Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Anna Karwan

Przeprowadzki Gdańsk

Polecane posty

Gość Anna Karwan

Czy ktoś z Was mógłby polecić sprawdzoną firmę przeprowadzkową działającą na terenie Gdańska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kornwalijka
Konkretnej firmy Ci nie polecę, bo nie korzystałam akurat ostatnio z tego typu usług, pewnie coś się mogło pozmieniać na rynku, no ale tu masz świetny serwis: http://pakupaku.pl/ Masz tam praktyczną wyszukiwarkę, wpisujesz lokalizację, datę, liczbę osób, jaka będzie Ci potrzebna przy przeprowadzce, no i system selekcjonuje Ci oferty różnych firm, które możesz sobie w jednym miejscu szybko porównać. Myślę, że to bardzo wygodna opcja. Potem tylko wystarczy zarezerwować usługę, bo serwis również daje taką możliwość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mithrandir
I ja dorzucę swoje przysłowiowe trzy grosze. Ciekawą ofertę posiada http://gdansk.przeprowadzki.pl/prywatne.html - atrakcyjne ceny i dobry kontakt z klientem. Warto zerknąć, zwłaszcza jeżeli szuka się kompleksowych rozwiązań, oraz lubi się dogadać różne szczegóły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zerknij do oferty www.przeprowadzkigdansk.eu, firma swoje usługi świadczymy na terenie Gdańska i innych obszarach Trójmiasta. Auto-Transport Ryszarda Falkiewicza posiada m.in. usługi przeprowadzki. Warto wiec się nimi zainteresować, z całego serca polecam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Śmiało można odezwać się do firmy Japa&Co, która ogarnia szybko i sprawnie całą przeprowadzkę. Oni są bezkonkurencyjni, bez względu na rodzaj przeprowadzki, także poradzą sobie i z małym mieszkaniem i z dużą firmą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też mogę polecić firmę Japa&CO. Jest to sprawdzona firma, także można mieć pewność, że nasze rzeczy będą w dobrych rękach. Ja bym nie brała pierwszej lepszej firmy, bo jednak nie wiadomo na kogo się trafi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na stronie Japa&Co są też bardzo przydatne poradniki. Można w nich znaleźć sporo przydatnych informacji i wskazówek, co zrobić, żeby przeprowadzka poszła sprawniej i szybciej. Warto poświęcić tych kilka minut na lekturę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma lepszej firmy od przeprowadzek niż Japa&Co, serio! Mają świetną ekipę i bardzo dobre ceny, także zapewniam Was, że poradzą sobie ze wszystkim - czy to małą czy dużą przeprowadzką.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×