Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Marzec 2017

Polecane posty

Gość magdawk
Super 3 dZiecko. Fajna duza rodzinka bedzie☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolka84
Czyli chyba będę pierwsza :) Z USG wychodzi 04 marca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdawk
Może jeszcze na luty się załapiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny :)! Fajnie ze jest nas coraz wiecej zawsze to bedzie mozna ciekawa burze mozgow zrobic ;). Myslalyscie juz nad imionami jakie ewentualnie wybierzecie dla swoich Dzieciatek? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdawk
Hmm ja w sumie juz dawno dawno temu postanowiłam Ola albo Ala☺ A dla chłopca już nam się pomysły wyczerpały. Chłopaka już mamy i imie też nam sie od razu nasunęło. No wiec, nie ma innej opcji musi być dziewczynka☺ Jak nie to będzie kombinowanie hehehe. Nie no Na chłopca też będziemy się cieszyć. Wiadomo najważniejsze, żeby było zdrowe dzieciątko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolka84
Ja również opcji chłopak nie uwzględniam :) A dziewczynka Sandrusia-od liceum o tym wiem :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie z imionami to pewnie będzie tak, że dziewczynki będą miały udział w wyborze. Ja mam nadzieję na chłopca, ale jednak najważniejsze aby maleństwo było zdrowe. Dla chłopca podoba mi się Tomek, Maciek, Paweł, Piotrek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdawk
Kiedy macie najblizsze wizyty u gin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 10 sierpnia. To będzie równe 7 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolka84
Ehh środek lata a ja się zaziębiłam :/ A u Was jak samopoczucie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reox
Puk, puk, dziewczyny co tu taka cisza...Piszcie jak się czujecie? Maciej jakieś objawy w ciąży. U mnie póki co zero objawów, nie mogę doczekać się I wizyty u gin. Będzie to już skończony 7 tydz., mam nadzieję ujrzeć serduszko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadziejaa7
Hej reox, jeśli chodzi o objawy to ja mam straszne mdłości i ogólnie zero sił na cokolwiek, czasem ciężko mi na nogach ustać musze się iść położyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadzieja, współczuję Ci. A jesteś na zwolnieniu? Ja mam to szczęście, że w żadnej ciąży nie miałam ani mdłości ani nie wymiotowałam. Słyszałam, że dobre na mdłości jest wypić po przebudzeniu powoli wodę ze szczypta soli. Trzymaj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziolek1106
Witam dziewczyny! Jestem w 7 tyg. Wczoraj byłam u lekarza. Serduszko maleństwa bije. Niesamowite przeżycie kiedy to zobaczyłam:). niestety od 3 tyg leże w łóżku bo również zrobił się krwiak na szczęście już się ładnie wchłonął jakże jestem dobrej myśli. Co do objawów to bolące i twarde piersi i straszna zgaga:( Do tego od zapachu smażonego robi mi się nie dobrze. Na szczęście żadnych porannych mdłości:) a Wy jak dziewczyny się czujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolka84
Ja już zaczęłam 10tc. Generalnie ciąża bezobjawowa tylko to zmęczenie.... Jak wracam z pracy to już siły na nic nie mam. 25 sierpnia USG prenatalne i pewnie już będzie wiadomo Sandrusia czy Norbert :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nika001
Hej dziewczyny, pisałm na pierwszej stronie wątku. U mnie narazie brak objawów, poza zmęczeniem. Dziś odbieram wyniki tych pierwszych badań, ciekawa jestem, co pokażą. Jeśli chodzi o pracę, to mam taką sytuację, że jestem teraz na urlopie wychowawczym. Chyba jak minie te krytyczne 12 tyg, to zrezygnuję i pójdę na l4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ola
Hej dziewczyny. Mogę się dołączyć? Termin na 15 marca :) jedno poronienie w marcu tego roku :( oby teraz bylo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nika001
Dziewczyny, co tam u Was?czy któraś z Was wybiera się na usg prenatalne i test pappa? Ja dostałam skierowanie i okazuje się, że termin badania wyznaczono na prawie ostatni możliwy dzień, bo jest sezon urlopowy:/ Co do samopoczucia, to jestem meba zmęczona, zasypiam na stojąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasica :) Witam się i ja z wami :) Gratuluję każdej z osobna :) Ja już dwie kreseczki widziałam dawno dziś byłam u gin i wszystko ok 8 tydzień termin na 28 marzec :) mam małą nadżerkę i dostałam tabletki dopochwowe i zero sexu ;) mam mega nudności normalnie wszystko mi stoi w gardle :/ i spać też bym mogła cały dzień :P ale niestety nie darady bo w domku dwu Letni synek ;) wizyta za 4 tygodnie :) Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tinaaa22
Cześć dziewczyny, ja 10 tydzień, w piątek byłam na pierwszym usg i słyszałam już jak serduszko bije także troche ulga. Mój robaczek ma 25 mm. Teraz czekam na prenatalne. Wy już mialyscie? W którym tyg? Bo mi lekarz w piątek powiedział że to jeszcze za wcześnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak wasze samopoczucie dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nika001
hej. u mnie nadal zmęczenie. Byłam u lekarza w piątek, dziecko rozwija się dobrze, ma już 40 mm. Na prenatalne idę 5 września, to będzie równo 13 tygodni. To usg wykonuje się od 11tyg4 dni, do 13tyg6 dni.Ale już na wizycie ostatniej lekarz sobiespoglądał i mówił, że nic nie widzi niepokojącego. Oczywiście dziecko jeszcze za małe, żeby wszystko dokładnie zobaczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziolek1106
Witam! Ja usg prenatalne mam w 12 tyg a dokładnie na 6 września. Już nie mogę się doczekać:) Krwiak, który miałam się wchłonął i nie muszę brać już duphastonu. I nareszcie nie muszę już leżeć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny! Jakiś czas mnie tu nie bylo ale czas wracać he he :). Jesli o Nas chodzi to jutro zaczynamy 13 tc :); mdlosci przeszły jak ręką odjal a przyszedl meeeega apetyt i juz nie wiem co jeść żeby się najeść a później nie turlac :D. My badania prenatlne mamy juz 29.08 i tez okropnie doczekać sienie moge :)). Wcześniej pisalysmy tez o imionach dla naszych Skarbów. U nas pomysl poki co tylko w przypadku dziewczynki i jesli okaze sie ze bedzie dziewczynka to najprawdopodobniej bedzie Natalia :), w przypadku chlopca pomyslow brak ale jak bedzie chlopczyk napewno raz dwa cos mu wybierzemy :). Witam wszystkie nowe kolezanki i pozdrawiam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadziejaa7
Cześć, byłam wczoraj u gin. 10 tydz 3 dzień, maleństwo ma już 4.1cm. Równo w 12 tyg mam badania prenatalne. Jak się czujecie? U mnie mdłości minęły ale jestem ogólnie słaba i dosyć dużo leżę, źle też znoszę jazde autem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marilla03
Hej, jest tu jeszcze ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studentka2602
Szanowne Panie. Jestem studentką V roku Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, na kierunku Dietetyka. W mojej pracy postanowiłam zająć się oceną sposobu żywienia i stanu wiedzy żywieniowej kobiet w ciąży. W związku z tym zwracam się z prośba o wypełnienie poniższej ankiety. Ankieta jest w pełni anonimowa, a zebrane w niej informacje posłużą mi jedynie do napisania pracy magisterskiej. Dziękuję https://www.webankieta.pl/ankieta/256260/ocena-sposobu-zywienia-i-stanu-wiedzy-zywieniowej-kobiet-ciezarnych.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×