Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Androgen robi show

Polecane posty

Gość gość
Jako jedyna kobieta:-D powiedziała wylogowana körfa opciągająca wirtualne pały.:-D wymyśl nowy nick chora babo.I dz pośmiać się z Krechy jak goni za facetami z forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteście powtarzalni jak zdarta płyta. Myśli jeden z drugą że wystarczy założyć nick . Nie. Trzeba mieć jeszcze umiejętnośc kreacji , czego te denne projekty nie mają. Co za miałkość :) Cuchniesz infantylną głupotą Talia a Ty Imperium może i umiesz pisać ci = pa ale brak Ci inteligencji by udać, że to co pindolisz z Talia coś tam coś tam jest czyms więcej niż bajką dla nieczytatych i niepisatych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dla mnie też ktoś ewidentnie próbuje skupić uwagę żony na Imperium i wyjątkowo się wścieka przy tym;) Pewnie niektóre boli kobieta, która odmówiła, jak samemu się ci-psko pokazywało forumowemu *****czowi, stojąc w szeregu😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Straszny tu syf - tak przy okazji.. duzo nienawisci i tchorzostwa.. Aga-pozdrawiam, ja tez bede na koncercie - jakby co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy to całe Imperium jest zdrowe na umyśle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość4imp
Trolle, krótkie spier=dalaj=cie. Myślisz, że to zabawne, że tu piszemy? Ciekawe gościu komu ty obciagales, bo to, że je=biecie się na mailach, a tu gracie jest oczywiste. Napisałam serio. Talię przepraszam, gdyby było potrzeba mogę zostawić kontakt do siebie. Mam napisać, że jej nie rozumiem? Trudno mi się określić. Z jednej strony przecież wymienialam z jej mężem maile. Z drugiej...jestem kobietą i będę za kobietą. Nawet jeśli mam ponieść nieprzyjemne konsekwencje, typu kop w du=pę. Zalogujcie się p*****ly. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu procz kuszy i imp są inne kobiety na ktore czeka zona:D Dwie gwiazdki mogły nie robić z androgenikiem mailowego łupucupu ale na nich forume sie nie konczy:D czekamy na inne niki.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie jest żona Andro. Mówię wam!!!! To jest nakręcony na @ kabaret. Mało afer było na forum? Taka z niej żona jak z Władcy mąż Imperium. Chorzy ludzie:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12.15 A ty na cip-sku jesteś zdrowa? Spoko, od zrobienia fotki się nie wymydla, nie ciskaj się już tak:D Imperium pisze normalnego posta, rzeczowego, a wściekłe dupo-dajki rzucają się do gardła jak suki, znamienne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko imperium miała odwagę porozmawiać z Talią, brawo!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest żona;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama się zaloguj pisssdo z Sopotu bo walisz na pomarańczowo ile ludzi osmieszylaś na forum? Szukasz kolejnego sponsora, chója do döpy? :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Okazuje sie że nawet będąc ze sobą na priwie obrabiają innym dóópy bo skąd niby Szambo wie z kim jeszcze Adrogen pisał? rzyg rzyg rzyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś To nie jest żona Andro. Mówię wam!!!! To jest nakręcony na @ kabaret. Mało afer było na forum? Taka z niej żona jak z Władcy mąż Imperium. Chorzy ludziepechowiec.gif X Kto mądry to o tym wie, dlatego nie komentują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Talia wlazi na forum, szuka matki z Sopotu mająca się za gwiazdę na koniec pisze że ma klasę i umawiają się na koncert No nie wierzę :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z talia rozmawiala tez wad, kusza i mucha zjepy:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Androgen i tak się skomromitował. Sugestie, że przekazywał dalej informacje o swoich rozmówczyniach, dopełniają obrazu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktora zona gdyby zlapala takiego niewiernego meza pisalaby sobie na forum chichrajac sie jak male dziecko. W realnym swiecie realnych problemow taki facet dostalby w ryj, walizki za drzwi . Kiepskie prowo wymyslone ns bazie Zyona i Missimy tylko jakby to powiedziec... To się ma do tamtego jak Wilhelmi w roli Dyzmy do Pazury i jego Nikosia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wychodzi na o ze zona nie ma do nikogo zalu, chciala se tylko popisac na forum:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Androgen wymyśli nowy nick i wróci. Lub napisze chò.j cię to obchodzi. Szambo zabrała głos bo najwięcej ma za skórą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie komentujecie, bo macie teraz regularną sraczkę:D Stawiam wszystko, że koleś w*****ał na priwie większość z was bez zadnego problemu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
CzwarteImperium Być może ktoś stworzył nick na potrzebę chwili rozmowy z Want- być może. Znałam i takie osoby. Czy to on ją szantażuje- jestem pewna, że nie. Tutaj działa zasada wzajemności. Ja mam Twoje zdjęcie- Ty masz moje. Chyba , że Want wysyłała każdemu jak leci ale o taką tępotę jej nawet nie podejrzewam. Ogólnie wymiana zdjęć tutaj świadczy o głupocie. CzwarteImperium Ja wiem kto wkleił moje zdjęcie, uważam, że to było zabawne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja myślę, że to co się je najbardziej oskarża są najmniej szkodliwe. Dużo niebezpieczniejsze są te co udają cnotki niewydymki. Taka prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zabrała głos, bo jako jedna z niewielu nie ma się w tej sytuacji czego wstydzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zostawcie Want w spokoju!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość4imp
Mamy tu syf. Najgorsze są srajace spod gościa wylogowane ku=rwy i pedzie. Będą podpuszczać, bo sami nie mają odwagi z logina. Talia jeśli będziesz chciała podam Ci maila. Przemyśl to. Może nie powinnam...życie jest do du=py, ale Andro Cię naprawdę kocha. Trzymaj się. Bywam na forum, więc wiesz gdzie mnie szukać. A trolliki niech robią show. P.S. teraz dopiero boli kto po cichu wkłada palce do ci=py, prawda kochane "goście"? :( 🖐️ P.S. 2 ja i Kusza wiemy dlaczego rozmawiałyśmy z Talią. Reszta szukała jak zwykle afery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama zresztą podkreśliła, że jako jedyna ma odwagę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12.19 czyli które?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie masz się czego wstydzić? Podpisz się szambo :-D Zrobiłaś z forum szalet ogólnodostępny :-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Nie komentujecie, bo macie teraz regularną sraczkęsmiech.gif Stawiam wszystko, że koleś w*****ał na priwie większość z was bez zadnego problemu X Nudzisz się debilu i chcesz zrobić show ale ci nie wychodzi. Żadna mądra tego nie skomentuje:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×