Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nie płaci alimentów.

Polecane posty

Gość gość
A co tu komus odpowiadac na czyjś post z wczoraj ? Bez komentarza-dziecko nie musi czegoś,kogos,itd.Ma wybór,bo czuje,mysli,odbiera na wprost,bez chorej kalkulacji. A jesli jest inaczej to chory układ,że dziecko musi walczyć o uwagę i miłość taty,bo znaczna część tego zabiera inna kobieta a on nie chce/nie umie tego pogodzić. Pierwszy raz słyszę,że wszyscy wszystkich i wszystko lubią.To nienormalne i nienaturalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kwoki co gdaczecie prózno -alimenty nie placone w m-cu lipcu to temat tego topiku!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś sama piszesz nie na temat. To Ty nie odpuścić bo masz wredny charakterek. Zacznij sama pisać na temat wstrętna babo. Twoje poglądy są chore tak samo jak i Ty. I ja nic o sobie nie pisałam, sama naucz się czytać ze zrozumieniem. Zacznij czytać wątek i komentarze i w tedy zaczynaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma co się na tematem rozwodzić mają być płacone w kwocie która sąd zasadzil czy coś kupuje czy nie. I tak nie zmienia to faktu ze ex to podłe baby wykorzystujące swoje dzieci do gierek. Każdy o tym wie skądś się to przecież wzięło :D i tak takie byle są wyśmiewane a dziecia się współczuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12'29,jestes niereformowalna.Nic nie dociera.Temat jest o alimentach i widzimisię tatusia na lipiec ,trwa to 4.lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"ex to podle baby" -mowi kobieta o innej kobiecie,(fujjj),ktora wczesniej byla jego ukochana zapewne dziewczyną,narzeczoną,żoną a Ty,inna wziela po niej "gorszy sort"przechodzonego ,zuzytego faceta.Zaś ona dzis to złą kobieta jest a next to suuuper haha.I na pewno nigdy nie maczają paluszków w intrydze,by czyjść eks mąż przypadkiem nie miał prawidlowych w sprawach wychowania i opieki nadz dzieckiem relacji . "Uwielbiacie jak on dzwoni do eks w sprawie dziecka,jak zabiera do siebie,jak placi wiecej by dziecko rozwijalo zainteresowania,z utesknieniem czekacie az dzieciak zawita znow do domu taty i on wam mniej czasu poswieci",itd,itp. Mówię Wam niektóre głupie babiszony to ja - Antek z Podola.Nie eks,nie Ty ,to nastepna nowa kobitka sie znajdzie. ALIMENTY TRZA BULIĆ W ZASADZONEJ KWOCIE BEZ WZGLĘDU NA WZGLĄD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ha ha ha ale jesteście śmieszne do was nic nie dociera. Bo jesteście ograniczone umyslowo i tyle. A ta jedna która tutaj wypisuje głupoty a g****o wie bo nigdy nie była w takiej sytuacji jest najsmiesniesza i nie powinna w ogóle się wypowiadać bo jej zdanie nic nie jest warte. Puste slogany powtarza i brednie. Ja napisałam prawdę. Dobra matka powinna pomoc dziecku w zaakceptowaniu nowej sytuacji a je nastawiać dziecko przeciwko ojcu i obecnej partnerce. Gracie własnymi dziećmi i robicie im krzywdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobre:) Matka powinna wręcz namawiać swoje dziecko, by polubił nową partnerkę ojca. Ale co ma zrobić, jak to już kolejna ciocia? Matka powinna wszystko, a ojciec kompletnie nic. Co mam go po tyłku całować, bo co jakiś czas zrobi przelew i dziękować mu, bo nabył nową ciocię dla swojego syna? Żenada. Dziecko to nie jest pies, który przywiązuje sie do każdego, kto mu jeść da. Jak sam ma k********.c.e organu rozrodczego, to niech sam zadba o relacje własnego syna ze swoimi miłościami życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O jedną już zadbał. To teraz musi alimenty płacić, po sądach łazić i czekać na komornika. ..uj z taką miłością życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poza tym mam dość uświadamiania mojego byłego męża, że ma dziecko! Zmuszania go do kontaktów z dzieciakiem, przypominania, że to jego własne dziecko, które go potrzebuje. Mam dość wmawiania dziecku, że tatuś po raz kolejny stoi w korku, spóźniając sie 5 godz, mieszkając w tym samym mieście . Mam dość idealizowania tatusia w oczach syna, tylko dlatego, że tak wypada. W związku z powyższym dzisiaj złożyłam wniosek do komornika. Może on mu przypomni, że ma syna!!! Własne dziecko, które kocha ojca i go potrzebuje! Może tatuś zrozumie, że nie jest pępkiem świata, który kreuje własną rzeczywistość robiąc przy tym idiotów z ludzi! A te pieniądze mam głęboko w nosie! A teraz wszystkim normalnym dziękuję a reszcie życzę więcej obiektywizmu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A te pieniądze mam głęboko w nosie! xxx to są pieniądze dziecka - więc nie miej ich w nosie tylko walcz o nie! dziecko samo sobie pieniędzy od takiego "tatusia" nie wywalczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14;41,trollu,wypad z tematu!!!!!!!!!!!!! Na innych tematach robiłam to samo-temat o czyms a ty walisz posty o ty,ze matka powinna uczyc dziecko akceptacji z kolejna next tatusia.Kompletnie nie docieraly prosby,zeby pisac na temat lub sie zamknać.Wreszcie olano jej niegrzeczne bez stylu i tematu posty i sie uciszylo. Na chwilę,bo..trolluje dalej i koniec kolejnego tematu,autorka podziekowala za wpisy . Płaca ci za ten trolling ? ,byle wpis,obsesyjnie o nowych kobietach i pomyjach na eks żony. Żenua i dwa metry mułu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
robiłaŚ* miało być,literówka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mnie razi zachowanie ojca dziecka. Zazwyczaj kobieta samotnie wychowujaca ma ograniczony budzet i alimenty ok 600/m-ac - wiec jak tatus kupuje kolejna kurtke za 200 bo tak mu sie podoba a potem to sobie odpisuje od alimentow - to to nie jest w porzadku. Bo moze nie ma na to kasy w budzecie. Tak samo wakacje i wszystkie wieksze wydatki. Jak dla mnie alimenty sa na biezace wydatki - rachunki, jedzenie, ubrania, zabawki, zajecia. Ale juz wakacje czy jakis np rower powinby byc uzgadniane osobno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przede wszystkim alimenty to jedno obowiiązkowe a kupienie czegos poza to wybór,byle rozsądny i ustalany wspołnie,bo raczej tata nie ma pojęcia co było by realnie potrzebne dziecku,bo ma je najczęściej na weekend(-y).Efekt?-dziecko jedno,ojciec,drugie a mama trzecie zdanie czyli proste?-nalezy wspolnie uzgodnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie którzy potrafią wspólnie uzgadniać, nie płacą alimentów. Bo się nie rozwodzą. Sprawa jest prosta jak konstrukcja młotka i została wyjaśniona na samym początku wątka: baba idzie do komornika, facet się budzi i zaczyna płacić jak ta-la-la. Jak ładnie poprosi to mu baba zdejmie komornika. A jak nie - to komornik zarabia na swoje wakacje przez kolejne 20 lat. I czego tu można nie zrozumieć, żeby bić pianę na 3 strony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś sama jesteś trollem i Ty w*********j stad Jesteś przykra i nie rozumiesz nic tylko wpatrzona w siebie. Dalej krzywdzie dzieci powodzenie. W*******z mnie prymitywie j****y. JA wiem ze mam racje i jak ja będę kiedyś była na pewno dziecku pomogłabym w tej sytuacji a nie jak wy. Tępe egoistyczne wstrętne baby. Dlatego jesteście same bo jesteście wstrętne. Nie matka ma nie zmuszać dziecka do lubienia obecnej partnerki ale pomóc mu zrozumieć ta sytuacje. Jak wy co chwila macie nowych wujków konkubentów to jest ok. A później w tv mówią ze pobił dziecko lub znęcał się latami matka nic nie zrobiła. I same jesteście trollami. Dla was każdy jest trollem gdy mądrze myśli nie tak jak wy upośledzone baby. Tak autorko bardzo dobrze zrobiłaś z komornikiem mam nadzieje ze ściągnie wszystkie zaległe pieniądze dla dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś każdy dla Ciebie co piszę mądrze i ma inne zdanie to troll bo ograniczona jesteś. Nic nie dociera do tępej głowy. Przepraszam ale inaczej to się nie da napisać. I niech dno zamknie paskudną buzie i wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś napisała: " niech dno zamknie paskudną buzie i wyjdzie." To co ty tu jeszcze robisz? Wyp.. pusta, agresywna i wulgarna istoto!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18 26 Dno się miało nie odzywać. Czasem nawet kulturalna i opanowana osoba może stracić nerwy jak czyta takie rzeczy. Idź stąd bo psuje wszystko a zganiac na mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18 26 I pusta osoba jesteś Ty, i głowie tez pusto masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Problemy z pisaniem, problemy z myśleniem, problemy z interpretacją tekstów... Ty masz chyba same problemy!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dno miało się nie odzywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ile ty den widzisz? Bo dla ciebie to każdy kto się do ciebie odezwie - to dno? p.s. gdybyś nie potrafiła zrozumieć - rozmawiasz z kilkoma ludźmi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dno miało się nie odzywać. P.S. ja wiem ze jesteś wariatka i sama piszesz stertę besensownych komentarzy. Tak jak robiłaś to na innych wątkach. Bo akurat wszystkie osoby zbierają się w tych samym czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie sluchacie,to macie-tę trollice znaną z Rozwodników trzeba olac milczeniem,ona ubliza,wymysla pisze jakby znała wszystkie esk,next,ojców i ich dzieci. Rozwaliła kilka topików tym pustactwem,infantylizmem,jasnowidzeniem i wróżeniem z fusów oraz brakiem podstawowej kultury. Juz były zglaszane jej posty do usunięcia,ale kafe rzadzi się iloscia wejsć i takiego obleśnego kogoś utrzymuje,bo kazde wejscie na kafe i kliknięcie to kasa!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie sluchacie,to macie-tę trollice znaną z Rozwodników trzeba olac milczeniem,ona ubliza,wymysla pisze jakby znała wszystkie esk,next,ojców i ich dzieci. Rozwaliła kilka topików tym pustactwem,infantylizmem,jasnowidzeniem i wróżeniem z fusów oraz brakiem podstawowej kultury. Juz były zglaszane jej posty do usunięcia,ale kafe rzadzi się iloscia wejsć i takiego obleśnego kogoś utrzymuje,bo kazde wejscie na kafe i kliknięcie to kasa!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dno które miało się nie odzywać sama jest trolle i rozwaliło kolejny topik który już zgłosiłam do usunięcia. Bo dla dna nie można mieć innego zdania bo jest się trollem. Dno zawsze pierwsze zaczyna ublizać i wyzywać a później ma pretensje i oskarża o zniszczenie wątku kogoś innego. Dno dnem pozostanie. Mam nadzieje ze dno wczoraj i dzisiaj podniosło swoją samoocenę swoim besensownych pisaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jadżka,trollico i znana hejterko,wypad.Nic nie zdziałasz,bo autorka zadawszy pytanie juz zadziałała,podziekowała i poszła. A ty tu jeszcze siedzisz ?hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×