Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Za duzy penis uszkadza tkanki powodując nadrzerke potem raka

Polecane posty

Gość gość
najgorsi w jakim sensie najgorsi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja piernicze, swiat jest p******y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przez takie meskie podejscie kobiety choruja. Mezczyzna przenosi wiele chorob ,sam nie odczuwajac objawow i zaraza. Dlatwgo niestety wazna jest higiena i unikanie ryzykownych kontaktow seksualnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na poczatku myl a potem juz nie bo mowil ze po co skoro pipka w srodku brudna. Chcialybyscie takie cos uslyszec po jakims czasie? Nie pisz ze szlam z brudnym bo nie znasz sytuacji, latwo c***isac, zebys ty czasem nie trafila na takie chamskie teksty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na kafe sa baby co maja taki p******y sposob wspierania ;) ze po co szlas z brudnym i takie inne p********ie , zycze by takie tez spotkały takiego , nie wspierają i sa gorsze od tych brudnych chujow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochanie u mnie chamskie teksty skończyłyby się moją wyprowadzką albo jego,mi żaden fiut na głowę by nie wszedł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co ty k***o z idealnie czysciutkim idziesz do wyra? A wiesz co ten twoj fagas nosi w sobie? Obys nie przejechała sie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sama musisz być zdolna bronić swojego ciała,nawet używając tasaka jak trzeba ,nikt inny Cię nie obroni :-) no chyba że za kasę albo złudne poczucie bezpieczeństwa byłąś ulegla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jestem twoim kochaniem wiec sie przymknij i nie nazywaj mnie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha ooo zaczyna się ,mój musi myć fiutka :-) i osobiście go rozdziewiczyłam wiele wiele lat temu więc sama rozumiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rodzenie dziecka uszkadza tkanki, a to w konsekwencji rak. Więc teraz faceci powinni rodzić dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co się rzucasz,masz okres? pozwoliłaś mu wkłądać brudnego fiuta i do mnie pretensje ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O wlasnie kupie sobie tasak :) bede bronic swojego ciala :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Higiena i oczyszczanie organizmu typu herbata ze skrzypu czy witaminą C Lewoskrętną. A łażenie po ginekologach to ryzyko zakażenia! !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czemu nie ,ja jak nie chce to mogę uszkodzić fiuta ,nie jestem grzeczna ,potrafię się bić i zadać ból,nie ma opcji na niechcianego fiuta ,ma myc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie brudnego idiotko. Powiedzialam grzecznie i milo ze trzeba umyc przed stosunkiem samym a gostek sie obrazil na amen, jajeczko zasrane, wydelikacony i nic mu powiedziec nie mozna bo sie obrazi. Slyszalam ze robil siku w lazience i ze nie umyl po tym i poprosilam by umyl po wysiusuaniu a on taki p******y tekst ze co ja glupoty gadam, ze przeciez kobiety sa brudniejsze od facetow zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to trzeba było sposobem,wsadzić go pod prysznic i ze niby erotycznie,i go samej umyć ,swoją drogą niezły dzieciak nie umyje rączek bo są czyste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieta nie musi miec okresu by byc w****iona wiec schowaj sobie swoj tandetny glupi tekst do swojego pustego łba kretynko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak wlasnie , nie umyje raczek bo sa czyste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie no ja wiem niektóre mają ciągły okres ,już nie mów ze ci tak zależy na tym dzieciaku od niemycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wole czystego mezczyzne niz wsadzac brudasa samej do wanny jak male dziecko , jeszcze nie zwariowalam by sie tak szarpać z facetem . Robie sie agresywna gdy przypomni mi sie ta j****a swinia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:-) oj bo Ty nie umiesz zachęcić sam by wszedł jakbyś użyła dobrych argumentów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mialam kochanka i jakos umiał byc czysty ;) nigdy nie poczulam od niego brzydkiego zapachu , zawsze sie starał. No ale tylko kochankowie sie starają , bo na forum wiele razy czytalam ze maz jeden drugi trzeci ..... setny nie dbają o higienę . I tak jest z kazdym i niech tu zadna nie pisze ze jej cudowny 10 letni maz ma idealnie czystego c***a bo nie uwierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha mężowie mają brudne fiuty ,ale powiedzcie szczerze czy oni zanim nie wejdą do łóżka nie kąpią się ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alez ja nie jestem z tym dzieckiem od niemycia. Powiedzialam tylko jedno słowo : w*********j . A wiecie czym mnie dogłębnie w****il? Dostal jakiejs j*****j opryszczki cham- pierwszy raz w zyciu . Mial zawalona warge , pil cos z butelki i daje mi do picia z tej butelki nie patrząc na to ze zaraza. Ja nigdy opryszczki nie mialam. Powiedzial ze to nie jest opryszczka tylko zimno . A co k***a za roznica i powiedzial ze to nie jest zarazliwe i zebym przestala wymyślać glupoty i ze brzydze sie jego. Szmata pieprzona. Jeszcze nigdy tak naraz nie rzucalam miesem ale czas najwyższy zgnoic chama. Zimno to opryszczka przeciez i jest w******jaco zarazliwa a ten znow jak z tym niemytym chujem k*****m. No rece k***a opadaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zimno" jest zaraźliwe,nnawet jak dotykasz własnej twarzy to roznosisz dalej,a on myślę po prostu nie uczył się w szkole za długo i nie wiedział

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Całe zycie w gumie i dostalam raka,wiec cos w tym jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No niestety kapie sie, pozniej cos jeszcze napije sie pojdzie siku i mysli ze juz nie trzeba obmywac fiuta i nawet rak nie umyje i tak wchodzi do lozka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój musi myc rece dwa razy częściej niż przeciętna osoba bo ja mam taką chorobę i on musi jak jest u mnie,ale cierpliwie to znosi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rodzenie dzieci nie ma nic wspolnego,bo macica sie powieksza na czas ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×