Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jakie imie dla drugiej corki?

Polecane posty

Gość gość
Nie ma co dopasowywać do starszego dziecka lub nazwiska. Ja mam Lenka a za miesiąc będzie jeszcze Ida

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam Kaję i jak druga okaże sie d z iewczynka to będzie Kornelia albo Róża. Jak chłopiec to Kornel. Do Lilianny tez mi Kornelia pasuje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi sie tez podoba Kornelia :), a szczerze mówiac imiona takie jak Lilianna, Róża mi sie nie podobają. A może Kamila, albo Kamilla, mi sie bardzo podoba, Kornelia zresztą też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja córka to Jagoda dziś obchodzi imieniny :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
JA MAM bluzniaczki Lilianne i Lile Mozn tez Leila sac Albo.Lily LAURA??Luiza??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uwielbiam imie Jagoda,ma juz 15 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lilianna i Lila mamie braklo pomysłów już na dwa imiona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam starszą Hanie a młodszą Liliankę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam córeczki Alicja i Patrycja. A z twoich typów Michalina Misia Michasia piekne imię ale z naszym nazwiskiem było by masło maślane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Liliany najlepiej Michalina. A Marianna tez ładnie. Skracac mozna niekoniecznie Marysia ale rowniez zdrobnic mozna Marianką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja siostra ma na imie Jagoda. Sliczne imie i super pasuje do Lilianny. Mowilismy na nia Gódka albo po prostu Jagoda. Zawsze wszyscy dobrze reagowali na jej imie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Łucja bardzo mi sie podoba, Jagoda tez. Moze dołoze do listy Lidia - piekne, ciekawe i cieple imie i bardzo oryginalne. Julianna na pewno bedzie Julka moja corka ma kolezanke o tym imieniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi też imię Kinga bardzo się podoba. Gdyba nie siostra kinia tak bym nazwała w przyszłości bo na razie to chłopiec ma być. . Wcale to nie jest nowe imię. Siostea ma 25 lat ;-) . Sporo jest Kingów. Na moją siostrę jej mąż często woła niusia od kingusia albo kinia. To fajne imię. Nasza wspólna koleżanka ukrainka nazwała córkę Kinga bo siostry imię tak jej się spodobało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ps.Lilianna i Lila to inne imiona sory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I tak na jedna i drugą będą wołać Lila,Lilka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jeszcze jest Leokadia. I wtedy Lilka i Lotka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alicja pięknie pasuje. Melania, Maja, Antonina, Blanka, Jowita, Jessica, Amanda, Wiktoria, Sara? Co myślisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15.30 Jessica? przestan z takimi imionami....:\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15.30 nie wiem jak autorka, ale mi z twoich wymienionych imion nie podoba się ani jedno... oprócz Alicji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może coś na tę samą literę? Liwia, Luiza, Lidia, Laura, Leontyna, Letycja. Albo również coś kwiatowego lub owocowego. Z proponowanych przez Ciebie imion bardzo podoba mi się Malwina. Może być także podobne imię, czyli Malina, albo np. Kalina, Rozalia, Dalia. Inne imiona, które mnie się podobają i według mnie pasują, to Anastazja, Marcjanna, Marcelina, Idalia, Kornelia, Gaja, Izabela, Pola. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może coś na tę samą literę? Liwia, Luiza, Lidia, Laura, Leontyna, Letycja. Albo również coś kwiatowego lub owocowego. Z proponowanych przez Ciebie imion bardzo podoba mi się Malwina. Może być także podobne imię, czyli Malina, albo np. Kalina, Rozalia, Dalia. Inne imiona, które mnie się podobają i według mnie pasują, to Anastazja, Marcjanna, Marcelina, Idalia, Kornelia, Gaja, Izabela, Pola. Gabriela też jest piękne. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do tych "miękkich" imion - nie wszystkie imiona z R są twarde. Kornelia, Wiktoria czy Karolina dla mnie jest miękkie Co do Julki - jak imię Ci się podoba to nie patrz na to czy jest oklepane czy nie A co do imion - mi się podoba Zosia, Kasia, Basia, Alicja, Wiktoria i Patrycja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XPatkaX
Anastazja jest ładne lilia lily lola LENA lana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alicja jesli chcesz "dopasowywac". Ja mam Alicje, drugiej dalabym Eliza lub Liliana wlasnie albo Elena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro starsza jest Lili (jak piesek) to drugiej bym dała Reksio albo Azor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×