Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Androgen robi show

Polecane posty

Gość gość
twoja stara mąci z menelami na alpage

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja też chcę stanowisko Androgena debilko :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"To tylko forum " ale kurfa czyjas żona od kilku dni tu siedzi, zdradzający mąż milczy a skończone kretynki sie tłumaczą :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego Andro robi to swoim rozmówczynią z privu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widmo na temacie. Polecą wklejki :-D X Kretynki się tłumaczą i jeszcze @ chcą zostawić by pogadać. Nawet umawiają się na koncert :-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A z kim ty Szambo Bambo Końci=po, spalona fryto nie byłaś na mailu?Z Petrovem byś poszła gdyby sobie zażyczył💤 Też mi show

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dotąd każda siedzi cicho :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś 12.57 A my to czytymy. Dlaczego? Kiedys zapytałam koleżankę , ambitną studentkę prawa czemu ogląda Warsaw Show a ona na to - bo to jak oglądanie małp w cyrku. Kusza , Imperium, Krecha to takie małpki właśnie ktorym się wydaje jak Elizie że są kimś X Pociągają za sznurki jak chcą tobą kukiełko. Ambitną studentką też bo podnosi oglądalność, a producenci szoł kase trzepią. Gratuluje tobie i jej. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Dlaczego Andro robi to swoim rozmówczynią z privu? X to jest priw?Jak nawet na privie obrabiają innym dóópy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś gość dziś Dlaczego Andro robi to swoim rozmówczynią z privu? X to jest priw?Jak nawet na privie obrabiają innym dóópy? X Boisz się?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś a ja też chcę stanowisko Androgena debilko X Chcieć to ty sobie możesz. Błagaj dalej atencyjna idiotko dostaniesz resztki ze stołu pańskiego. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś gość dziś 12.57 A my to czytymy. Dlaczego? Kiedys zapytałam koleżankę , ambitną studentkę prawa czemu ogląda Warsaw Show a ona na to - bo to jak oglądanie małp w cyrku. Kusza , Imperium, Krecha to takie małpki właśnie ktorym się wydaje jak Elizie że są kimś X Pociągają za sznurki jak chcą tobą kukiełko. Ambitną studentką też bo podnosi oglądalność, a producenci szoł kase trzepią. Gratuluje tobie i jej. x Chyba sobie żartujesz.Po pierwsze już nie jestem studentką, po drugie czytanie jak dorośli ludzie tworzą denne projekcje w które nie nabierze sie nikt to mnie zwyczajnie odmóżdża .Rozumiesz?Jak grzebanie w second handzie.Schowaj te idiotyczne wstawki o sznurkach i kukiełkach . Bo kukiełką to jesteś ty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To po uja podbijasz i czytasz kukło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakby to brutalniej nazwać. Jesteście marnym kabarecikiem które człowiek od czasu do czasu oglądnie dla odmóżdżenia .Jesteście tym i tylko tym, kukiełkami pociąganymi za ważniejszych od was, haha.T y zaprojektuj gunvo aty srakę - tak mówią do was ci co wami kręcą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Chodziło o twoją znajomą ambitną studentke jak ją nazwałaś która podnosi oglądalność szoła. Czytanie ze zrozumieniem sie kłania i nie pytałem ciebie jaki jest twój status wykształcenia. Wygoogluj sobie czym jest projekcja bo kompromitujesz sie niewiedzą. Najlepiej włącz sobie serial, umyj sie, umaluj i wystarczy już twoich wyskoków. :) Najlepiej nie przeszkadzaj jak dorośli rozmawiają, bo pójdziesz do kąta. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
drugie czytanie jak dorośli ludzie tworzą denne projekcje w które nie nabierze sie nikt to mnie zwyczajnie odmóżdża .Rozumiesz? X kilku niebieskich idiotów chwyciło haczyk:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś jak człowiek co ogląda od lat Modę na sukces, a jak się kończy tlumaczy sobie co za głupi film i na drugi dzień też ogląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wylogowane obciągary Androgena:O.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moda na sukces to arcydzieło przy waszych wypocinach. A teraz żegnam, znudziło mi się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Jakby to brutalniej nazwać. Jesteście marnym kabarecikiem które człowiek od czasu do czasu oglądnie dla odmóżdżenia Jesteście tym i tylko tym, kukiełkami pociąganymi za ważniejszych od was, haha.T y zaprojektuj gunvo aty srakę - tak mówią do was ci co wami kręcą. X Nie kradnij terminu z tą kukłą. Widać ubodło cie. Zdajesz sobie sprawe, że wyparcie stosujesz i przypisujesz nam swoje przywary ? Nie obchodzi nas twoje zaklinanie czegoś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość4imp dziś Granice rozsądku podpowiadają mi, że będę tego żałować, ale nie mam zamiaru chować głowy w piasek. To nie w moim stylu. X W twoim stylu jest kurfienie się z żonatymi.Rozumiemy:classic_cool: X P.S. tak Talio, nie powinnam filtrować z Twoim mężem, tym bardziej, że nigdy tak naprawdę mnie nie interesował. X Jesteś żałosną,samotną żebrząca o odrobinę uwagi kobietą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Jesteś jak człowiek co ogląda od lat Modę na sukces, a jak się kończy tlumaczy sobie co za głupi film i na drugi dzień też ogląda. X Aż musiałem wygooglować kim jest moda na sukces. Ty doskonale jesteś zorientowana w serialach. Widzisz jak mierzysz nas swoją miareczką ? A teraz wyjazd stąd bo nas nudzisz. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agniesiu👄 pisanie z żonatym facetem z forum jest żenujące a obgadywanie innych rozmówców z priwa i sugerowanie im tego na forum jest słabe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Agniesiu pisanie z żonatym facetem z forum jest żenujące a obgadywanie innych rozmówców z priwa i sugerowanie im tego na forum jest słabe X Tonące Szamberium brzytwy się chwyta.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słabe to jest rozsyłanie cipy komu popadnie, a potem bluzgi w stronę kogoś, kto tego nie robił, dla odwrócenia uwagi😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Imp wytłumacz nam debilom po co flirtujesz prywatnie z facetem o którym wiesz że jest żonaty i na dodatek cię nie interesuje?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Jesteś jak człowiek co ogląda od lat Modę na sukces, a jak się kończy tlumaczy sobie co za głupi film i na drugi dzień też ogląda. X Aż musiałem wygooglować kim jest moda na sukces. Ty doskonale jesteś zorientowana w serialach. Widzisz jak mierzysz nas swoją miareczką ? A teraz wyjazd stąd bo nas nudzisz. usmiech.gif X Czytacie siebie zaprojektowane imbecyle??? Najpierw zapodajcecie tytuł, potem niby googlujecie chociaż sami zapodaliście zajawkę. Dziewczyna ma rację, stado bezmózgów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Imperium priwowala z każdym facetem z forum. A ty Ciekawska nie jesteś lepsza. Przygadywał kocioł garnkowi:-P:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fałszywe hipokrytki, wiedziałyście dobrze, że Androgen i inni tutaj są żonaci, wysyłając im c****a, a teraz zmasowany napad na Imperium o to?😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaki napad idiotko? Talia to jej nick, nie pierwszy nie ostatni. Dobre ziólko kute na cztery łapy😴:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×