Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Amizu19

Zrobiłam cos głupiego, i chce brnąć w to dalej.. tylko

Polecane posty

Gość gość
tylko d***** tak mają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego tak uważasz?moj obecny To mój 1. Nigdy nie chcialam nikogo mieć. Uchodze za niedostępna...nie wiem co sie ze mna dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś zarażona wirusem K= ku/re/stwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Starszawy Facet
"Jesteś zarażona wirusem K= ku/re/stwa" x Jakie masz prawo tak pisać? Ona nie użyła tego słowa, ale po staremu nazywa się to narzeczeństwem. Nawet w XIX, purytańskim wieku normalnym było mieć kolejno KILKU narzeczonych zanim zapadła decyzja o małżeństwie. Tobie się chyba myli zerwanie narzeczeństwa ze zdradą męża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To moj chlopak. Wiem ze w kazdym momencie moglabym skończyć z nim wszystko zeby go nie krzywdzic. Mimo wszystko kocham go. Tylko brakuje tej namiętności. Ktora ciagnie mnie do tamtego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Literatura, odbicie życia jest pełna takich rozterek. Czasem niezdecydowanie dziewczyny bywało powodem dramatu, gdy chłopcy sami brali rozstrzygnięcie tej rozterki w swoje ręce. Pojedynkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miłość bez namiętności nie przetrwa, więc odejdź i daj Wam szansę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyno, nie dyskutuj z debilami bo możesz tylko się zdołować. Rób to na co masz ochotę, bo życie jest po to by z niego korzystać ;-) Jeśli czegoś nie spróbujesz to nigdy się nie dowiesz jak smakuje... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Rób to na co masz ochotę, bo życie jest po to by z niego korzystać" x Nareszcie ktoś mi przyznał rację. Ja właśnie robię dziewuchom wodę z mózgu, wciskam kit o kochaniu, po‪ruch‪am sobie i spi‪er‪dal‪am bajerować następną. Dobrze mówisz, żyje się raz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×