Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutasek85

Katowice Gyncentrum i nie tylko... komu pomogli cd.

Polecane posty

Peonia hope z tego co kojarzę robila histero na lubinowej tez na nfz i wyszla tego samego dnia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkasia
Peonia ja w Gync tobilam histero,@ przyszla o czasie,L4 nie bralam bo akurat w piatek mialam histero i weekend na odpoczywanie,ale czam sie ok ☺ Usuneli polip,drasneli,badanie hist-pat ok. Po ok 2h jechalam do domku.Serafin robil mi histero,wiem ze nie wszyscy tam robia lekarze histero byc moze dlatego teraz zastoj... W provicie z kolei zastoj z badaniami immunofenotypu,na lipiec brak miejsc,w Gync w srody robia ale odpuscilam teraz te nk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewela...właśnie nie wiem. Jak wszystko będzie ok to zastanawiam się między Tychami (wojewódzki) a Sosnowcem. A gdzie wyląduje to nie wiem :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy zdarzyło się Wam zapomnieć zrobić zastrzyk z fragminu albo wziąć progesteron? Ja dzisiaj zrobiłam 7 h później niż zwykle zastrzyk w 9 tc kompletnie zapomniałam. Czy może to zaszkodzić? Czy jutro dawkę wziąć normalnie jak zawsze? Pozdrawiam Jola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jola spokojnie jutro weź jak zawsze nic się nie martw.Ponawiam ogłoszenie mam na sprzedaż Fragmin 5000 całe opakowanie 10 sztuk jeśli ktoras chętna proszę pisać MaBo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania609
Dziewczyny po co robicie ta histeroskopie? Ja mam nie drożne hajowodt i pytałem się czy zrobić ta laparoskopie albo histeroskopie to powiedział że nie po co u tak nic nie da przy in vitro ..więc już nie wiem. .:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aniu ja też mam niedrozne jajowody laparoskopi nie robiłam chociaż mnie namawiali natomiast histeroskopie zlecił mi dr M warto ją zrobić przed in vitro.MaBo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mabo a powiedz za ile chcesz sprzedać fragmin? Marysia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mabo a powiedz mi po histeroskopi nie udroznil ci się jajowody tak? To po co ja się robi co ona daje? Bo ja miałam robiona histeroskopie hakies 2 lata temu i mi to nic nie dało. ..nie wiem jak to się ma do in vitro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu histeroskopia zakłada "sprawdzenie" czy w macicy nie ma np. zrostów, polipów, mięśniaków, które mogą stanowić przeszkodę dla zarodka przy zagnieżdżaniu. Jeżeli się coś znajdzie, to też się to wycina. Dr może też stwierdzić np. nieprawidłową budowę macicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MaBo podaj maila jestem zainteresowana fragminem :) Jola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z histerioskopią jest tak jak pisze mandy. A laparoskopia to "inna bajka" histeroskopia jest konieczna przed in vitro-też miałam robioną a laparskopia żeby udrożnić jajowody np przed inseminacją-też kiedyś miałam robioną bo miałam 4x IUI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję mandy:)..zrobię sobie ta histeroskopie...czyli muszę ja zrobic między 10a 12 dc?w cyklu poprzedzajacym crio tak?..przy moim nieregularnym@ będzie ciężko to wszystko zgrać :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
czesc dziewczyny..pytanko jak dlugo czekalyscie na wynik w diagnostyce mutacji MTHFR? 2 tygodnie czy dluzej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzicie a mi dr.M nic nie mówił o histeroskopi żeby zrobić. ..:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Malami diagnostyka ma 12 dni taki jest okres oczekiwania bo tez robilam ale prywatnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
hmm ja robie na nfz wiec pewnie dluzej bedzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania bo czasem zlecają histero dopiero po porażce, ja tak miałam najpierw transfer potem histero i znowu transfery... więc to chyba zależy od "przypadku" Małami chyba po 10 czy 11 dniach roboczych miałam wynik na necie, a mówili że 14 dni roboczych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
dzieki Linka:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkasia
Mnie dr M zlecil histero po nieudanym transferze,jajawody mam drozne bo to badalam przed IUI,to zupelnie inne badanie niz histero.Przy histero polip usuneli mi.Histero w Gync robia chyba w 9-14 dc,wazne zeby przed owulcja.Ja mialam chyba w 10.Znieczulenie jak do punkcji,robil dr S bo dr M chyba nie robi histero...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasia a dr s dal ci antybiotyk po histero bo ja niedostalam a dr sz jak mi robil 2 histero to zawsze dawał antybiotyk. Wogole dr sz najpierw ze mna porozmawial zajrzal w kartoteke a dr s kazal sie położyć o nic nie pytając. Marysia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkasia
Dostalam chyba diostinex czy cos takiego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No widzisz Aniu dziewczyny wytłumaczyły o co chodzi.Podaje namiary Wandoyla@gmail.com pisać w sprawie fragminu pozdrawiam MaBo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki kochane jesteście :* pójdę do mojej ginekolog żeby dała mi skierowanie i zrobię sobie na nfz..wizytę i immunologa i tak mam dopiero na koniec sierpnia więc mi nie zależy na czasie ..spijcie dobrze ;) buziak :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania lepiej zrób histeroskopię u mnie na usg nie było nic widać a po histroskopi okazało się ze mialam przegrodę. U Ciebie może być ok ale lepiej to sprawdź . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeśli jutro nic nie wyjdzie to też idę na histeroskopie, mam nadzieję że jakoś w miarę uda mi się to terminowo połapać... Arwena, jak tam? Też jutro testujesz? Miłego dnia :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×