Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nieaniołek

Kaaruzella

Polecane posty

Gość gość sylwia
Dzis tutaj czytałam coś o nim i Slodko Winnej..Słodko Winna to kto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jego love:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spokojnie Sylwio:) jesteś swiezakiem, nauczysz się wszystkiego ;) gdybym Ci opowiedziała, jak ja tu szalalam lepiej iść na kawę z teściową :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sylwia
Z tesciową ??nie ma takiej opcji .Moja tesciowa to patola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sylwia kurwo podróbo świeć sobie dupą w Leningradzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzie czytałaś Sylwio? W pomarańczowej prasie. Przecież to nawet nie jest brukowiec. Dziewczyna wrzuci fotę paznokcia a ci już wiedzą z kim sypia. Z niczego sprawią że to skandal roku. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Walia z medalem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sylwia
Jest taki temat z życia Koke..ja nawet nie wiem kto to jest ten Koke ani Slodko Winna.?Przeczytałam tylko że ktos im kibicuje i ze powinni być razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sylwia
22.42 proszę mnie nie obrażać!.jakim Leningradzie??dlaczego?Nie zycze sobie wyzywania mnue od kooref.Przeproś chamie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sylwia
00.52 dziękiję za wsparcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma za co 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I to rozumiem :). Trzeba się wspierać, bo samemu, to można tylko sobie ręką zrobić. :O Zawsze, ale to zawsze musi być nadajnik i odbiornik . ;) Inaczej to zwyczajnie nie zadziała. Ja zdaję sobie z tego sprawę, że jest zbyt dużo monologów, ale to przecież też forma komunikowania się z innymi. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sylwia
Nowy obrazasz mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwio, zaraz obrażam, to Ty jesteś obrażalska. Jeszcze trochę i zaczniesz strzelać fochy. ;) Ja rozumiem że teściowa. A gdzie w tym wszystkim w takim razie, Twój mąż? Siedzi na garnuszku u mamusi? ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sylwia, Nowy to pedofil i strasznie nie lubi dziewczyn ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sylwia
Ta rozmowa nie ma sensu .Ide pod prysznic bo mi autobus ucieknie .Nara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co tu ma sens? :P Każdy improwizuje na swój sposób a i tak wszystko trzyma się kupy. :P Dosłownie i w przenośni. ;) x Sylwio, koniecznie musi być zimny. To środowisko zdecydowanie nie dla Ciebie. :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś To nieprawda. Nie wyobrażam sobie życia bez kobiet. :) Nie mówię tu o takich, które jak zobaczą samca Alfa, to w majtkach zaraz mają mokro, bo to naturalnie przychodzi, ale o Te, co mają tu jeszcze coś do napisania. :) 🖐️ Takie zaciągnąć do łóżka... nie łatwa sprawa. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aż nie mogę uwierzyć, że ta niemiecka propaganda się tu sprzeda. :) Byłem ciekawy co napisze o nas naród, który wrobił Nas w obozy koncentracyjne. To było do przewidzenia, że nudno i bezbarwnie. Doprawdy? Przeprowadźcie chociaż jedną tak koronkową akcję jak robili to Polacy. Na Okęciu tłumy. :) Sam bym tam był, ale z Łodzi do Wawy, bez technologi teleportacji, nie dał bym rady. To wszystko przechodzi do najnowszej historii polskiego futbolu. Maryla Rodowicz, chyba zapomniała, że dziś orzełek ma na głowie koronę. Pamięta czasy, gdy z uliczki wyskoczy Boniek, dlatego wybaczam Jej te wpisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Socjopata Nowy z Bałut jak zwykle chodzi i obraża :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
_________________________ 2014.XX.XX @matuzalem -chyba za wczesnie Cie pochwalilem. Ale mniejsza z tym. Zwroc uwage tylko jak zareagowales kiedy to podalem przyklad co by bylo gdybym nagle sprobowal przykleic Ci latke pedofila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie obrażam tylko piszę to co myślę. Sadził bym tu kwiatki, to też twój pomaranczowy ryj by szczekał. Nienawidzę takich ludzi jak ty, bo od ciebie nie można się niczego nauczyć. jeszcze nikt ci tego nie powiedział? Ty t człowieku wegetujesz. Idź lepiej porozmawiać z łonami zboża, bo nie masz nawet zielonego pojęcia, że od tego zależy twoje życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sylwia
Kto zimny?Uff wyrwalam sie dzis wczesniej z pracy a jutro znowu na 12 h.Jade do Auchana.pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sylwia
W sensie że teraz do Auchana bawcie sie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to wypiertalaj🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×