Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutasek85

Katowice Gyncentrum i nie tylko... komu pomogli cd.

Polecane posty

Gość gość
Anies Arwena kciuki zaciskam i czekam na dobre wieści jutro pozdrawiam MaBo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Allessa - następną wizytę mam 22 lipca, tym razem już pewnie serduszkowa:) Dorciak - chodzisz prywatnie w Tychach do dr. P? W jakie dni przyjmuje? W przychodni nr 4? Karolcia napisałam maila:) Arwena, Anies czekamy na pozytywne informacje :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rubineye, chodzę na NFZ do dr P w Tychach. Przyjmuję w piątek chyba od 15, ale czy jeszcze w jakieś dni, to nie wiem. dorciak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkasia
Dr P przyjmuje w czwartki i piatki na nfz w Tychach w przych. Nr 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja myślałam że to ten immunolog zmarł co w gyncentrum przyjmuje.A mam jeszcze do was pytanie z innej beczki.Co to za lekarz który w niektóre soboty przyjmuje właśnie w tym gabinecie co immunolog tam na wprost rejestracji.Taki wysoki,przystojny mężczyzna koło 40stki. Nie mogę go znaleźć na zdjęciu na stronie kliniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tasia1989
gość, w sobote przyjmuje jeszcze urolog w Gyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, krew oddana. W gyn pustki, żadnych zabiegów dzisiaj , bez problemu można się umówić, i Panie na recepcji powiedziały że dr M w poniedziałki teraz tylko w Częstochowie będzie przyjmowac czyli U nas nie. Miłego dnia wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny..."ciężarówki"odwiedzacie już stomatologa? Ja byłam dziś i w sumie mam "do roboty"parę zębów. Czy bierzecie znieczulenie? ??? W sumie zaczyna mi się 15tc i niby wolno ale nie wzięłam. Co myślicie o tym???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny ja od jutra zaczynam stymulacje do crio, troche wcześnie sie ta @ pojawiła i wizyta mi wypadnie jak będę na urlopie,wiecie kto przyjmuje w katowicach w środy po południu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorciak a jak udało Ci się "ominąć kolejki" bo dzwoniłam do przychodni i najbliższa wizyta u dr.P. z nfz w październiku.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anies30 jaki wynik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam ! Troszkę podczytuję Wasz temat . Chciałabym zapytać o lekarza o którym piszecie dr M. Jestem z okolicy Częstochowy i szukam jakiegoś dobrego ginekologa . Moim problemem są mięśniaki , które odrosły kilka miesięcy po laparoskopii. Mam zapisany Orgametril na 3 miesiące i kiepsko czuję się po nim .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety, widać nie mój czas albo w ogóle nie jestem wybrana żeby być mamą. Dzięki dziewczyny za wsparcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anies bardzo mi przykro tule cie mocno! MaBo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tasia1989 dziękuję już sobie sprawdziłam tego urologa i to by się zgadzało bo głównie prosił mężczyzn do gabinetu.Nie orientujesz się może czy dr ma żonę ? :D jakoś przykuł moją uwagę a obrączki na palcu nie zauważyłam choć lekarze mało kiedy noszą obrączki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anies przykro mi bardzo. U nas udalo sie 3cie ivf, 5 transfer i przyjal sie dopiero 7 i 8 zarodek. Jesli masz sile to wracaj do walki! Tola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pipi777
Anies przykro mi. Trzymam kciuki, może następnym razem? Jeśli masz siłę to zaciśnij zęby i nie poddawaj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agnies, przykro mi :( wiadomo, że żadne słowa teraz nie będą pocieszeniem. Jednak nie myśl, że nie jest Ci dane być mamą. Kochana jest Ci dane - uwierz w to. Rubineye, ja chodzę już od dawna do niej. A jak beta wyszła pozytywną, to byłam u niej w Gyn ale spytalismy się z mężem czy możemy do niej do Tych, bo każdy grosz się liczy. Zgodziła się. Aneta, byłaś u dentysty, ja też chcę się wybrać, tylko myślałam że nie można przez ten czas. dorciak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ciąży trzeba odbyć konsultacje stomatologiczna .ja nam nawet w karcie ciąży na to miejsce. U mnie bylo ok nie musiałam nic leczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anies- tule mocno! Wiem co czujesz... Tez po ostatnim juz, nieudanym transferze byłam załamana. Miałam wszystkiego dosyc. Tez mowiłam ze nie jest mi dane i musze się z tym pogodzić, ale zaczęłam się faktycznie badać bo jezeli jakkolwiek jeszcze mogę sobie pomóc to muszę spróbować, znaleźć przyczynę bo do cholery jakas musi byc! W sumie miałam podanych 7 zarodków, a moze dopiero 8 by sie przyjął? Nigdy nie wiadomo. Odpocznij troszkę i wracaj do walki. Wiesz ze sie tu wspieramy i doradzamy i nie mozna sie poddawać! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anies przykro mi bardzo :( a masz jakieś mrozaczki? Niepoddawaj się i walcz. .tule mocno :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×