Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jakie imie dla drugiej corki?

Polecane posty

Gość gość

Mam 3 letnia corke Lilianne. Niedlugo rodze druga dziewczynke,ale dalej nie wiemy jakie imie nadac tak,zeby pasowalo tez do imienia starszej siostry... Myslelismy nad imionami Malwina,Michalina,a mnie ostatnio do gustu przypadlo tez Julianna,ale boje sie,ze wszyscy wolac na nia beda Julka,a to oklepane strasznie imie... Generalnie imie raczej powinno byc z tych... Miekkich,raczej bez "R" ,gdyz one srednio do nazwiska pasuja. Moze ktos cos doradzi?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to niby znaczy, że imię starszej córki ma pasować do imienia młodszej? Przecież to nie bliźniaczki syjamskie, o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja swojej córce daje na imię Małgorzata, może i jest r ale w zdrobnieniu Gosia, Małgosia brzmi ładnie. Na są tez gusta i gusciki i o tym sie nie dyskutuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daj Liwia będzie pasował idealnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej:) ja dla swojej córeczki dałam na imie Laura:) jeśli chodzi o Juliannę to mojej kuzynki córka tak ma na imie i wolają na nią Julka lub JULIAN:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Malwina i Michasia są ok, Julianna to dla mnie udziwniona Julka.. może Antonia, Antonina, Melania, Ada, Iga, Jaśmina, Basia, Eliza,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wole,zeby imiona moich corek byly podobne,hmmm,spolecznie,moralnie itd nawet jesli nie sa blizniaczkami syjamskimi:p ja mam na imie Aleksandra,a siostra nazywa sie Lucyna i zawsze mi zazdroscila,ze mam "normalne imie",wiec nie chce,zeby ktoras z dziewczyn mowila,ze jej imie jest gorsze,zreszta jakby brzmiala Lilianna i dajmy na to Berta?:p a co myslicie o imienie Łucja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie podoba mi się Łucja. Lilianna zresztą jeszcze mniej ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałam dac Łucja ale wszyscy wokół krzywili sie, łącznie z ojcem dziecka, a wybór imienia miał być wspólny. Jeśli tobie sie podoba i tatusiowi, mysle, ze za parenascie lat, Łucja będzie ładne i wyróżniające sie no i pasujące do dziejszych "trendy" na staromodne imiona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marianna może? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może Karolina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może Alicja? Lila i Ala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lilianna i Julianna nie brzmia razem fajnie, podoba mi sie Malwina lub Michalina ale ktos napisal przede mna Alicja i naprawde fajnie pasuje. A moze Matydla lub Maria?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy w waszym otoczeniu też rodzi się dużo więcej dziewczynek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lilianna i Joanna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem w ciąży i się też zastanawiam nad imieniem dla córeczki. Myślę o Anastazji i Jaśminie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi sie wlasnie bardzo podoba Jasmina,ale chyba jest zbyt dziwaczne i jedyny skrot jaki mi sie kojarzy poza Minka to chyba Jasia,a tego nie bede w stanie sluchac. Nasza pierwsza corka miala byc Anastazja,ale kolezanka urodzila Anastazje,wiec zostala Lilianna;) Alicja mi sie zawsze bardzo podobalo,ale jest baaaaardzo popularne,mam dwie w bloku:p Marianna jest super,tylko w skrocie Marysia,tak? A Marysie ma siostra szwagierki,a czesto widujemy sie w takim gronie... A Gabriela,jak myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Łucja jest super! i pasuje do Lilianki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Łucja wcale nie pasuje do Lilianny. Lila ładne a za łuce to cie corka znienawidzi. To juz lepiej Malwina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nnie w bloku na dziewczynke Łucje wołają ciotka Łuca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Łucja nie pasuje do Lillany to bedzie tak jak z Aleksandra i Lucyna( Łucja bedzie zazdroscic Lilce imienia). Malwina jest ok, moze Klementynka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gabrysia tez fajne imie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jadoda,Jagodka bedzie pasowac.Łucja ,Michalina tez slicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja cora 3 -letnia ma na imie Michalina☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hm,a myslicie,ze dziecko by sie nie obrazilo za imie Jagoda? Jest bardzo ladne,ale jakie macie odczucia co do niego? W sumie nazywac sie jak owoc...:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ogólnie nie podobają mi się imiona kwiatowo owocowe np Róża albo Malwina Ale Jagoda akurat jest wyjątkiem. Jednak uważam że pasuje tylko do dziewczyn o ciemnej karnacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może Kinga ? Kinia ? Bardzo mi się podoba to imię. Koleżanka właśnie nazwała tak swoją córeczkę. Przyznam szczerze, że Liliana mi się nie bardzo podoba. Tak samo róża, jagoda itd. Ostatnio te Natalii, oliwki, Weroniki tez wkurzają. Mi zawsze jakoś Weronika się nie podobało może dlatego ze w zerówece była u nas taka Weronika i te panie Weronka, albo Werona to dziś juz nie mogę słuchać tego imienia. Dzieciaki oczywiście wrona albo Weronika sika. Standard.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lilianna i Emilia/Emma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Adrianna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi sie np imie Liliana tez nie podoba,ale starsza corka jest Lilianna,przez dwa "n" i w ten sposob to imie brzmi dla mnie calkiem inaczej:p Emilia tez ladnie,w ogole bym nie pomyslala,a moja kolezanka z podstawowki tak sie nazywala,Emi na nia wolali pozniej(Emila brzmi tragicznie:p). I Kinga tez fajnie,malo popularnie na pewno:p kurcze i juz kilka nowych typow mi sie pojawilo (Kinga,Emilia,Jagoda) o ktorych bym nie pomyslala:) dzieki dziewczyny,jak cos wpadnie Wam do glowy to piszcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×