Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pommys

Zauważyłyście, że im brzydszy facet, tym piękniejszą kobietę chce mieć?

Polecane posty

Gość gość
A może lepiej związać się z inteligentnym facetem? Zwykły robol uważa, że inteligentna kobieta będzie nim zainteresowana i co najlepsze będzie udawała głupszą :D Zabawni jesteście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:08- właśnie dla nich powstały te wszystkie PUA- czyli kursy uwodzenia i na nich trenują jak zagadac do kobiet, udawać pewnego siebie itd. Oni tak wewnątrz siebie wcale nie musza się czuc pewni siebie, ale tego się wymaga od facetów i wmawia się im , ze tylko w ten sposob maja szanse poderwać ładną kobiete, wiec próbują, a że pewnie i tak zaznali juz pewnie jakieś porazki to nie maja zbyt wiele do stracenia bo i tak wiedzą ,że są nieatrakcyjni fizycznie więc próbują metod na pewnego siebie i ciagle to trenują. A ci, ktorzy nie są aż tak bardzo nachalni moga miec lepszą strategię po prostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pawik29
"Wolą byc często samotni niż z nieatrakcyjną kobietą, no i w efekcie wielu z nich jest samotnych" No ja tak mam i co z tego? Po co mam się wiązać na siłę z kimś kto mnie nie pociąga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wygląd faceta jest tak samo ważny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:09-nawet jak facet tez jest wykształcony to uważam, ze czasem nie warto pozować na bardzo inteligentną, nawet jak się taką jest, można porozmawiać na ciekawe tematy i wykazać się jakimś poziomem intelektualnym, ale bez przesady bo faceci nie lubią kobiet mądrzejszych od siebie, tak generalnie :) Słyszałam gdzieś, chyba w tv, ale małżenstwo zrobiło wspolnie test do MENSY, i żona się dostała, a maż nie i choć do tej pory byli bardzo udanym malzenstwem to krotko po tym się rozstali i on odszedl do innej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pommys
gość dziś Nie wiem czy słuszne. Jak dla mnie to na pewno śmieszne i żałosne. :P Nie dziwiłabym się nawet gdyby sami byli przystojni. Wtedy mogłabym zrozumieć, że szukają pięknej. Ale w tej sytuacji to na pewno jest to po prostu słabe. Najgorsze chyba jest to, że oni do tych pięknych nie startują dlatego że po prostu je lubią, tylko po to, żeby się pochwalić przed innymi, że mają taką piękność i żeby się przy tych dziewczynach dowartościować. Traktują te kobiety po prostu jako swoje trofeum i ozdobę. A takiego zachowania nie cierpię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:17 Co mnie to obchodzi? Nie będę ustawiała swojego życia tak, żeby facet był zadowolony. Odszedł bo żona odniosła sukces, a to świadczy tylko o tym, że to beznadziejny mały człowieczek. Dla niej lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro osiągają swój cel jakim jest piękna kobieta u boku to działają jak najbardziej słusznie i prawidłowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Bardziej kobiety patrzą na wygląd faceta niż facet na kobietę. pommys dziś Bzdura brzydal nigdy nie zagada to pięknej kobiety żeby się nie przejechać i wie, że nie ma szans u takiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Bzdura brzydal nigdy nie zagada to pięknej kobiety żeby się nie przejechać i wie, że nie ma szans u takiej. " To raczej piz/da nie zagada z takiego powodu nie brzydal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To wy oczekujecie fotomodeli z wyglądu i widać to na ulicy jak idzie przecietna z mega przystojniakiem z ciemną karnacją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś facet szuka kobiety do poziomu swojej urody nigdy nie szuka dużo ładniejszej od siebie. Więc proszę nie pisać takich bzdur

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ej ja znam ladna, bardzo ladna dziewczyne w zwiazku z brzydalem. ale bogatym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to prawda niski i gruby zawsze chce mieć wysoką i szczupłą , tak zauważyłem u swoich kolegów a mi wszystko jedno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bzdura brzydki wie, że nie ma szans na atrakcyjną i nigdy nie będzie takiej podrywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×