Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Marzec 2017

Polecane posty

Gość Olga08032017
A jak tam u Was sytuacja w pracy? Pracujecie w ogole? Mowilyscie juz komus? Jak planujecie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolka84
Ten problem mnie nie dotyczy, pracuję u siebie. Zamierzam popracować do grudnia ale zobaczymy jak dzidzia na to pozwoli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie bardzo ciekawie. Do czerwca miałam macierzyński, poźniej od razu urlop. No i jeżeli wszystko dobrze pójdzie tzn. Jeżeli nie bedzie ro puste jajo plodowe, to po urlopie na l4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do serduszka, u mojej koleżanki pokazało sie dopiero po 7 tyg. Miała już pójść na czyszczenie i na kontrolnym usg pokazało sie serduszko. Takze dziewcZyny nie zamartwiajcie sie na zapas jeżeli u was bedzie sytuacja podobna. Różne dziwy dzieja sie na świecie☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Savi29
Hej , ja w czwartek zrobilam test wyszly 2kreski , w piątek beta hcg 3900, w srodę zamierzam udać się do lekarza :) Pracuję w galeri po 12 godzin, więc puki co chcę zejść do 8h pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olga08032017
U mnie to bedzie debiut w roli Mamy :), momentami troszke stresuje mnie to jak to wszystko ogarne ale w sumie lepiej jednak nie dobierac sobie strachu do glowy :) w koncu nie ja pierwsza:). Powiedzcie macie jakies mdlosci czy inne niezbyt przyjemne dolegliwości ze strony powiedzmy ukladu pokarmowego? :D Bo u mnie niestety rano jest tragedia i nawet jesli probuje zjesc sniadanie to kiepsko mi idzie.Jak sobie z tym radzicie?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poza tym jeszcze do mnie nie dotarło , i mam mega stresa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lepiej o tym nie myśleć i nie planować. Z doswiadczenia wiem, że wyobrażenie o dzidziusiu i o całej sytuacji mija sie grubo z rzeczywistością. Nie mówię, że na minus☺ A kwestia porodu przemknęła już wam przez głowę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słyszałam, ze imbir działa. Musialabys poczytać. U mnie brak dolegliwości ze strony ukladu pokarmowego☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolka84
Ja mam syna 10 lat. Cóż mogę Wam powiedzieć że jak się naczytałam o instynkcie macierzyńskim, o cudzie na jaki kobieta będzie przygotowana i wielu wielu innych pierdół to po porodzie uważałam się za najgorszą matkę na świecie. Otóż nic na mnie w sekundzie nie spadło z nieba, nie byłam w stanie każdego płaczu mojego dziecka zdiagnozować i miłości do syna również musiałam się nauczyć. Powiem z pełną uczciwością bierzcie niektóre teksty przez palce a unikniecie rozczarowania i przygnębienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolka zgadzam sie niemalże w 100% ☺☺ Niestety każdy musi sie tego nauczyć i zrozumiec, ze nie ma supermam, które wszystkiemu potrafią podołać☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolka84
Dziewczyny a jak Wasze brzuszki??? Mój mimo że to 8 tydzień to już rozpoznawalny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolka84
Nie wiem może za młoda byłam (22) ale serio pierwsze kilka dni były dla mnie rozczarowaniem. Dzidzia płacze a ja stoję nad łóżeczkiem w szpitalu i zastanawiam się jak się dobrać do pieluszki spod śpioszków :) Niczym rozbrajanie bomby :) Bałam się tej kruszynki. I te wszystkie gazetki, ulotki itd że wszystko mama będzie robiła intuicyjnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, w którym tyg było widać u was bijące serduszko? Ja bylam w 4 tyg 6 dniu to było jeszcze za wcześnie następna wizyta wypadnie 7tydz 5 dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolka myślę, że to nie kwestia wieku. U mnie w szpitalu było podobnie. Plus kłopoty z karmieniem i jeszcze parę innych. Wszystko jest kwestia wprawy. Pomimo, iż każda przygotowuje się na przyjście malucha, to niestety wszystkiego trzeba się nauczyć - i siebie od nowa i dziecka:) A co do brzuszka, to u mnie nic nie widać, ale to dopiero lekko ponad 4 tyd. W pierwszej ciąży było widać tak około 4 - 4,5 miesiąca. Nadziejaa serduszko powinno już być widać po 6 skończonym tyg. Jak pójdziesz w 7,5 tyg. to już na 100% zobaczysz i usłyszysz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdawk
Jak samopoczucie w te upały? Doskwiera którejś ciąża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macie już jakieś specyfiki do smarowania? Ja osobiscie polecam olej kokosowy nierafinowany zimnotłoczony. No oczywiście najlepiej bio☺ Palmers też jest świetny ( balsam i krem), ale oczywiście skład juz nie taki bez skazy jak olej kokosowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdawk, mi ostatnio każdego dnia doskwieraja mdłości. Wczoraj na przykład niemalże cały dzień przeleżałam bo taka bez sił byłam. Dziś tez muli mnie i słaba jestem. A ty jak się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdawk
A u mnie cisza ze strony ukladu pokarmowego. Jedynie podbrzusze czasami boli. Nawet taka senna nie jestem jak w pierwszej ciąży. Upały mi przeszkadzają odczuwam je chyba ze zdwojoną siłą. Oby tak dalej☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lekarka nie powiedziala mi, dopiero na następnej wizycie pewnie się dowiem. Kiedy zakładają kartę ciąży, jak juz serduszko bije?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolka84
Ja kartę miałam założoną na pierwszej wizycie po badaniu. Tyl że nie wpisała mi lekarka tygodnia ciąży w kartę bo u mnie to śmiesznie było obliczyć więc czekała na USG. W czwartek mam wizytę to pewnie dopisze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdawk
A sama nie próbowałaś wyliczać?☺W necie pełno tych kalkulatorów. A co do karty, to u mnie zakładają jak juz serducho bije.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolka84
No to nie takie proste jak się od pół roku praktycznie nie ma miesiączki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadziejaa7
Wg kalkulatorów termin wypada na 18 marca, a Tobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdawk
Mi na 30 marca, chociaż wątpie żebym donosiła. Pierwsza ciąża 3 tyg przed czasem☺Ja biorę prenatal classic. No faktycznie może być problem jeżeli od pół roku się nie miesiączkuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reox
Cześc dziewczyny! W piątek ujrzałam 2 kreski na teście. Wg kalkulatora na necie wychodzi mi termin 29 marzec. Mam już dwie córeczki. Na razie nie mam żadnych objawów ciaży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×