Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy Wasze noworodki też przesikują pampersy ?

Polecane posty

Gość gość

Mój 2 tygodniowy synek non stop przesikuje pampersa. Pampers jest założony dobrze ( na początku myślałam że może za mało ściskam ale to nie to ) , przewijam go regularnie więc to też nie wina zbyt mokrej pieluszki. Non stop albo plama na plecach albo na brzuchu. A ostatnio to już przesikał pampers,ubranko,kocyk i materac w łóżeczku. Może to wina pampersów? Może nie są dobrze chłonne ? Chociaż wydawało mi się że pieluszki z Pampersa są chwalone przez wielu ludzi że dobrze wchłaniają..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi pampersy nigdy w życiu Noe przeciekly no kilka razy córka się osrala i wyszło na plecy ale to wynikało z tego ze trzeba było wymienić na większy rozmiar pieluszek. Teraz ma 11 miesięcy i używamy toujour z Lidla i też jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już słabo pamiętam, ale na początku przy tych mniejszych rozmiarach się zdarzało...ale później pamp mógł ważyć kilo a nic nie przeleciało. Spróbuj inny rozmiar, pampersy dla danej wagi mają więcej "modeli" w sensie od 2-5kg 3-7 na przykład

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawdź jak układa sie siurek, mój też tak miał, dopiero jak zaczełam zwracać uwage na to czy siurek leży ma sucho.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez tak mialam na poczatku, ogolnie nie bylo dnia bez przebierania dziecka lub lozeczka, bo jak nie uciekly siuski bokiem to siknal z przewijaka bokiem na przescieradlo itd. :) sprobuj wiekszy rozmiar, chociaz 2 tyg dzuecko powinno miec raczej 2. Ja mysle ze u mnie to bylo albo niedoswiadczenie albo zly rozmiar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak jak ktoś wyżej juz pisał- jak leży siusiak? Pewnie to jest ten problem a ty niedoświadczona i nie wiedziałas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u chłopców to norma. Nawet jak przypilnujesz siusiaka zakładając pueluszkę, to przecież w pieluszce jest luz i siusiak zmieni miejsce. Mam 2 synów i w obu przypadkach było tak samo przez ok 2 miesiące. Pozniej, gdy dziecko jest większe juz sie to nie powtarzalo. Pampersy są wg mnie najlepsze, wypróbowałam wiele pieluch i ich, moim zdaniem, nie przebije.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
normalne. ale to nie wina marki pieluszki tylko zwykla anatomia. noworodek jest tak czy siak za maly nawet na pieluszke rozmiar 1 (no chyba ze urodzi ci sie 4kg+). polecam najpierw rozmiar 2-5kg, dopiero kiedy dziecko bedzie dobijac 4,5kg zmienic na 3-6kg. jak masz wyjatkowo drobne dziecko (wzrost < 50cm, waga < 3kg) to polecam pieluszki w rozmiarze 0/xs dla wczesniakow. warto tez sprawdzic czy pieluszka nie jest za nisko - czesto z uwagi na pepek pieluszka zapieta jest bardziej na biodrach niz w pasie i przez to sie przesuwa i przecieka do gory. oczywiscie siusiak do dolu i trzeba wywinac/zosprostowac te "falbanki" otaczajace udka (i te wewnetrzne i zewnetrzne) bo to przez nie przecieka bokami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pampersy oryginalne trzeba kupować numer wueksze bo niestety mają dziwną rozmiaroeke i zawsze są za małe. U chłopców przeciejaja u dziewczynek rzadsze kupy wypływają bokiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak jak dziewczyny pisały podczas zmiany pieluchy ułóż siusiaka na prosto w dół. Mi nikt o tym nie powiedział i mały w szpitalu przesikiwał wszystko. Wiadomo, że siusiak może się przesunąć, ale generalnie będzie dużo lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam to samo, choć ja akurat pilnowałam siusiaka, żeby leżał w dół, bo już w szpitalu położne o tym mówiły i zmieniałam pieluchy często. Mimo to dość często ubranko z boku było mokre, bo jakoś bokiem najczęściej mi uciekało. Jak mały podrósł, ten problem zniknął niezależnie od marki stosowanej pieluchy, bo trochę eksperymentowaliśmy. Rozmiar kupowałam zawsze zgodny z kilogramami mojego dziecka, ale mój mały jest długi i chudziutki, więc może dlatego. Albo może zwyczajnie nie miałam jeszcze wprawy i dlatego coś źle zapinałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×