Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zapalenie pęcherza a masturbacja

Polecane posty

Gość gość

Mam następujący problem, mam ewidentnie początek zapalenia pęcherza, zaczęłam brać furagiunum, mój facet wyjechał na kilka dni i wiem,że będzie mi ciężko wytrzymać bez seksu, zawsze wtedy radzę sobie sama :) I stąd pytanie czy można bawić się myszką przy zapaleniu pęcherza, pytanie głónie do kobiet rzecz jasna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapalinie często jest to zakażenie nawet podczas badań ginekologiczny nawet innymi świństwami można się zarazić. Dobre są zioła mniej szkodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
początki zapalenia pecherza to zero seksu jak i palcówek koleżanko! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
laska zacznij sikać zawsze po seksie,a nie będziesz łapać wilka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możesz się masturbować. Zapalenie pęcherza to żaden problem i w niczym nie przeszkadza. Wszystko jest OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bierz neofuragine przez pierwsze 3 dni 3 razy 2 tabletki i bardzo dużo pij, na mnie od razu działa. co do masturbacji to spoko,ale przy sterylnie czystej rączce i dotykasz tylko łechtaczki :P na pewno wstrzymałabym się z seksem przez kilka dni, najlepiej 4-5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapalenie pęcherza to zazwyczaj przywiązanie do miłości, seksu i bliskich relacji. Może jesteś podświadomie obrażona na swojego faceta ? Osobiście odradzam masturbację, bo tylko możesz przedłużyć zapalenie pęcherza http://przygoda-z-duchowoscia.blog.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zawsze jak za często się kocham, to zaraz mam zapalenie pęcherza...taka kobieca natura :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wylogowani onanisci już na starcie :-D:-D walenie konia na postoju pozostaje :-D:-D:-P🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie jest natura kobieca, bo normalnie po stosunku nie powinno być zapalenia pęcherza. To może być również przylgnięcie do seksu i pragnień oraz podświadoma agresja wobec płci przeciwnej i tu bym upatrywała przyczynę. http://przygoda-z-duchowoscia.blog.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20.59 - weź pilnie leki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21.04 - Dewoto od bloga: u ciebie nie ma kwestii zapalenia pęcherza, bo nigdy nie miałaś faceta, więc nie wiesz co to kobieca natura :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żryj żurawinę i każ mu się myć przed każdym stosunkiem!! :P bo to w większości faceci zarażają nas wszystkimi syfami, od zapalenia pęcherza do zapalenia pochwy,a to nieleczone powoduje nawet bezpłodność!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×