Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutasek85

Katowice Gyncentrum i nie tylko... komu pomogli cd.

Polecane posty

Gość malamii89
anies nic nie musialam gadac sama mi dala...wiec jak nie mialas robionych to sie nie martw bo pewnie Ci da na to:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vicky83
Smutasek Malami Rubineye Ania609 - nie dziękujemy :) Malami - ja też pamiętam jak dopiero co betę robiłam 4 stycznia jeszcze w dodatku złapali mnie wtedy kanary w autobusie hihi :) Olusia - z Katowic najlepiej dojechać do Będzina autobusem 61 lub 800 Za Was wszystkie mocno trzymam kciuki i już niedługo przekazuje brzuszek dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My w Genomie dostaliśmy skierowanie na kariotyp dla męża (ja już miałam zrobiony) i na nic więcej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vicky83 dzieki za informacje :) trzymaj sie dzielnie :) juz niedlugo i maluszki beda z toba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki to trochę mnie uspokoilyscie:) Vicky ależ Ci zazdraszczam :) Ale tak pozytywnie. Wszystkie ciężarówki oby szczęśliwie do rozwiązania a potem dalej :) te nasze szczęście takie wywalczone wyplakane tyle kosztuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w Genomie dostałam skierowanie na Kariotypy dla mnie i męża. Orientujecie sie czy można tam tez dostać skierowanie na komórki nk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viky gratulacje !! A powiedz mi robiłaś to płatne badanie usg w 3 trymestrze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z kolei dr Gryga przepisał tylko mi badania immunologiczne. Maz miał skierowanie, ale powiedział, Ze jak ivf to nie ma potrzeby męża badać, bo nic nam to nie wniesie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arwena jak wynik? olusia, aguuula robić te testy, cuda się zdarzają! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona goscia z katowic
Witam Was dziewczyny, Jednak zmieniłam klinike i lekarza , poszłam z całą dokumentacją medyczną . Lekarz na pierszej wizycie , ktora trwała 1 h zlecił badanie tnz posiew-wymaz z szyjki macicy i wyszło że mam ureaplasma spp , tzn infekcja która może być powodem problemów z zajsciem w ciąże i poronieniami . Bardzo możliwe że to własnie przez tą infekcję moje 2 próby in vitro skończyły się poronieniem. Będąc u immunologa dowiedziałam się że takie badanie powinno być robione przed podejściem do in vitro. Szkoda ,że w gyn o tym zapomnieli. Generalnie bardzo sie zraziłam do gyn , szkoda przez nich straciłam tyle czasu ,nerwów i pieniędzy . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zono goscia z katowic ja akurat miałam robiony wymaz na mycoplasme, ureoplasme i chlamydie przed inv, zlecił mi to dr M więc nie wiem jak to jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mialam zlecane te badania myco urea przed podejsciem. I mimo że powtarzać tego nie trzeba tak często wymaz czy jest czysto robiłam po pierwszym nieudanym crio... Więc też nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny pomocy! Powiedzcie mi czy któraś z was miała taki przypadek? Jestem po crio blastusia ab 11dpt beta 130 13dtp 148 progesteron nie wiele ponad 6 czy już wszystko stracone? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
zono goscia z katowic w jakiej klinice bylas? w provicie? ja dalej sie zastanawiam w gyn jedynie atrakcyjniejsze maja 2+1 bo w iinych klinikach tego nie maja..msm jeszcze miesiac do namyslu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny mamuśki, a jak z fryzjerem? Chodzi mi o obcinanie włosów. Bo moje są masakryczne i okropnie wypadają. Można, czy raczej przesądy? :-P dorciak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorciak...ja normalnie obcinam włosy :-) a o takim przesadzie nigdy nie słyszałam, czemu niby nie można?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorciak jestem z wykształcenia m.in. fryzjerką - wierz mi, spokojnie możesz strzyc włosy :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też obcinałam a nawet farbowałam włosy. Przed farbowaniem pytałam że G czy można. Viki daj znać jak już będziesz po ...miesiąc szybko zleci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mandy gratulacje :) dbaj o Was :) Małami tak sobie myślę że jak nic poważniejszego nie wyniknie w badaniach immunologicznych i nic nie stanie na przeszkodzie to podejde do crio w listopadzie, a w październiku chciałabym ten stratching (nie wiem czy dobrze pisze ;P ) Vicky trzymam kciuki żebyś spokojnie dotrwała do terminu:) żona gościa mam nadzieję że zmiana kliniki Wam pomoże! Catarina a co u Ciebie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłoby super gdyby test pokazał 2 krechy :) ale raczej nic na to nie wskazuje poza brakiem @ ale dam jutro popołudniu znać. Co do wymazów to ja w gyn tez wszystkie miałam robione- myco, urea i chlamydie. Zaraz po zakwalifikowaniu nas do programu po wizycie pobierali nam krew. Jedynie o co mam żal jesli chodzi o badania to o to, ze nikt mi nie powiedział ze robili mi morfologie i miałam b. niski poziom żelaza. Z resztą do teraz mam bo tez robiłam miesiąc temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki za odpowiedź. Wolałam się upewnić, bo muszę coś zrobić z tymi kłakami. A przesądy ostatnio czytalam, to z niektórych można się pośmiać. Z obcinaniem włosów, że niby dziecko będzie miało "rozum krótki". A nosicie łańcuszki? dorciak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkasia
Gosc...troche maly ten przyrost i prg...sprawdz jeszcze 15dpt,koniecznie skonsultuj wynik z lekarzem.Byc moze biochemiczna ciaza ale nadzei tracic nie wolno i beta moze wystrzelic ☺trzymam kciuki &&&

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkasia
Nosze ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorciak...nie noszę :-( ale tylko dlatego, że nie lubię :-) przez wizjer też patrzę :-* Macie jakieś sposoby (poza mlekiem) na zgage? Od kilku dni mam straszną zgage (wieczorem) i nie mogę usnac do tego w nocy kilka razy wstaję do wc :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żona gościa z Katowic
Dziewczyny nie wiem czy w gyn to jakies po prostu nie dopatrzenie bo mi zrobili wymaz tylko pod kontem chlamadi :( a wyszło że mam ureaplasma . A trafiłam teraz do lekarza z polecenia dr. Cholewa przyjmuje on w Provita ale ma tez swoja klinike w Tychach. Leczę się u niego w Tychach a podejście będzie w Provita . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Progesteron 6 ? Tragicznie niski . Szybko do ginekologa i niech przepisze progesteron w zastrzyku , może się jeszcze uda uratować tą ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie niestety tez lipa beta <2, Anies30 jaki masz dalej plan działania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na początku w Gyn robili badania tylko na chlamydię , ale był przypadek (o którym wcześniej pisałam) , że po 4 nieudanych in vitro dziewczyna "Giza" zażyczyła sobie od doktora M skierowanie na ureaplazmę , chciał dać tylko jej , ale wymogła i dla męża . Okazało się ,że ona nie jest zarażona , a mąż tak . Piąte in vitro zakończyło się urodzeniem synka Igora. Ureaplazma i chlamydia uszkadzają DNA plemnika .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×