Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy ktoś sprzedawał ostatnio mieszkanie

Polecane posty

Gość gość

bez agencji? Ile to zajęło czasu (do przedwstępnej)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 miesiące. Najbardziej chodliwe osiedle w mieście no i 1 piętro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
-w dwa dni znalazl sie kupiec -za dwa tygodnie notariusz i po sprawie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy, najpierw trzeba znaleźć kupca, to może potrwać, potem podpisuje sie umowę przedwstepna z terminem podpisania umowy kupna u notariusza. No jak ktoś bierze hipoteczny w tym czasie to może potrwac do 1,5 miesiąca. Jak sie chce sprzedawac najlepiej od razu przygotować siebie potrzebne dokumenty do sprzedaży, czyli akt własności, księga wieczysta, dobrze mieć rachunki za czynsz, kupujący często pytają o koszta utrzymania mieszkania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przez biuro nieruchomości niestety jest najszybciej, ale pocieszające jest to że prowizje nie są wysokie. Ja korzystałam z NowodworskiEstates z Krakowa, w dwa tygodnie było po sprawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas liczył się czas i znalezienie kupca i potem notariusza. Szybko to załatwilismy z pomoca kancelarii notarialnej www.jeziorscy.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozumiem sprzedaży mieszkania przez agencj. Oni nie robią NIC poza zgarnięciem prowizji. Wiem bo kupowałam mieszkanie przez pośrednika. Ale czemu ktos sprzedaje przez pośrednika to nie wiem. Przeciez samemu mozna zamieścić ogłoszenie na olx czy otodom. Prowizja dla biura to 2-3% wartości mieszkania i od sprzedających i od kupujących czyli 5-15tysuecy za NIC! Masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze jedno. Zarówno ja jak i kazda osoba która znam i ktora kupowala mieszkanie najpierw przegląda oferty bezpośrednie, wiec bez agencji raczej bedzie szybciej. Jak mysle o tych posrednikach to mam narwa od razu. Pasożyty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spoko ale jak znalazłeśtakiego pośrednika to tak zarobiłes na tym. Bardzo trudno jest sprzedać mieszanie od tak.... ja dlugo ogłaszałam się na portalach ze sprzedażą i zgłaszały się takie osoby że pożal się boże i tylko obniiżać i obniżać jak już nie było z czego.. Dobrze że udało się chociaz znaleźć dobrego notariusza Panią z kancelarii http://www.notariuszkarczewska.pl/ . Chociaż z tym nie było problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sprzedwałam mieszkaie w szczecinie za pośrednistwem biura nieruchomości http://www.patria.szczecin.pl/ i wszystko poszło jak trzeba . Nie biorą dużej prowizji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sprzedałam niedawno. Zgłosiło sie kilka biur ale nic takiego nie robili. W końcu jeden facet z innego biura nam sprzedał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przez biuro nieruchomości nie jest wcale szybciej, bo ludzie wolą zoszczędzić parę - parenaście tysięcy prowizji - i trudno się dziwić. Mniejsze mieszkania sprzedają się łatwo, ale duże i z agencją są problematyczne. Koleżanka sprzedawała ponad rok i żadna agencja nie pomogła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiadomo, wchodzi w to czas znalezienia kupca i czas realizacji formalności, przynajmniej dobrego notariusza, który sprawnie poprowadzi te działania warto zawczasu ogarnąć - w naszym przypadku idealnie sprawdziła się warszawska kancelaria notarialna http://notariuszursynow.waw.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marmolada_mazurska
ja tez się związałam z biurem, ale mieszkam w Mikołajkach więc padło na vivapol.mazury. w okolicy chyba sa najskuteczniejsi :) przynajmniej słyszałam wiele takich opini i też moge po sobie potwierdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elkaa

My też z biurem sprzedawaliśmy. A dokładniej z abc dom z krk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×