Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Czy są tu dziewczyny które wiedzą że on nie jest ojcem ale dla dobra rodziny nie

Polecane posty

Gość gość
No prosze jaka agresja hehe. Autorko nie mow Jestescie rodzina i ta prawda nie jest nikomu potrzebna. Dziecko ma matke ,ojca i koniec. Nie rozmyslaj ciagle o tym bo sie zameczysz. Nikt z nas nie jwst swiety i kazdy popelnia błędy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda nie możesz tego mowic! Podarowalas swojemu facetowi dar ojcostwa i to jest najważniejsze. Nie zabieraj mu teraz tego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dar ojcostwa xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurwą jesteś i już kurwą zostaniesz. Oby mąż z dzieckiem się dowiedzieli i żebyś zdychała w samotności. Zrobiłaś najgorszą rzecz obu i mężowi i synowi a co najgorsze chcesz w tym trwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dar ojcostwa, z obcym gosciem w klubie... po paru drinkach i kilkugodzinnej znajomosci ty rozkladasz nog? To sie z wglowie nie miesci. I to zrobila mezatka po klotni z mezem? Mam nadzieje ze to tylko prowo, bo az sie nie chce wierzyc ze takie glupie kobiety po swiecie chodza, a co gorsza zostaja matkami... Autorko, z co bys powiedziala, gdyby w przyszlosci zona twojego syna wyciela mu taki numer? Jestes zalosna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurwa kurwą umrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie szmaty powinny być palone na stosie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tylko jednego pojac nie moge , jak po sprzeczce mozna odrazu d******y nieznajomemu kolesiowi i to bez zabezpieczenia , argument magii nocy mnie nie przekonuje Uwazam ze to prowokacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jadowite kobity... Uwazajcie czego ludziom zyczycie bo zla energia wroci do was w tej czy innej formie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam nadzieję, że ta zła energia wróci do autorki i mąż ją kopnie w dupę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9.19 /28.06 -maż chyba kryptogay albo cuckoldowiec... haha :) . to jest na 99% prowo .ale ..Niestety :( TAKIE NAPRAWDĘ ISTNIEJĄ !! Badania genetyczne w grupie 1-9 lat pokazują że 4-8% dzieci ma innego tatę niż w metryce. Tak tak u nas ..na zachodzie dużo gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Droga Autorko Od razu zaznacze,ze nie jestem w takiej sytuacji ale gdybym byla na twoim miejscu postopilabym tak samo na 100%. Zapewniam cie,ze polowa osob,ktora tak tu cie gnoi zrobiala by tez tak jak ty. Duzo jest takich rodzin jak ty, gdzie ojciec nie wie, czasem cos sie domyslaja ale dalej wychowuja dziecko, znam osobiscie dwa takie przypadki gdzie ojcowie wychowali nie swoje dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23.03 to byli ROGACZE nie ojcowie ..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapewniam cie,ze polowa osob,ktora tak tu cie gnoi zrobiala by tez tak jak ty. xxx A ja Cię zapewniam, że ta połowa po prostu by nie zrobiła takiego świństwa i nie miałaby takich problemów, jakie ma autorka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po raz kolejny widać, że na tym forum patologia siedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale niech ktoś moze teraz o dziecku pomyśli. Jak ona powie mężowi, a on opuści rodzine (bo opuści na 100%), to jak maly sie bedzie czul? Co ona mu ma powiedziec, ze twoj ukochany tatus juz nie chce byc twoim tatusiem? Ze go nie chce i nie beda sie juz widywac? Toz to trauma do konca życia dla tego dziecka. Jeśli w ciazy nie powiedziala, to niech juz milczy na zawsze, w tej sytuacji to JEST dla dobra rodziny, a juz na pewno dla dobra dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak to co powie dziecku?? jaki tatus?!?!, toć to nie jego tatus. tatuś został poznany na dyskotece w kiblu bądź krzakach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyzywacie baby tutaj autorke, ale ten z ktorym sie puscila to pewnie super maczo co? On sie nie puszczal, skad. Byl tu niedawno taki temat ze kobiety maja o wiele trudniej w zyciu i ten temat w 100% to potwierdza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może i nie super maczo, ale to autorka okłamuje rodzinę, męża, dziecko, wszystkich. A ten koleś, no bóg wie co się z nim dzieje. W każdym razie skoro już się puściła, to mogła chociaż na drugi dzień iść po tabletkę PO, ale to trzeba chociaż odrobinę myśleć LOGICZNIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za glupi tekst ze nie powiedziała mu dla dobra Rodziny hahaha nie powiedziała mu bo bała się o własny tylek i taka jest prawda. ja nie dopuscilabym do takiej sytuacji no chyba że ktoś wrzucilby mi tabletkę gwałtu. Nigdy się nawet nie całowałam z obcym chlopem na imprezie a co dopiero jakieś bzykanie. A gadki o tym ze to dla dobra rodziny mnie zenuja, normalnie bohaterka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie, dla dobra własnego tyłka jedynie nie powiedziała. Ps: O facecie z dyskoteki nikt w tym temacie nie pisał, że on jest super. Po prostu nie jego dotyczy topik. Przecież to jasne, że to kurfiaaasz i łajdak szukający łatwej panny do bzyknięcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No a skąd wiesz ze to dziecko nie jest męża? Toć chyba sypialiscie ze sobą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem incognito dziś
gość dziś Ale niech ktoś moze teraz o dziecku pomyśli. Jak ona powie mężowi, a on opuści rodzine (bo opuści na 100%), to jak maly sie bedzie czul? Co ona mu ma powiedziec, ze twoj ukochany tatus juz nie chce byc twoim tatusiem? Ze go nie chce i nie beda sie juz widywac? Toz to trauma do konca życia dla tego dziecka. Niech powie prawdę, że to mamusia wolała obcego pana w kiblu na dyskotece niż tatę :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babyachtebaby
I gdzie takie k*******y chętnie bym taką mezatke przeleciał złapał za włosy i pchwł po same jaja później bym się spuscił na mordę i z*******.ł z liścia tak się szmaty traktuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A skąd pewność ze nie męża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo zrobiłam badania pod tym względem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zaszłam w ciąże z kolegą, po prostu pękła mu gumka i spuścił mi się w cipkę, z mężem nigdy nic takiego nie miało miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc m
Dnia 28.06.2016 o 11:39, Gość Gruby pojazd napisał:

Moj dziadek mawial ze "Matka jest zawsze pewna, a ojciec mysli ze jest" na szczescie mamy takie czasy ze jak ktos chce to sobie moze testy zrobic 🙂 sa tez rzeczy ktore ma dziecko i ma ojciec a nie ma matka, np ja nie mam paznokcia w ostatnim palcu stopy lewej i moja mala tez nie ma, ma to po mnie 🙂 chyba ze mamusia szukala kochanka bez paznokcia w malym palcu u lewej nogi haha watpie! Trzeba byc ...em zeby nie widziec ze to nie twoje dziecko! A ty suczko widze masz przyglupiego meza ze sie nie polapal 🙂 ty qrwa on przyglup zal mi dziecka! Wasz cyrk wasze malpy pa

Nie zawsze sie da rozpoznac,ja znam rodzine gdzie kobieta ma dwie corki z pierwszego zwiazku i jeszcze 4 dzieci z obecnym i nie rozroznisz ze te dwie sa od innego ojca bo wszystkie dzieci sa podobne do niej.A czasem dzieci sa podobne do kogos z rodziny,moj synek mlodszy jest do mojego brata podobny wiec nie jest tak ze zawsze do ojca,albo corki moja i mojej siostry obie maja znamie na oku mimo ze my nie mamy.Albo corka mojej znajomej tez podobna do niej,gdybym nie wiedziala ze to nie dziecko jej partnera to bym nie wiedziala bo cala mama z niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Dnia 28.06.2016 o 10:56, Gość gość napisał:

A ile z was powaznie zachorowalo i potwoerdzilo ze qasz ojciec to wasz ojciec?

Ale po co chorować? Np grypę krwi sobie sprawdziłam na biologii w gimnazjum z ciekawości. W tak  głupi sposób też może wyjść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Dnia 28.06.2016 o 10:56, Gość gość napisał:

A ile z was powaznie zachorowalo i potwoerdzilo ze qasz ojciec to wasz ojciec?

Ale po co chorować? Np grypę krwi sobie sprawdziłam na biologii w gimnazjum z ciekawości. W tak  głupi sposób też może wyjść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×