Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Problem z chłopakiem

Polecane posty

Gość gość

Cześć dziewczyny, Jak wiecie kończy się rok akademicki i chciałam znaleźć mieszkanie i zamieszkać z moim chłopakiem ( jesteśmy prawie 1,5 roku ze sobą ) po wakacjach. Jednak on ze względu na przedewszystkim rodziców ( nie odcięta pępowina ) oraz to, że jest katolikiem nie chce ze mną mieszkać! Wcześniej pod moimi prośbami zgodził się na różne rozwiązania, ale po rozmowie z rodzicami usłyszał że zamieszkamy razem dopiero po ślubie. Ogólnie jego rodzice nie darzą mnie sympatią. Ja mam 21 lat, a on 22. Co mam zrobić, pomocy kobietki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lesbijka atmosfera zepsuła wszystko... Sami daliście mi wzory do naśladowania. Przynajmniej jestem szczery :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślałem że to koniec a to dopiero początek pozadnego trzepania bez zobowiązań :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uważacie, że nie chce się ze mną wiązać? Nie chce mieć zoobowiązań względem mnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie tak! on nie chce się z tobą żenić i nie chce mieć zobowiązań w stosunku do ciebie 22letni facet to jeszcze dzieciak - daj mu studiować i żyć - jak c tak śpieszno do zakładania rodziny to znajdź sobie faceta koło trzydziestki jego rodzicom również się nie dziwię - uczepi się taka i nie da facetowi się kształcić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To on jakoś nie ma problemu z sexem i go chce. Taki z niego katolik, jak 90% wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×