Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Kkiniaa84

IUI IVF komu się udało? Kontynuacja cz. 3

Polecane posty

Cytryna32 na inofolic piłam w sumie około roku, a ubichinol na dwa m-ce przed rozpoczęciem trzeciej stymulacji. W trakcie stymulacji może być już za późno żeby poprawić jakość komórek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Szmacioszka
Cytryna ja piłam inofolik 2 mce przed stymulacją i w trakcie oraz brałam DHEA ze względu na niską rezerwę jajnikową i wtedy się udało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Czesc dziewczyny.. Kinia jak tam przygotowania do crio? Martuska jak po wczorajszej wizycie? ja dzisiaj mam 9dpt 2 blastusiow...bylam pozytywnie nastawiona ale dzisiaj mam dola...boje sie isc na bete....brzuch mnie boli pewnie znowu klapa;( nie przezyje tego kolejny raz;(( juz nwm co jest nie tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
nie dodalo postu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleczka21
Małami kciuki zaciśnięte i czekamy na dobre wieści!!! :-* Martuśka jak po wczorajszej wizycie? Miłego dnia dziewczyny:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Szmacioszka
Małami szoruj na betę, trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Malami bardzo bardzo mocno trzymam kciuki golf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
golf Ty mialas teraz jakies objawy? w ktorym dpt robilas bete?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzka1212
Małamii idź na betę. Dwa razy plemienie implantacyjne, a dwa razy ból jak na @. U mnie właściwie za każdym razem inaczej bez względu ma efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7dpt wyszla 106 szesciodniowy zarodek. Golf nadal 3 mam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zadnych objawow. Nawet cycki nie bola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyzej to ja golf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malami idz na bete! Kazda z nas miala inne objawy, a czasem w ogolesumie ich brak:) trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malami tak myślałam że już jesteś po, tak mocno ci kibicuje. Zresztą wszystkie tu obecne jesteśmy mocno z tobą wiesz o tym. Nie katuj się idź na bete!! Ja właśnie po kolejnym podgladzie endometrium 8mm , czekam jeszcze na wynik estradiolu jeśli będzie ok, jutro rozmrazamy nasze oocyty i prawdopodobnie piątek transfer Martusia jak tam?¿? Jestem po konsultacji estradiolu z dr jest za niski zwiększyła mi estrofem i w pt kolejny podgląd i jeśli endo jeszcze troszkę podrośnie transfer pon, wt Troszke się martwię bo to będzie już 23-24 dc niby dr uspokaja że można sterować cyklem do 35 dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annie84
MalaMi trzymam mocno kciuki musi sie udać, po prostu musi. Trzymaj sie Słoneczko :* Xxxxxx Kinia spokojnie u mnie przy udanej procedurze tez tak było, ciagle za małe endo, ciagle coś, w końcu dostałam męski niebieskie pigułki ;) i jakos poszło. Po rozgrabianiu została nam jedna M sie śmiała ze moze trzeba wypróbować, taki był ciekawy ;) Xxxx Czarna Porzeczko czy Twoj telefon juz zadzwonił, mam nadzieje ze to juz końcówka Waszej serduszkowej ciąży. Cytryna wracam do Twojego postu o encortonie, brałam go (podobnie jak medrol i metypred) zero skutków ubocznych, nie daj sie zwariować ulotkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny zrobiłam tak jak kazałyście. Poprosiłam przyjaciół aby ich znajoma ginekolog skonstruowała moje wyniki oraz usg. Niestety nie byłam osobiście na wizycie tylko przesłałam wszystko meilem. Ona już stwierdziła nieprawidłowości po przyroscie samej bety. Dwa że potwierdziła że zarodek źle się rozwija. Wczoraj byłam u swojego lekarza i tak jak czułam od pierwszego usg kiedy powiedział że pęcherzyk jest znacznie za mały, że to się dobrze nie skończy. Dostałam leki... I już po marzeniach . Ale się nie podajemy. Wakacje to dla nas będzie czas odpoczynku i regeneracji. Zrobimy także badania kariotypu oraz jedziemy na wizytę do lekarza od immunologii. Mamy 3 zamrożone zarodki. Nie wiem czy to dobrze ale dziś wieczorem "wyzerowałam " butelkę wina. Wszystko ze mnie zeszło . Odpoczywam do końca tygodnia i od poniedziałku wracam do pracy. Czy któraś z was miała badania kariotypu bądź immunologiczne? I czy coś wam wyższlo, że jest nie tak,? Martuska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Martuska badanie kariotypow to podstawa przed przystąpieniem do in vitro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martuska bardzo mi przykro :( musisz wierzyc, ze nastepnym razem sie uda. Wiele par tutaj miało badanie kariotypow, u mojego M wyszły ok, u mnie wyszła jedna mutacja genowa, ale nasz lekarz stwierdził że ok 40% społeczeństwa ma ta mutacje a mimo wszystko zachodzą w ciążę. Zwiększył mi tylko dawki kwasu foliowego. My robiliśmy kariotypy dopiero przed trzecia procedurą, bo jak byliśmy w programie rządowym to kariotypy nie były wymagane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martusia po pierwsze bardzo się ciesze że się nie poddajesz i walczysz!!! Po drugie bardzo mi przykro że znowu się nie udało, powiem ci tak jak mi lekarze duży llus że wogole zachodzisz w ciążę, wiem nie jest to duże pocieszenie nie jest, bo mnie też to nie pociesza ale jakiś tam plusik jest. Teraz wykorzystaj czas wakacji na pełen reset wypij parę butelek wina i wracaj do walki. Marzenia się spełniają, cuda się zdarzają, uda się choćby h...na h...uju miał stanąć Ja robiłam kariotypy i immunologie nic nie wyszło. Julcia czy ty czasem do nas zaglądasz????? Basik jak tam u ciebie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie dziewczynki po niedługiej przerwie :D Nie miałam jak pisać, bo byliśmy na urlopie na Krecie, a tam na Wi-Fi nie było czasu ;) Nasze forum jakby ożyło i stare forumowiczki się odezwały :D ;) x Gość z 09.06 - ja się na forum udzielam dość często ;) nie zniknęłam, bo tak jak napisałam kiedyś... Mam dług do spłacenia wobec niego ;) x Golf, Felicita - wieeeelkie gratulacje!!! Super dziewczyny, bardzo się cieszę i życzę spokojnej ciąży :D x Cytryna - ja powtórzę tu wpis gościa.. Nie czytaj ulotek... Ja przeczytałam raz albo dwa i potem przestałam je czytać :( Zgadzam się z Tobą, że faktycznie lekarze za często podchodzą do przypadku szablonowo, a nie indywidualnie, ale czasem nie mamy wyjścia. x Małamii - Ty wiesz chyba, że ja przy Tobie myślami non stop :( Boże jak ja trzymam za Ciebie kciuki... Nie masz pojęcia! Kurczę musi być dobrze! A powiedz mi.. Wy mieliście w programie 3 procedury i teraz komercyjnie też w pakiecie mieliście 3 wykupione.. Dobrze pamiętam? To jest teraz Wasze 5 podejście? x Kiciolka - co u Was??? x Martuśka - bardzo mi przykro :( Jesteś bardzo silną osobą i cieszę się, że masz plan.. Trzymam mocno kciuki, bo w końcu się uda.. Jednak moim zdaniem i lekarzy, z którymi ja miałam do czynienia, kariotypy to podstawa zanim przystąpi się do in vitro... Fakt w programie ich nie zlecali, ale w Invikcie we Wro zalecali, w innych klinikach we Wro też. Ze mną do transferu przystępowała dziewczyna, która była w programie, źle wyszedł jej kariotyp i zdecydowali się na badanie genetyczne zarodków, z 5 które mieli, zdrowy był tylko jeden. Dziwi mnie naprawdę, że nie zlecają kariotypów przy podejściach komercyjnych, bo nasza pierwsza procedura była właśnie komercyjna i bez kariotypów do IVF by nie doszło. x Kkinia - wielkie swe kciuki zaciskam... Musi się udać.. Musi.. Bądź dobrej myśli.. Spróbuj się odprężyć dzień przed transferem. Ja Ci troszkę będę deptać po piętach ;) A dlaczego estrofem brałaś od 1 dc? Mi lekarz zlecił od 2 dc.. x A my w niedzielę wróciliśmy z urlopu i przez to, że @ się spóźnia, wczoraj byłam na wizycie. Trochę się zmartwiłam, bo endo tylko 7 mm, a zawsze miałam min. 9 mm, no nic zobaczymy.. Dzisiaj przyszła @, więc od jutra estrofem i w tym cyklu zabieramy naszą drugą i ostatnią Śnieżynkę :) Trochę to wszystko tak na wariackich papierach, bo jeszcze jestem w trakcie wykonywania niektórych badań, ale myślę, że się ze wszystkim wyrobimy. x Biedrona1979

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedronko ale wieści, super że zabieracie rodzeństwo , wypoczęta, zrelaksowana więc nie może być inaczej jak pozytywna beta, mocno trzymam kciuki kochanienka.Kiedy kolejna wizyta. Byłaś na Balos i Gramvousa??? Tak tam pięknie, cudnie że chyba się rozpływam jak sobie przypomnę. Jeśli chodzi o estrofem nie wnikalam czemu od 1dc, kazała brać to biorę od dziś 4*1 mam nadzieję że endo jeszcze się podniesie. Malami byłaś na becie????Skąd jesteś kochana??? Chętnie bym cię wysciskala!!!!!póki co tylko wirtualnie!!!! Morelka jak ty się czujesz kochana, maluszek wywija fikolki????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Kinia stchorzylam i nie poszlam...pojde w piatek oczywiscie jak do tego czasu nie dostane @ ....w razie W wole miec wekend na przeplakanie bo w pracy bym nie dala rady... po tyle porazkach bardziej sie boje s tak licze , ze jeszcze jestem w ciazy i gadam do kropkow;) a jestem ze slaska;) xxx Biedronko super, ze wracacie po maluszka ;)) wypoczeta to musi sie udac;) a jak tam maluszek sie chowa pewnie niezly z niego przystojniaczek;) dobrze pamietam 3 proby z mz i 3 komercyjnie z tymze to moja 6 procedura wiec m9j organizm dostal niezle w kosc po tyle stymulacjach... xxx Martuska przykro mi..ale podoba mi sie Twoje nastawienie:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
#Martuska super podejście, jestes bardzo silna! #Golf gratulacje!!! # Kinia nniezmiennie trzymam kciuki!! Musi sie kurcze udac! # Biedrona ja nie mialam.robionego kariotypu, nie byl zlecany w ogole, moze dlatego, że byłam w rzadowce? Oczywiście trzymam.kciuki za rodzeństwo. #kiciolka? U mnie wszystko dobrze, córeczka fika koziolki, a brat sie tylko przyglada jak mamie rosnie brzuch:) jestem teraz w 25tc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćEliza
Cześć dziewczyny. Część z Was może mnie pamięta, rzadko się udzielam ale chciałabym Wam opowiedzieć swoją historię ku potrzepieniu serc... Ostatnio pisalam do Was w październiku ubieglego roku. Bylam po operacji. Za sobą miałam 3 nieudane pełne procedury ICSI. Miałam w sumie 8 transferów i nic :( Po operacji zmieniliśmy klinike i postanowiliśmy 4 raz podejść, tym razem komercyjnie, w Wwie. Punkcje mialam w styczniu br, uzyskaliśmy dużo zarodków bo zaproponowali żeby wszystkie komórki zapłodnić ze wzgledu na tyle niepowodzeń. Wszystkie zarodki w stadium blastocysty zamrozili bo miałam powiekszone jajniki i bylo duze ryzyko hiperki. Transfer 1 zarodka miałam na cyklu sztucznym w kwietniu i wyobraźcie sobie, że JESTEM W CIĄŻY!!! To już prawie 13 tydz i jesteśmy przeszczęśliwi. Dużo z M przeszliśmy ale trzeba mocno wierzyć że kiedyś się uda. U nas szczęśliwy był dopiero 9 transfer ale 1 w Wwie... Warto czasem coś zmienić.... Życzę powodzenia staraczkom, może moja historia doda Wam sił!!! Pozdrawiam Was wszystkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliza gratuluję !!!!!!!! Takie historię dają nadzieję, dla takich chwil warto walczyć do utraty tchu, ostatniej kropli potu i ostatniej złotówki w portfelu. Życzę ci spokoju do końca ciąży i szczęśliwego rozwiązania. Dziękuję że zechcialas się podzielić swoją przebyta drogą dajesz wiarę, dajesz nadzieję nam starym staraczka, W której klinice jesteś i kto cię prowadzi??? buziak. Malami przecież ty jesteś w ciąży więc gadaj do kropkow duzzzzooooo!!!!!! Morelko synuś w szoku że brzusio rośnie hihihi Felicita81180 kiedy masz wizytę??? To będzie serduszkowa prawda???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćEliza
W Novum. Dr Z....a :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julia83
Hej Dziewczynki! Dawno mnie tu nie było, ale czasem zaglądam Kiniaa. Ostatnio skończyłam na wypadku Gonii ale dzisiaj was nadrobię :) Trzymam kciuki za Ciebie! Golf gratulacje! Malamii oby beta była dodatnia! Martuśka przykro mi z powodu niepowodzenia. Ja zalatana, to wyjazd, to pierwsze urodziny synka i tak dzień za dniem leci. Teraz jedziemy w piątek nad morze, a juz od wrzesnia do pracy wracam, a młody do zlobka. Jak was czytam to nadal nie wierze ze to wszytsko przeszłam i dzięki temu mam tego malucha. Czasami mysle ze mam go dzięki temu forum, bo od Was tutak dowiedziałam sie o wiele więcej niż od lekarzy. Eliza pamietam jak zastanawiałaś sie na ktora klinikę zmienić. Gratuluje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×