Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

DLV

Tak Was Polacy kochają "bracia ukraińcy"!!!

Polecane posty

Gość gość
Władza jest chora ale tak myślę że to sa zależnośc***aństw i może jakieś groźby bo czy naprawdę byliby tak głupi? A co do zdjęć to już trzeba mieć coś poważnego z głową zeby tak robić. Ja awet najgorszemu wrogowi bym tak nie zrobiła. Boże.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kto powiedział ze dajemy im prace ? pracuja tam gdzie polacy nie chca pracowac i place im 5 zeta za godzine :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jednakże duzo firm NORMALNIE zatrudnia za takie samo wynagrodzenie a potem awansuje te szczury..; (

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22:21 - Gadasz bzdury. Jak pracowałem na produkcji, dwa lata temu, było trochę ukrów, rok temu w innym miejscu, już było całkiem sporo ukrów pracujących z Polakami... Ostatnio poszedłem do fresha na zakupy, gdzie pracowali dotąd sami Polacy, zobaczyłem dwie nowe dziewczyny i usłyszałem ukraiński bełkot:( A w święto niepodległości, ukry pracujące na budowie, niedaleko mnie specjalnie powiesili na gałęzi polską flagę... A mieszkam we Wrocławiu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego nie zatrudniach Ukrainców Ukrainek mam seks za darmo z ukrainkami wciskam im ze mam BMW itp loda mi robia nawet nie musze podrywac wybieram mlode laski dziewice pokaza mi wszystko co chce cycki cipke :) sprawdzam rozwarcie a potem pcham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22:28 - ukrainki mają geny chazarskie i rysy prostackie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"place im 5 zeta za godzine smiech.gif" I właśnie tu jest problem. Czytałem niedawno artykuł na interii. Pisało tam, że 10% ukrów planuje emigrację. Ukraińców jest... około (ponad) 50 mln (ale przyjmijmy, że 50 mln). To daje liczbę 10 mln ukraińców. A teraz zgadnijcie, gdzie większość chce przyjechać... No właśnie. Większość - nie sprecyzowano ile. Możemy przypuszczać, że 50-80%, co nam daje liczbę 5-8 mln... Oni tu będą tak długo zjeżdżać, aż stawki się wyrównają. I ludzie (Polacy), którzy zarabiają 14 zł/h, niedługo będą zarabiali 6 zł/h...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podobno dla upaińców zawsze jest praca w Polsce a Polakom cięzko znaleźć :( ja nie wierzę w to ,że oni zarabiają mniej od Polaków a czemu .... sami się do tego przyznają ,że płace się wyrównały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak naprawde oni nie pracuja dobrze. Kiedys tak bylo teraz zatrudniajac Ukraincow Ukrainki. Jest tylko dobrze dla prywatnych firm. A tak sa nietobami. Ida gdzie sie oplaca gdzie zarobia i mniej sie narobia. Po za sprzataniem domow jako gospodyni sa dobre ale starsze kobiety. Nie mlode i Tyle w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak bys autorze nie wiedzial to Polacy rowniez dosrywali Ukraincom tak jak oni nam. Takie byly czasy. Narody ze soba ostro walczyly. Teraz politycznie jestesmy bliskimi kompanami i budujemy wspolna przyjazna polityke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ci którzy ich wybielaja i nazywają braćmi kompanami , to szczury ukraińcy piszący po polsku albo z ZUwP :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
włażenie bez wazeliny ukropom jest żałosne , nie rozliczyli się ze swojej historii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"bracia" ukraińcy gdyby mogli powtórzyli by te rzezie w tak okrutny sposób jak robili to 70 lat temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polak,przed szkodą i po szkodzie głupi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oby w końcu trafiło cos do tych pustych łbów a przede wszystkim do Polityków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przypominania nigdy za wiele może cos w końcu trafi do zaślepionych nienawiścią do Rosji za wszelką cenę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×