Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość master_faster

prezent dla żony

Polecane posty

Gość master_faster

Witam Chce kupić prezent dla żony. Wpadł mi do głowy pomysł aby kupić Gofrownice Tristar WF-2116, ponieważ widziałem osatnio taką w sferisiea żona bardzo lubi gofry a przy okazji ja na tym tez skorzystam :). Co sądzicie o marce Tristar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kafe Spam Patrol
Sferis spam alert!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zonie to się kupuje biżuterię, ekstra perfumy, sexy bielizną a nie gofrownicę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaMateusz
Pomyśl, co by sobie chciała kupić żona, ale zawsze żal jej było na to wydać. Np. drogi krem do twarzy, kupon do kosmetyczki, złota biżuteria, albo bielizna. Ostrzegam przed kupnem tej chińskiej na allegro, bo kiedyś zamówiłem i przyszła jakaś zwykła szmatka. Poszukaj jak już coś sklepu internetowego, który się w tym specjalizuje np. alles.pl Nie zapomnij o miłej atmosferze tego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem kobietą lubie dostawać na urodziny biżuterie, oryginalne perfumy np. Coco Chanel. Wiesz kobiety pragna byc przez facetow uwazane za piekność, chcą sie czuć przy mezczyznie seksowna kobietą a nie gosposią. Gofrownice moglabym dostac od wlasnych rodzicow. Ale jednak to Ty jestes mezem i wiesz najlepiej co zrobic by Twoja zona byla szczesliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miłka31
Nigdy nie chciałabym dostać od męża takiego prezentu, jak gofrownica. Kobiety uwielbiają piękne rzeczy, biżuterię, a nie jakieś sprzęty kuchenne. Ja na Twoim miejscu poszukałabym na żony czegoś w tym stylu http://janinaart.pl , bo ta gofrownica może ją nieco urazić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukasz fajnego wisiorka na prezent? Polecam ten w kształcie żarówki! Twoja partnerka na pewno się spodziewa się tak wystrzałowego i odlotowego prezentu! Produkt ten jest dostępny w sklepie internetowym CoZaCena - www.cozacena.pl w niskiej i atrakcyjnej cenie. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×