Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nieaniołek

Kaaruzella

Polecane posty

na żądanie :) przystaje tramwaj lub autobus.. o ile naciśniesz na czas guziczek, informujący kierowcę bądź motorniczego o takiej potrzebie. tu nie ma przystanków na żądanie. kawiarnia rządzi się "samorządem" odwiedzających... więc idź na spacer i ochłoń.. mariolko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sylwia
Jaki spacer??do pracy idę a Mariola do mnie nie pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sylwia
Jestem poważną kobietą matką i żoną..a nie jakąś misiatką ,wezcie idzcie się leczyć.Dorosli ludzie a zachowujecie się jak dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowy w mieście
Kaaruzella a co to takiego? Czytałem, już o modełłe, tattełe... :D :D Żartuję ;) To najbardziej podoba mi się w Niestałej. :) Przez swoją obojętność do sławy, robi wszystko, by nie był to kolejny numer, typu "Rambo 6", tylko kolejna odsłona znanego już wszystkim chyba zbiegowiska ;) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwio, już nie dramatyzuj. :P. 🖐️ Pani Słowianko, 🖐️, jak Ty mnie dobrze znasz. ;) :D :D Chodź, dla Ciebie wszystko, to dziś serce zostaje przy mnie. :) Skromnie, bo nie zerwany pełen rosy, 🌼 a i buziak w policzek, to również nic, co ugięło by Ci nogi. ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieaniołku :) 🖐️ Nie przyszło Ci do głowy, że przyszła się tu wykrzyczeć, bo nie czuje się sobą, którą chciała by być. Nie chce tu nikomu skakać do gardeł. A jak nawet, to głowy przecież Ci nie urwie. Karuzela jest i będzie dla wszystkich. Zacznie Jej odwalać, posprzątam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michaile :) doskonale wiem, co mi przyszło do głowy. niech cię o to głowa nie boli :P mariolka może pokrzykiwać, na ile jej powietrza w płucach starczy.. to znaczy dopóki reumatyzm nie wykręci jej palców.. lub internet będzie istniał ;) nie takie dzieci się tu wychowały 😴 wszystkie dzieci nasze są.. nawet mariolka :) dobrze, że zgłaszasz się do ochotniczej służby dyżurnej, bo w najbliższym czasie będą braki kadrowe. może mariolka pomoże? ;) podstawię janusza, może podziała na nią uspokajająco :) https://www.youtube.com/watch?v=kIgThgh6HTE do miłego :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I na koniec mojej obecności tutaj, bo zbliża się godzina "0" ;). Przez swoje wręcz chorobliwe ataki na Panią Słowiankę, zostałeś namierzony. 😴 Obsrany, co? :D :D heheh Nie w taki sposób, bo kto by ścigał osobę czerpiącą satysfakcję z łażeniem za ludźmi i przy każdej możliwej okazji popisywał się swoją wiedzą. To że w jak najbardziej nędzny sposób, sławy ci nie przyniesie. Śmierdzisz ciągle tymi samymi tekstami i to cię zdradza pajacu. Jesteś jak gowno, które wypłynęło. Pani Słowianka może wzbudzać różne emocje, bo pisze dość niekonwencjonalnie, ale nigdy nie pokazała że jest osobą niezrównoważoną. Mało tego, potrafi się znaleźć w każdej sytuacji. :) Śmiało pisze to co czuje. Jednym słowem nie było ciebie, tam gdzie Ona była. I zamiast, brać z Niej przykład srasz pod, Jej adresem, te same teksty. Ewolucja widać, cię ominęła. I mam nadzieję że się nie rozmnażasz, choć 500+ kusi. To tyle :) Cześć 🖐️ do przeczytania. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieaniołku, ;) nie w głowie mi teraz takie akcje z jakąś z "Majorką", dziś trzeba sprawić by chłopak z Madery się popłakał. ;) Do tematu wrócimy i już wiem u kogo będę miał "języka" ;) Znikam już naprawdę, ale nie mogłem zostawić Nieaniołka, tak bez komentarza. Jeszcze by sobie pomyślała, że nie zwracam na Nią uwagi ;) 🖐️ POLSKA :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziadku Nowy zamiast siedzieć na forum, załóż w końcu rodzinę i stan w kolejce po 500+:-D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słodka słowianka
Teraz wyjdzie na to, że to ja na 500 poleciałam :-O :-P Sylwio:) rozumiem, że wiele Cię w Twoim życiu irytuje, współczuję mieszkać z teściową, chociaż sama mam bardzo fajną :) to znaczy dobrze gotuje i jest się gdzie najeść :-P załóż, że to miejsce, w które uciekasz żeby się pośmiać i powyglupiac :) możesz wpadać nawet w samym biustonoszu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sylwia
Po pierwsze nie dramatyzuję..po drugie nie jestem znerwicowana..tzn już nie:-)a po trzecie to dlatego że też własnie już od 9 lat nie miezkam z tesciową.Własnie wróciłam z pracy i kibicuję..naszym.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pojepany trol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widmo, ty nawet nie jestes psychiczny ty jestes zwyczajnie kretynem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sylwia
Widmo też tu jest??Smutek po meczu..a tak fantastycznie grali..:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlatego jak dograli do rzutów karnych, czekałem tylko kto je spieṛdoli. :O Szkoda, bo tak drużyny tak bardzo zgranej. to nie widziałem. :) Wracacie do kraju z tarczą, przynajmniej ja tak myślę.:) I jestem z Was dumny 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) 🖐️ Z wiadomych względów, dziś nie będę tryskał humorem i do jutra ;) daje sobie spokój z piłką nożną, bo ta potrafi zaślepić a wtedy zaczyna się popełniać błędy... :( I taki popełniłem, bo gdy dziś szukałem Karuzeli, dotarło w końcu do mnie, że odpowiedzialną za kolejną odsłonę naszych dziwnych przygód, nie jest wspomniana Niestała, z mojego postu z wczoraj z :O a Nieaniołek. Najmocniej Cię przepraszam Nieaniołku :) 🖐️ Nie mam zielonego pojęcia, jak się z tego wybielić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pięknie podsumowane:) Czy wszyscy na urlopach?;) a może zajęci robieniem dżemów?:-P Trzeba sobie umieć życie osłodzić:) rozumiem, że dlatego właśnie Was nie ma:) mój ostatni dyżur w tym tygodniu:) Karuzela w ruch;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sylwia
A ja z pracy wrociłam.Kto to jest Kokos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko sytuacyjnie Pani Słowianko 🖐️ 🌼 Z miłą chęcią poprowadziłbym nocny dyżur, ale za dużo wpadek, tu i tam. :( Ratują mnie tylko akcje podjazdowe. Jak będę miał szczęście, to zniszczę kogoś psychicznie. :P ... Żartuję ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×