Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość white dress

Sala Weselna Romantyczna Międzyrzec Podlaski

Polecane posty

Gość white dress

Czy ktos był na weselu w tej sali i może sie wypowiedziec na temat organizacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ja niestety tam nie byłam, my robiliśmy swoje wesele w hotelu Delfin w Białej Podlaskiej, tam mają świetną organizację, sala duża na 300 osób nawet, bardzo dobre jedzenie i miła obsługa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podobno sami ubierają salę bez gustownie i nie wynajmują dekoratorki żeby zaoszczędzić a nie znają się na kwiatach i dekoracji. Wystarczy wejść na ich stronę. I minusem jest to, że nie wpuszczają zespołów innych tylko narzucają swój. Strach sie bać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam. Właściciele są nastawieni tylko na zarobek i póki co nie znają się na organizowaniu wesela na poziomie. Wszelkie uwagi i własne propozycje odrzucają, zupełnie nie są świadomi, że dla młodych to jest wielki dzień i trzeba sie dostosowac skoro płaci się nie tak małe pieniądze. Jesli chcecie żeby wam wszystko narzucano i nie bedziecie mieli wlasnego zdania to ok. Jesli nie chcecie żeby wasze wesele było nerwówką - odradzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
póki co słyszałam tylko same negatywne opinie. jest może jeszxze szansa ze coś się poprawi jak każdy będzie tak negatywnie nastawiony. ja osobiście polecam sale U Karasia w Kakolewnicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedyne z czym mogę się zgodzić to z kwiatami.. Margarytki to jednak trochę za mało jak na wystrój stołów. Jednakże byłam tam na weselu i jestem bardzo zadowolona ! Miła obsługa, jedzenie pierwsza klasa, niczego nie brakowało. Złego słowa nie można o nich powiedzieć. Polecam, naprawdę ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam Romantyczna jest super mila obsluga smaczne jedzenie bardzo duzo smacznych przystawek a wlasciciele super daje duzy plus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właściciele informują o tym, że nie dają dekoratorki. Chyba żadna sala nie stroi sali we własnym zakresie, ale niektórzy nie są chyba tego świadomi ;) Sala sama w sobie jest ładna. Prosta, elegancka ale troszkę ciasna. Jedzenie pyszne ! czuć, że kucharka ma smak ! Fajna obsługa. Ogólnie polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×