Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Claresa lakiery hybrydowe opinie

Polecane posty

Gość gość
Czy to prawda że są to chińskie lakiery rozlewane w Radomiu. Ktoś może potwierdzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominika2000
Ja bardzo polecam Clarese(5ml) 11zł/szt i Palu(11ml) 50zł za 10sztuk lub 30zł za 5sztuk :D Zainteresowane Panie zapraszam do rejestracji pod adresem: http://palucosmetics.com/a/61c50b7739 Lub napisać do mnie na Facebooku: Dominika Lusińska. Naprawdę polecam jestem strasznie zadowolona, a okazja niesamowita ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
próbowałam i u mnie średnio się trzymały, na razie sprawdzają się monofazy z oluschakiss, nakładam szybko, bez bazy i topu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annalesniewska90
Nowa formuła lakierów Claresa fenomenalna! Polecam wszystkim koleżankom i każda mega zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Używam lakierów Claresa i jestem naprawdę zadowolona. Są bardzo dobre jakościowo :) no i często można je kupić na promocji :) np. teraz jest 5 za 59 zł albo 3 za 39 zł! <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kilka dziewczyn wspomina tu o uczuleniu na niektóre lakiery. A jesteście pewne że nie popełniacie żadnego z tych błędów https://www.youtube.com/watch?v=qJmZhFsXR4A ? u mojej siostry to właśnie okazało się powodem, a teraz jak bardzo pilnuje przestrzegania zasad to nie ma już uczulen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekh
http://www.palucosmetics.com/zarejestruj/a-935b3f5def Jestem konsulatnką Palu i Claresa, uważam że kosmetyki są mega bezproblemowa aplikacja, bez zalewania skórek intensywny połysk idealna, średnia gęstość bezpieczny dla paznokci i dłoni trwałość nawet do 3 tygodni pojemność: 5 ml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Interesujesz się lakierami hybrydowymi? Chcesz mieć atrakcyjne rabaty i dodatkowo zarabiać? Dołącz do mojego zespołu już dziś! Jestem do Twojej dyspozycji. Zapraszam do kontaktu :) ja osobiście jestem mega zadowolona z lakierów Claresa i używałam ich jeszcze zanim zostałam konsultantką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elka

dzieeewczyyyynkii

#ALERGIA

Strasznie nie polecam tym, którzy są podatni na alergię. Mam od tej firmy bazę+2 topy+z 5 kolorów. NIE WIEM CZEMU, AŁE CZERWIEń I 502 MOUSE DAŁY MI ALERGIę! 

MAM WYSYPKę I STRASZNIE żAŁUJę, BO KOLORY MI STRASZNIE PODOBAJą I FIRMA W OGóLE JEST BAARDZO DOBRA! BO BIAŁY KOLOR ORAZ NIEBIESKI DOBRZE SIę TRZYMAŁY. A BAZA I 1 TOP DAŁY MI TAKI EFEKT

MAM NADZIEJę, żE ALERGIA MI ZEJDZIE

KOCHAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola

cena do jakości na super, fajnie sie nakłada ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×