Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Androgen robi show

Polecane posty

Gość gość
Grubymi nićmi szyte, że obrywa tylko Imperium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mucha ty srako znow zebrasz o jej uwage?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisała dwa razy :nie no to super, bo już myślałem że jest ku=rwą:classic_cool::classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mucho paranoiczko w*********j

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17.29 imperium , tracisz czuj=ność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Muszko, nie oceniam tego w tej chwili. Przypatruję się tylko temu, co tu i teraz wyprawia stado wylogowanych nad jedną, co umiała się podpisać :) Zdaje się, że Androgen niejedną znajomość miał przez lata, a nagle jakoś dziwnie wychodzi, że chyba jedną ;) To wszystko 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
muchozol i resztę ciotek zazdrość zżera i szukają taniej sensacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Imp wolała się poniżyć żeby Żona nie wywaliła jej fot i tego co pisała o innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty kretynko szukałaś haka na Tab że zaraz o nią pytałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś muchozol i resztę ciotek zazdrość zżera i szukają taniej sensacjixJeszcze doprecyzuj zazdrość o co? :) Bo obawiam się, że moja głowa jest za mała na domyślenie się, czegoż to mogłabym zazdrościć w tej sytuacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NIE MA DOWODÓW że pisał z innymi niż Kusza i Imperium. Walczycie ciągle o dowody to właśnie ich nie macie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciz napisała że jej to nie dotyczy i tyle a te dwie będą smrodzić ile wlezie i podkręcać temat niby chcąc go łagodzić rzyg rzyg hrrrrrrrrr tfu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Muszko, mnie też kilkakrotnie już wywołała nie żona, a jakaś życzliwa :) Pomimo, że to nie ja zabiegałam o znajomość z bohaterem akcji i że takiej znajomości nigdy nie było. Więc wywołanie jak widać nie znaczy nic :) Mogłabym jeszcze was wszystkie zapytać, co wy tu w takim razie robicie, jeśli nie szukacie "taniej sensacji" i dlaczego jak zwykle niezalogowane :) Ale chyba nie ma sensu :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś muchozol i resztę ciotek zazdrość zżera i szukają taniej sensacji ff'd'd zazdrość? mąż ją zostawił. naj bzykał. dobre ziółko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agnieszka z Sopotu to cwane ziółko...🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Talia83 Przecież pisalam, ze znam zawartość poczty męża... pewnie tchorzliwie zwiną splowiale ogony spowrotem do garów... niektóre femme fatale dla ubogich... x gość muszka śmierdziuszka No pewnie że się zawiną. Potrafię całymi dniami hejtowac mnie i resztę ciotek. A tabasko/ fałszywa ewa - ulubienica Twojego męża miesiącami wulgarnym słownictwem, a teraz zero cisza. Cytuję: to nie wina cip x Na co liczyłaś Muszko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez myślę, ze fotki i tresci mailow poleca,bo kobieta w takiej sytuacji jak ona moze zrobic wiele. A te suki z listy niech się boją hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta lista jest wymyślona kretynie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na nic, a na co mialam liczyć ? To było zdanie oznajmujące, a nie pytanie ;) Zresztą gdybym na coś liczyła to nie twoja sprawa. Nie masz nawet odwagi grzecznie mnie zapytać na loginie? Na co liczysz, że po zalogowaniu nie będzie już odwrotu i będziesz odpowiadać za każde słowo i każde pytanie, które zadalaś? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Imp wytłumacz nam debilom po co flirtujesz prywatnie z facetem o którym wiesz że jest żonaty i na dodatek cię nie interesuje? X na sponsora kolejnego huehuehue

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lista jest prawdziwa, ale wykreślcie Eve😘 v Wystarczy, że pokłóci sie z Androgenem, wypije, w nerwach wklei wszystko. Brakuje Wilka. Wilka wróć :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 17:47] boisz się kurfo z listy?:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś xJuż drżę! 😭 Dawać moje foty i maile :D Smutne pelikany 🖐️xI żeby nie było: nie oceniam. Też odpowiadam za swoje jakieś tam wybory w życiu. Ale na pewno nie za Androgena ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×