Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego ładni ludzie częściej obrażają innych ze względu na wygląd ?

Polecane posty

Gość gość

mam taką znajomą, znajoma znajomej, bardzo ładna, w wieku 19 lat reklamowala bielizne na pokazie, byla hostessa na róznych targach, sejsa jako fotomodelka do pewnego czasopisma kobiecego... czy to dlatego ze inni uwazali/uwazają ją za ładną jest taka a nie inna ? naśmiewa się z ludzi którzy kupują w biedronce, z ludzi ktorzy nie uprawiają sportu, a jak zobaczy osobe grubą uprawiającą sport to sie z nich smieje np z kobiet z kijkami do nordic walking albo smiala się z bardzo otyłej dziewczyny na rowerze (ze jak ten rower wytrzymuje taki cięzar), po facetach tez jedzie, ten za chudy, ten za gruby, ale ten ma morde jak buldog, ten za wysoki patyczak, ten za niski kurd**el, ona ma swoj typ faceta - umięsnionego faceta z tatuazem w typie kibola, kazdy inny to c***a, frajer, brzydal... To nie odosobniony przypadek, pamietam ze szkoly klasowego przystojniaka, krytykowal dziewczyny strasznie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba nie jest, aż taka ładna. Pewnie ma kompleksy i próbuje się dowartościować. Powiedźmy sobie szczerze, piękne modelki można policzyć na palcach jednej ręki. Większość wygląda, albo przeciętnie, albo gorzej od "zwykłych" dziewczyn. Naprawdę atrakcyjny człowiek nie ma potrzeby dowalania innym. Twoja koleżanka zachowuje się tak jakby musiała podkreślić swoją wyższość. Gdyby była taka wyjątkowa nie musiałaby tego robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież nie ma pięknych modelek. Mówisz o tych zredukowanych chudych szkapach które bez tapety nigdzie się nie pokazują? Dlatego nigdy nie kierowałem się wyglądem bo jak widać takie osoby mają siano zamiast mózgu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1. Zakompleksiona i/lub 2. Ladnym ludziom czesto od dziecka kazdy nadskakuje, wmawia im ze sa piękni, przystojni, śliczne, cudowne, słodziutkie, potem wyrasta z nich takie niewiadomo co, chamski arogancki facet ktory jest przekonany że każda wskoczy mu na fiuta, bo on taki piękny i z******ty albo takie jak twoja znajoma, z pogardą odnoszący się do innych. Sama znam bardzo ładną dziewczyne, wygląda na dodatek bardzo młodo, zadbana, wysportowana ale ma okropne kompleksy, uważa się za brzydule, mówi że jest za chuda, za niska, że ma brzydkie włosy, same wady w sobie widzi a twarz ma naprawde piekną, bez makijazu symetryczne rysy twarzy, duze oczy, usta, żadnych plam, tradziku itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo bywa, ze ludzie ładni nie mają nic do zaoferowania oprócz swojej urody, dlatego próbują udowodnic wszystkim, że tylko to sie w życiu liczy i hejtują nieładnych często bardziej wartościowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja znam grubą i też uważa się za ładną. To jest dopiero smieszne. Chyba potrzebuje się dowartościować bo ktoś jej zwrócił uwagę ze ma drugą brodę to się strasznie oburzyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dlaczego dzielisz ludzi na ladnych i nieladnych? Uwazam,ze kazdy jest ladny. Nie nasmiewam sie z nikogo. Przykro mi,ze masz taka kolezanke. Nie chcialabym sie przyjaznic z kims kto kpi z innych ludzi. Byloby mi wstyd w towarzystwie takiej koleżanki. Taki ma charakter,uroda nie ma tu znaczenia. I pamietaj nie ma ludzi brzydkich. Nie ma na swiecie takiej osoby,ktora jest piekna dla kazdego czlowieka. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama pewnie jest bardzo paskuda i chuda szkapa nie podoba mi sie dużo wiekszość modelek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tematy dotyczące wyglądu już mega nudne. Gruby, chudy, brzydki, ładny..i tak w kółko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znałam taką dziewczynę na uczelni - ładna, ale każdego innego obgadywała, że nie takie włosy, że gruba, itp. Któregoś pięknego dnia wkurzyłam się na nią i wygarnęłam wszystko. Są to osoby niewychowane, które widzą tylko czubek swojego nochala. Nie należy się tym przejmować, bo wartości dobrego, sympatycznego człowieka nie mierzy się wyglądem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Irina Shayk jest piękna, ale większość to laski w typie Anji Rubik. Siwiec moim zdaniem również urodą nie zachwyca. Niby jest szczupła, ale piersi i twarz to porażka. Jest przerysowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×