tylko może wypisać. Wszystko zrobiłam prywatnie. Do najbliższego genetyka mam ok.250 km .. Nadzieja78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćGonia
Witajcie..:) Morela Moje gratulacje super niusy..buziaki dla was i mam nadzieje ze u was wszystko ok..:):):) x Dziewczyny tak to jest z lekarzami o wszystko trzeba się prosić ale wierze ze Kinia i Martuska uda wam sie wszystko pozałatwiać..:) x Malami Wszystko bedzie dobrze przyjdzie moment ze maleństwo sie ulozy tak jak powinno. x A u mnie....oj...czuje od kilku dni że to już tuż tuż..mam wrażenie ze mały układa sie w dół i w dół. Jutro jedziemy do pl w sobote rano wizyta badanie echo maleństwa i zostaje do nastepnej wizyty 30.10 aby nie jeździć w tą i spowrotem. Mam nadzieje ze bedzie wszystko.ok..:) Pozdrawiam was i trzymam kciuki..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kkiniaa84
Morelko serdecznie gratuluje duzo zdrowka dla was. Dr powiedziala ze nie moze wypisac tych badan, ogolnie to byla zielona kiedy pokazalam jej kartke z badaniami ktore chce ,kiedy mowilam o szczepieniach limfocytami meza wlewach itd.oczy miala coraz wieksze kiedy o tym mowilam. Dziewczyny to moje wszystkie zarodki ,jest sie do czego przyczepic Z waszego punktu widzenia 8a,8ab,7ab,4ab, a z rozmrozonych oocytow sa 8ab,9a, 10ab, 12ab,6bc - trzy ostatnie jeszcze mamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kkiniaa patrząc na historię każdej z nas to powiem Tobie, że odnoszę wrażenie, że nie ma znaczenia jakiej klasy jest zarodek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosc masz racje, tyle czasu tu jestem I zadaje glupie pytania, fakt nie ma reguly czesto te najslabsze zostaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kkiniaa nie ma głupich pytań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kkiniaa nie ma głupich pytań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleczka21
Kinia o której dziś podgląd? Czekam na informacje kiedy crio :-) Malami co ram u Ciebie? Jak się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×