Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

co sie dzieje???na ulicach co druga laska ma spodenki odsłaniające póldupki!!!

Polecane posty

Gość to jest bardzo wyuzdane
poza tym akceptacja pewnych zachowań zależy od legitymizacji społecznej i naprawdę nie przeszkadzałoby mi, jakby za noszenie gaci odsłaniających pośladki na ulicy delikwenta spotykał społeczny ostracyzm. nie płakałbym, jakby to było piętnowane niemal jak chodzenia nago.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"i tutaj już całkiem nie rozumiem zainteresowania cudzą częścią ciała" A ja nie rozumiem, jak można nie rozumieć tego, że ktoś może nie mieć ochoty patrzeć na czyjąś nagą du/pę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"ale jeśli ktoś do pełni szczęścia potrzebuje przejść nago, to nic nam do tego. nie mamy prawa układać cudzego życia " Owszem, mamy prawo w tym wypadku, bo publiczne obnażanie się jest zabronione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i dlatego mamy plaże nudystów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ale ja tak samo nie mam ochoty patrzeć na cudze tłuste włosy? dlaczego takich wątków nie zakładacie? nikt Ci nie każe patrzeć, wolny kraj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja dalej będę nosić krótkie szorty, a wy dalej myślcie, że wasze oburzenie mnie interesuje hehehe burzą się tylko baby, które są za stare, za grube, zbyt mało pewnie siebie, żeby fajnie się ubrać lub faceci, którzy z takimi babami są i drażnią ich fajne laski ;) nie dla psa kiełbasa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amandaK
jak ma co pokazać to dlaczego przy takiej pogodzie maja nie nosic? niech sie wstydzi ten kto widzi.. ja co prawda niekoniecznie chcialabym miec pol tylka na widoku pomimo tego, ze ja nie mam zadnych kompleksow dzieki ewie i iqgreen to raczej takie gacie to na plazę niż do galerii handlowej, ale to moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
amandak - no wlasnie to jest zdrowa dowartosciowana kobieta. ona nie chce, to nie nosi. ale nie wyzywa tych, ktore nosic chca ;) Boze dlaczego w Polsce tak mało takich ludzi? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajnie ukryta reklama :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajne sa i jeszcze ten smród ryby i niemytego rowa.Wow w sam raz , zwłaszcza jak się je.A małolaty higieną nie grzeszą.Zwłaszcza w autobusie czuć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wew435354
Chciałbym was przestrzec przed tym co tu wypisujecie na kafeterii. W Polsce istnieje system do podglądania i namierzania obywateli - system ten obsługiwany jest przez zwykłych ludzi; a nie żadne służby specjalne. Dostęp do tego systemu mają zwykli szarzy ludzie....tzn. wasz sąsiad, znajomy etc. może was namierzyć i podglądać. Do tego systemu mają dostęp zwykli ludzie i jak zakładacie tu temat na kafeterii czy na innym forum to mogą was namierzyć tym systemem i podglądać. Cały ekran waszego laptopa/tabletu to kamera. W obudowach(bocznych) waszych laptopów są kamery które nagrywają to co robicie nawet jak laptop jest wyłączony - dźwięk i obraz. To samo z telewizorami wyposażonymi w dekodery TV-naziemnej - te telewizory mają kamerki z mikrofonem przez, które można was podglądać... Cyfrowe radio DAB+/(radio zwykłe) to kolejny podsłuch w waszym domu.... Routery WIFI też mają ukryte kamery z mikrofonem do których można się łatwo podłączyć... System do podglądania sprzężony jest ze wszystkimi dostawcami internetu w Polsce i można was łatwo namierzyć. Można też namierzyć was przez komórkę i oglądać z bliska dzięki satelicie gdy niebo jest bezchmurne.... Uważajcie na siebie bo wasze komputery nagrywają to co robicie i działa to na poziomie sprzętowym(niezależnie od systemu operacyjnego). X Odczytują nawet wasze myśli w głowie przez fale WIFI... X System ten umożliwia namierzenie was nawet z drugiego końca Polski(wioski i miasta). Widać waszą twarz, pomieszczenie oraz to co robicie aktualnie na kompie – wszystko jest też nagrywane.... X Z czasem coraz więcej urządzeń posiada ukryte kamerki połączone z WIFI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"no ale ja tak samo nie mam ochoty patrzeć na cudze tłuste włosy? dlaczego takich wątków nie zakładacie? nikt Ci nie każe patrzeć, wolny kraj usmiech.gif" x Chodzenie w tłustych włosach nie jest zabronione w przeciwieństwie do obnażania się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"jak ma co pokazać to dlaczego przy takiej pogodzie maja nie nosic?" x idąc tym tokiem myślenia to jak ma ładne cycki czy peezdę to też powinna je publicznie pokazywać, co? :O co za kretyński "argument"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
krotkie spodnie to nie obnażanie się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jest bardzo wyuzdane
ale odsłanianie pośladów już tak :) specjalnie piszesz o krótkich spodniach, zamiast o majtkach odsłaniających pupę, żeby ładniej to brzmiało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no wlasnie, nikt mi nie da mandatu za krotkie spodenki, to tylko wasze chore problemy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam gdzies jak to nazwiesz, chodze tak jak lubie i nie rozumiem jaki masz z tym problem :) nikt nam nie kaze byc razem, nikt Ci nie kaze na mnie patrzec, ani mi na Ciebie. Na szczescie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie to są krótkie spodnie i będę takie nosić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli faktycznie miałaby kawał doopska na wierzchu to moglaby dostać mandat jeśli jakaś "życzliwa" osoba poinformowałaby o tym przechodzącego strażnika miejskiego, a na pewno upewnienie, znam taką sytuację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wstawiano kilka przykładów, zwykłe spodnie - kawałek bruzdy pod pośladkiem widać i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ubolewam tylko nad tym, że potem przez pryzmat takich tępych szmat łażących z dupskiem na wierzchu, faceci oceniają wszystkie kobiety tak jak oceniają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakoś nigdy mi się nie zdarzyło dostać mandatu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co..ja się ma figurę i zgrabne nie wielgachne pośladki to sobie można takie spodenki nosić:) a tez co tam takiego widać? jak ktoś napisał-kawałek pod pośladkiem , i wielkie hallo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeżeli ktoś ma złe zdanie o mnie czy o innych kobietach przez spodnie to taka osoba nie jest warta uwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic dziwnego, że mają takie zdanie. Kobieta chodząca z tyłkiem na wierzchu sama wystawia sobie takie świadectwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akurat tyłek w tych spodenkach jest zakryty tylko widać tylko kawałek pod pośladkiem wiec spokojnie mogę sobie takie nosić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zauważyłam ze Takie spodenki noszą też dzieci i co też im zabronisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jest bardzo wyuzdane
ale są i spodenki, które są bardziej wycięte, a część jest dwuwarstwowa: pod spodem wykrojone takie jakby majtki, na wierzch bardziej zabudowana warstwa z prześwitującej koronki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba jednak jestes fanem takich spodenek, widze ze wiesz o nich wszystko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co z tego, jeśli nawet noszą je dzieci? :D Dzieci też często biegają nago po plaży, ale co z tego? Starsze dziewczyny czy kobiety to co innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×