Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Androgen robi show

Polecane posty

Gość gość

na temacie o debialch forum:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przecież to tylko show;) ludzie robią gorsze rzeczy dla zwrócenia uwagi a tu przecież show jest czymś codziennym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W*********j z tym przychlastem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale żeby od razu udawać rozpad rodziny??:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co to za róznica? Dla mnie toni tak już nie ma znaczenia. Coraz mniej rzeczy mnie bawi i czuje się coraz gorzej a mimo to nie biegam i nie wykrzykuje że mam białaczkę :( więc cieszmy się każda chwila która nam jest dana bo kiedyś i tak za to zapłacimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś ludzie pragnący uwagi ograniczali się do symulowania cięcia żył tępą żyletka:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak robi show. :O To pies na baby :D Jak wchodzi na forum to sprawdza czy ma świeży oddech i jak już wybiera tematy, to te łatwe, pachnące i miłe w dotyku. ;) Od wywożenia śmieci są inni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może szuka świeżości? Błyskotliwy alpha błagający żonę o przebaczenie to coś nowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze to cis nowego ;) taka zmiana menu czasami służy poznawaniem innych smaków więc niech mu się kręci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale co z niewiastami, które teraz mogą drżeć z obawy przed rozwścieczoną żoną? Mam nadzieję że dostały ostrzegawczego maila, że to tylko performance..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaka rozwścieczona? Przecież nie robi nic złego. Jest tylko wyrafinowanym chamem, który wie jak zagadać z kobietami. Tam pociśnie, tam się podłoży i kobietom jest miło. Za coś takiego jego własna ma za Nim z wałkiem latać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doskonale, dobrze Cie ocenilam ;) Rzucilam okiem w oczekiwaniu na reakcje modki, ale to zdaje sie rzadkosc niczym cud w Lourdes ..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć Talia. Jeżeli szukasz damy z Sopotu to udaje, że jej nie ma :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Androgen robi show? :) :classic_cool: Szkoda tylko, że Go nie ma na tym temacie. Zostawię mmuuaaaa 👄 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktorej z Sopotu? .. aaa, to - nie - nie mam nic do Waszych lokalnych gwiazdeczek, wspolczuje braku niezaleznosci finansowej, ktora zmusza do zycia w hipokryzji u boku sponsora... Ale powtorze - Wszystkie dla dobrego flirciarza jestescie tymi jedynymi.. Najlepszym probierzem okazuje sie jednak z kim zyje i czyje furteczki pozostawil otwarte dla niej .. Jednak stado much brzeczacych nawet nad najwykwintniejsza potrawa potrafi popsuc walory smakowe.. Kobiety - nie pytajcie pozniej, kto zawraca d**e Waszemu mezowi - to zawsze bedzie jedna z Was..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NOWY TO PEDOFIL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nicki albo 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co? Imp żyje u boku sponsora?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sponsora?:-D Nie każdy udaje bogacza będąc dziadem na obczyźnie. Ciekawe czy w Polsce Andro dałby radę pracować, zajmować się żoną, siedzieć cały dzień na kafe i lizać wirtualne ci..pska:-D z ciebie taka żona jak z koziej dôpy trąba🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość4imp
Nie moi drodzy. Show robią trolle. Jako jedyna kobieta (z tego co wiadomo z licznej kolekcji ci=pek), zabiorę głos. Jestem nawet gotowa porozmawiać z "żoną Androgena". Granice rozsądku podpowiadają mi, że będę tego żałować, ale nie mam zamiaru chować głowy w piasek. To nie w moim stylu. ;) Historia mojej znajomości z Andro jest prosta i szybko się kończy. To ja ją zakończyłam. Rozumiem, że czytanie ze zrozumieniem działa, ponieważ jeżeli naprawdę Talia 83 jest żoną, pewnie to przeczytała. Dwa razy "nie". Jak i inne komentarze dotyczące "andro-rodziny", które nigdy w nich nie celowaly. Co jest słabe. Wy debilni trolle, a może nawet kobiety, które pokazały ci=py. Odwracanie uwagi od siebie jest słodkie (zważywszy na to, że kilka nickow znam ;) ). Jeśli ktoś ma być kozłem ofiarnym, niech będę to ja, ale to wy rozkraczalyście ci=py. A teraz świętoje=bliwe z gościa? ;) P.S. tak Talio, nie powinnam filtrować z Twoim mężem, tym bardziej, że nigdy tak naprawdę mnie nie interesował. Ale jeśli w jakikolwiek sposób ma Wam to pomóc, jestem gotowa na konfontacje, choć uważam, że mail byłby lepszy. Dobrze jednak wiesz (jeśli naprawdę dobralas się Andro do du=py), że ja...to kropla w morzu. Obie wiemy z kim pisał. (Ty pewnie więcej ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anonimowe wypowiedzi sie mszcza..teraz kazdy rozgarniety internauta domysla sie autorstwa.. Kto obsesyjnie podkresla walory materialne,dla tego pieniadze rzeczywiscie sa najwazniejsze i zyje z bankomatem... :( Z tego, co czytalam Andro nie chwalil sie bogactwem - pisal tylko, ze zyjemy normalnie, co potwierdzam... Podobnie potwierdzam Jego wyjatkowe zdolnosci w roli kochanka.. Przyznaje...trudno Mu sie oprzec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Imperium, czy Androgen zdradził Ci nicki kobiet, z którymi miał wirtualne seks-znajomości? Bo piszesz, że o niektórych wiesz. Klasa.:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żadna po prostu nie jest taka głupia Agniesiu koń=ci=po żeby tu pisać👄bo to ANDROGEN powinien napisać komentarz skoro śmie określać się mężczyzną A skoro cię nie interesował śmierdzący stringu:Pto po chóój flirtowałaś wiedząc, że jest ŻONATY? Jesteś skończona👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Załosny projekt Talia 83. Obraża inteligencję przeciętnego zjadacza chleba. Jak już tworzysz postać to zrób to inteligentnie a nie jak jakiś teatrzyk dla przedszkolaków. Nic tak nie bawi jak to wasze bufonowate przeświadczenie że ludzie łykną te brednie na poziomie gimbazy. tworzone przez zbyt mało inteligenych ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Show robi Szambo ile osób osmieszyla?nawet qörwo nie zabieraj głosu. Żałosna imitacja człowieka:-O Dla mnie Tania to projekt Kuszyska. Była redaktorem, Darkiem, Kuszą, Zakonnicą, teraz zdradzona żona. Szok to długie lata bycia na forum robią z deklem. Wachlarzu jesteś na najlepszej drodze.:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kusza gadala z zona, imp gadala z zona. zona przyznaje ze nic do nich nie ma. to moze te rzekome wirtualne kochanki w ogole nie istnieja:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×