Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Kkiniaa84

IUI IVF komu się udało? Kontynuacja cz. 3

Polecane posty

Kinia o której dziś podgląd? Czekam na informacje kiedy crio :-) Malami co tam u Ciebie? Jak się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kkiniaa - znów ucina posty :/ Ten cytuję "Kkiniaa patrząc na historię każdej z nas to powiem Tobie, że odnoszę wrażenie, że nie ma znaczenia jakiej klasy jest zarodek. " to mój wpis hehe Jak tam Twoje plany na teraz? Małamii89 jak tam się czujecie? Martuskaa1985

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinia jak tam podgląd? Kiedy macie crio? Małamii co tam u Ciebie słychać? Jak się czujesz? Wiesz już kto mieszka w brzuszku? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleczka21
Kinia jak tam podgląd? Kiedy macie crio? :-) XxX Malami co tam u Was? Jak się czujesz? Wiesz już kto mieszka w brzuszku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinia jak tam podgląd? Kiedy macie crio? :-) XxX Malami co tam u Was? Jak się czujesz? Wiesz już kto mieszka w brzuszku? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Kinia jak tam? Mialas juz crio?;* xxx aleczka czuje sie w miare...dalej rano wymiotuje ale to juz co drugi dzien...a Ty jak sie czujesz?jeszcze niewiem kto mieszka w brzuszku...kolejna wizyta 8.11 jak bedzie dobrze ulozony to moze wkoncu sie dowiemy;) xxx Dziewczyny kiedy poczulyscie pierwsze ruchy dziecka? ja juz 18tc zaczynam i dalej nic...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Malami nie martw się ja poczułam w 20 tygodniu także spokojnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malami ja czuję się dobrze:-) przy drugiej ciąży jest trochę inaczej, bo nie ma aż tyle czasu na myślenie ;-) u nas prawdopodobnie będzie synuś. Jeśli chodzi o ruchy to jest bardziej indywidualna kwestia. Ja czułam z Ala w 16tc, a moja koleżanka w 22tc, bo miała łożysko na przedniej ścianie i jej tłumiło. Więc nie martw się poczujesz wkrotce na pewno. Kinia czekamy na informacje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kkiniaa84
W piatek bylam na podgladzie. Pomylilam leki zamiast dwoch estrofemow bralam po jednym, nie wiem jak to zrobilam. Dr mowi ze poki Co jest OK W 11 dc nie bylo pecherzyka dominujacego wiec luz, ide sztucznym tym razem. We wtorek kolejny podglad oby dalej bylo OK, od wizyty biore juz po 2 tabletki wiec musi byc dobrze. Gdyby transfer teraz sie nie odbyl to bede zla na siebie ze pierwszy cykl po laparo i po biopsji ktora zadzialala jak scratching zmarnowalam z wlasnego niedopatrzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kkinia - będzie dobrze! Musi być.. i już!!! Trzymam mocno kciuki! Biedrona1979

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleczka21
Kinia i jak wczorajszy podgląd? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość penelopka 28
Witajcie Ostatnio mało piszę bo opieka nad Olą całkowicie mnie pochłania. Mała jest bardzo grzeczna i spokojna, już powoli zaczyna chodzić więc muszę mieć oczy dookoła otwarte. M mi bardzo pomaga, zmienił teraz pracę i wraca już o 16 do domu więc naprawdę mam wsparcie. Ja chodzę na studia podyplomowe i angielski w biznesie, bo za rok chciałabym rozglądać się za pracą. Na drugie dziecko się nie zdecydujemy bo nawet nie wiecie ile kosztuje mały człowieczek: szczepionki, pediatra,mleczko, różne akcesoria, pieluszki nie mówiąc już o ubrankach i dorywczej niani. Marzy nam się kupno domku, ale to dopiero może gdzieś a 3 lata jak znajdę stabilną pracę. Pozdrawiam i życzę wszystkim starającym się mamom powodzenia Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kkiniaa84
Na wczorajszym podgladzie tez OK, czekamy na dobre endometrium W pt kolejny podglad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Morela15
Penelopka wiemy, wiemy ile kosztuje maly czlowieczek:) ciesze się, że u Ciebie wszystko dobrze:) Kinia trzymam kciuki za endomendrium!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darkness77
Penelopka - nie trzeba być mamą, żeby wiedzieć ile maluszek kosztuje ... Tu na forum większość doskonale to wie, tym bardziej, ze niektóre mają już więcej niż 1 dzieciątko :) Powodzenia :) o Kkiniaa84 - nieustannie kibicuję ... nie udzielam się tak często jak kiedyś, ale na dobre informacje od ciebie i Malami89 ... czekam nieustannie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Kinia kciuki za dzisiejszy podglad:** pewnie juz poznasz date crio;) Morelka jak tam u Was?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darkness :) zagladaj czesciej. Morelko Co u was??? Penelopka czy utrzymanie dziecka kosztuje wiecej niz staranie sie o nie, bo ciekawa jestem bardzo. Starania - 3000 mc (crio podglady leki) Malami slonko jak sie czujesz kochaneczko????? Martuska szczepionka juz na wyciagniecie igły:) A ja kolejny podglad W poniedzialek, ewentualne crio jak w pon bedzie OK to w piatek. Cos to moje endometrium stawia opory 17 dc a tam 7,7 masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość buba
Kinia moze wez viagre po konsultacji z lekarzem? A na wlasna reke przegryzaj orzechy brazylijskie + czerwone wino.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie forumowiczki, Informuję, że nasza córeczka jest już z nami. Śliczna i zdrowa. Lekarz ginekolog stwierdził, że nie ma co czekać do tp i ze względu na obciążony wywiad położniczy wcześniej rozwiązał ciążę. Jesteśmy już w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Zuzka super:)) gratulacje !!:**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćGonia
Zuzka Gratuluje i życze wam wszystkiego dobrego..:)) Zdrowka i jeszcze raz Zdrówka..:):);) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Penelopka Zbyt długo ..czekaliśmy na nasze maleństwo abym teraz zastanawiala sie ile dziecko kosztuje.Oddalibysmy wszystko co mamy za nasze malenstwo i jestem pewna ze wiekszosc z nas tak samo postapila lub by postapila majac taki problem. A studia..kariera...nowy dom Dziewczyno o czym ty piszesz! Pewnie od dziecka byłaś cukiereczkiem rodzicow i wszystko mialas podane na tacy pod nosek.A do pracy od mlodych lat trzeba bylo isc i zapierniczac,docenic to co zarobisz jakim wysiłkiem i zobaczyc jak to jest fajnie! Żenada dziewczyno...szkoda słow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćGonia
Kinia Trzymam kciuki..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćGonia
Eliza Co u ciebie? Jak malenstwo rośnie..:) Bo u mnie oj oj rośnie jak na drożdżach..;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiniaa- kiedyś embriolog mi powiedział, by nie przejmować sie klasami zarodków, bo to są tylko oznaczenia dla nich, nie na reguły który sie przyjmie. Mimo, że nie udzielam sie często, podczytuje i wypatruje od Ciebie wieści. X Penelopka- dobrze że u Was wszystko dobrze. Ciesz sie maleństwem. Przeliczanie i podkreślanie kosztów utrzymania dziecka jest zwyczajnie przykre w porównaniu do wielomiesięcznych starań wielu z Nas i wydanych pieniędzy by móc tulić swoje wyczekane dziecko. X Zuzka- gratulacje,piękny wpis- masz racje macie juz wszystko :* ściskam, zdrówka dla Was! X U nas wszystko w porządku, przygotowujemy sie do roczku, to już za miesiąc, a i ja do pracy wracam jeszcze w tym roku. Pewien etap sie zakończy ale wierze, że oboje odnajdziemy sie w nowej rzeczywistości. Nasz Synek rosnie zdrowo i pięknie sie rozwija, raczkuje i chodzi przy zabawkach, jest naszą największą radością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzka1212 kochana gratuluje Z calego serca, badzcie zdrowe babeczki!!!Kiedy mialas rozwiazanie? Martuska jak tam po szczepienu??? Tez sie zapisalam do tego magika, wizyta za dwa tygodnie. Stwierdzilam ze badania moge sobie rozlozyc nawet na 3 mc nikt od razu nie kaze ich robic a przed ewentualnym kolejnym podejsciem do calej procedury ivf dobrze by bylo ogarnac ten temat. Martuska czy mi sie cos pokickalo ty jestes Z wawy I leczysz sie W novum?? Malami jak ty sie czujes???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmartuskaa1985
Zuza gratulacje. Nich mała rośnie zdrowo! Zocha82 też już wcześniej pisałam, że oznaczenia nie mają większego znaczenia. Na to czy się którejś z nas uda ma wpływ wielu czynników. Kkiniaa ja leczę się w Poznaniu w medarcie. Powiem Tobie kochana jestem już po pierwszych szczepieniach. Powiem tak nie bolało.... Tylko strasznie bolało. Po 3 wklucia na jedną rękę. Ból okropny. Ręce mnie bolą, kości mnie łamią jak na grypę, ale Pani mówiła że to normalne. Jak to się mówi cycki w górę i idę do przodu. Jestem już bliżej niż dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dość długo mnie nie było na forum i to co tutaj sie działo i dzieje to jakaś masakra. Jest mi strasznie przykro,że tak zawiodłam się na Was dziewczyny a Ty aleczka21 tak jak na forum fb byłaś nie miła tak i dalej tutaj jesteś...co to za teksty :idż do diabła!!!no ale to właśnie Twój styl...kobieta po przejściach,wydawało by się,ze zycie coś Cie nauczyło,ale widąc,że nie,zachowujesz się jakbyś niewiadomo jaką królową tu była i nie dziwę się,że zostałaś wywalona z grupy na fb.Zreszta nie tylko ty. Penelopka to co przeczytałam to szok....bardzo długo walczyłam o to by zostać mamą (wiele nie udanych IUI IVF) i nigdy nie przeszło mi po głowie by aż tak przeliczać:(straszną egoistką chyba jesteś...w moim zyciu nie przelewa się,starcza nam na godne życie i nigdy bym tak nie skomentowała jak zrobilas to ty:( Tym dziewczynom którym się udalo i co powitały swe maleństwa ogromne gratulacje:) Te co dalej walczą ogromne kciuki trzymam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Kinia jak tam po wczorajszej wizycie? juz wiesz kiedy crio? xxx Martuska nawet nie pomyslalam , ze te szczepienia moga tak bolec:/ ile ich lacznie musisz miec?:( xxx a ja jutro mam wizyte...jutro zaczynamy 19tc...czuje sie w miara..ale nadal wymiotuje:/ buzka:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×